Broj turista u Crnoj Gori smanjen, u Albaniji bum 3,5 miliona turista i Rusa sve vise

Uopste nisi u pravu, doci ce dan kada ce vise turista iz Srbije letovati u Albaniji nego u Crnoj Gori.

Gvozdeni zakon trzista: neupooredivo bolja usluga, smestaj, ljubaznost, vodjenje racuna o gostu kao kralju a niske cene.

missim, mozda i hoce ali nece skoro. u svakom slucaju kad te brat ujede za srce pamtis dok si ziv. moja noga u crnu goru nece uci. znam nije narod kriv. nigdje nije narod kriv
 
Ako Srbi stvarno tako nisko spadnu da idu (masovno) Siptarima na more, onda cu ja ici u hrvatski konzulat i zatraziti njihovo drzavljanstvo. Jer onda smo stvarno takva gamad kakve inace nigdje nema.

Uopste se ne moze otkriti sta moze da te iritira to sto turisti traze nove destinacije.

Uostalom turisti idu tamo gde im se svidja, gde smatraju da je dobra usluga, gde im omogucuje novcanik i td.
 
Major Russian TV stations advertise Albania as a new undiscovered tourist attraction. They are calling it a "small, secret place" in the western Balkans.

))))) Хтела бих да знам коjе су то медиjи! Зашто нису написали коjе? Можда www.islam.ru.:)))...
Ебг нисам чула ништа у нашим медиjама осим тога да албанци ствараjу Велику Албаниjу!
 
Od Grka ,svakako no kad pocnemo od Albanaca bojim se za nas ponos da to ugledanje gdje se bore za svakog gosta napoosob ne bude suvise bolno kad bilans nasih gostiju bude nedaj Boze u padu .Ovakvom politikom ne pise nam se dobro a mora se raditi i zivjeti ne od ponosa i kobajagi njegove odbrane nego od rada.

Sve zavisi kojom brzinom se bude razvijao turizam u Albaniji, edukovali turisticki poslenici, razvijala infrastruktura i td.

Ali Turci, Italijani i ostali koji ucestvuju u tom grandioznom projektu uspostavljanja Albanije kao turisticke sile mogu zaista dati izuzetan doprinos a kljuc uspeha bice da se razvije turisticka kultura usadjena u svest svakog ko se bavi turizmom, onda ce zaista postojati briga o svakom gostu i njegovom zadovoljstvu.

A severni susedi ukoliko nesto ne porade mogu da se pitaju kako to da u Albaniju sve vise dolaze gosti iz regiona i sire a na drugu stranu sve manje i koja je to tajna dobrih rezultata.
 
Zivim na pola sata do mora kolima laganice, juce sam se oko 16h vratila kuci nije bilo trika da se ukljucim na magistralu.
Imam vikendicu i uvijek nekakvih poslica ko mi zene i odem da se okupam ni peskir da polozim od guzve, prije neki dan jedna mi se zena iz Valjeva pomakla da se nekako uguram ...Ljudi sve je prepuno ne znam o cemu je ovdje rijec.Cemu sluze ovakve teme baz da se svadjate i prepucavate.Dok nasa vlada propagira elitni turizam dajte da se mi neelitni fino brckamo u nasem moru koje je vazda bilo nase moje i vase...Meni je uvijek drago sresti poslednjeg bilo kojeg covjeka iz bracke nam Srbije .

kad u nas bude tolika gužva (nemreš peškir normalno stavit) to će znaćit da u hrvatkoj ce bit 25 miliona turista :mrgreen:
 
pretpostavljam da si verovatno isao i u svabiju i u italiju, a s njima smo ratovali jel da? i verovatno imas u kuci i nesto od USA i svapskih proizvoda, a oni su nas bombardovali. prema tome, trk u konzulat.


