"sovinistichke" reklame

pa kako da mi ne smetaju , kada su toliko neukusne , da je to opsta bruka.
kada nemaju pojma kako da nesto reklamiraju , oni snime polugolu zenu za vocni sok, muske carape , omeksivac ...
a kada i to izgustiraju , onda se takmice ko ce zeni dodeliti gluplju ulogu : opsednutost flekama , uloscima i kosom ! :?
 
jagodica:
Da li vam smetaju? Secate se one "prilagodljiva svakoj podlozi" za gume... (cura bez gaca pravi spagu)
sad ima nova, za lizing, kada devojka lize auto

E tu reklamu jos nisam videla... :lol: :lol: :lol:
Svuda u svetu su ljudi ubedjeni da zena i zensko telo prodaju proizvode....I to je tacno u neku ruku(vise volim da vidim zenu na reklami,nego nekog ocajnog tipa)....Ali onda pocnu DA PRETERUJU... :roll:
 
chokolada:
Pa sta znam meni nesto i