Ako Srbi stvarno tako nisko spadnu da idu (masovno) Siptarima na more, onda cu ja ici u hrvatski konzulat i zatraziti njihovo drzavljanstvo. Jer onda smo stvarno takva gamad kakve inace nigdje nema.
 
naravno da nece... bice bolja :per:
jer oni turizam izgleda ozbiljnije shvataju. a ne od danas do sutra.
juce - nama ne trebaju srpski paradajs turisti, razvijamo vrhunski turizam.
danas - dobrodosli braco srbi...
turista nije ovca za sisanje, nego gost sa parama.


Nikada Albanija neće da bude ka Montenegro...............
 
U Crnoj Gori trenutno boravi 60 900 turista, što je za osam posto manje nego u istom periodu prošle godine, priopćeno je iz crnogorskog Ministarstva turizma.

www.javno.ba/slajd/crna-gora-8-posto-manje-turista.html

Ali zato Albanija dozivljava bum!

www.balkantravellers.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2073

Ove godine turisticka sezona je otvorena sa parglajdingom na juznoj obali Albanije -- mesec dana ranije nego prethodne godine. Glavne ruske TV stanice reklamiraju Albaniju kao novu neotkrivenu turisticku atrakciju. One je zovu "slatko tajno mesto" na Zapadnom Balkanu.

"Albanija ocekuje 3,5 miliona turista ove godine, uporedjeno sa 3 miliona prosle godine," rekao je ministar za turizam Ferdinand Dzaferi za SETimes. "Mi smo znacajno poboljsali putnu infrastrukturu i druge turisticke atrakcije. Promocione reklame u mnogim zemljama su predstavile albanski turizam,", on je rekao.

Vlada je otvorila turisticke kancelarije u gradovima punim turista. "Ove kancelarije ce prihvatati zalbe turista i turisticke firme ce biti kaznjene u slucaju lose usluge, loseg kvaliteta turistickih vodica, loseg smestaja i svih drugih problema," rekao je Dzaferi.

čuš ove potpaljivače.....JEL VAM KRIVO STO NAM JE TURIZAM OPSTA AAAAAAAAA PA SAD MORATE DA LAZETE DA SMO PROPALIIIIIIIIIII EEEE MILO JE VAMA DA NAM CRKNE KRAVA A NIJE VIDI SE DA STE SRBI.....
 
Nemam na šta, šta više...........Kažu Srbi da su im Grci najveći prijatelji.....................To kažu Srbi a ne Grci...........dok su ih punili markama............

u Grčkoj si "druga liga " a u Montenegro..............ka u kući svojoj.................isti smo narod, zar ne............razumemo se, i na kraju isto mislimo...............

meni su braca SRBI U CG, montenegrini nisu isti narod, to su siptari, crvene ustase i srbomrsci, dakle SRBI iz CG- jesu braca, ovo ostalo- bole me kobaja, pocrkali dabogda:hahaha:
 
ne znam kakve to ima veze koliko ima kojih. pa i vas cg-oraca ima 600.000, pa po vasim statistikama imate milion turista (ukljucujuci i konobare, kuvare, zidare... sa strane).

jaooooo pa ima ĐE ĆE STANUT TOLIKI TURISTI ???????????KAD ONI NEMAJU MJESTA NI ZA SEBE???????????????ČUŠ DA JE TO ISTINA TO BI PRICALO PO SVIETA NO TAKO SIRE LAZI PA KO UPANE::::
 
meni su braca SRBI U CG, montenegrini nisu isti narod, to su siptari, crvene ustase i srbomrsci, dakle SRBI iz CG- jesu braca, ovo ostalo- bole me kobaja, pocrkali dabogda:hahaha:

samo su MOntenegrini Crnogorci a srbi iz CG su Srbi tu nema dileme:per::mrgreen:
CG je drzava Montenegrina...a radije bi reka da sam albanac no Srbin e i ako bude na popisu Srbski Crnogoac e viđi rc cu da sam Albanac eto tako eeeeeeeee:rtfm:
 

Back
Top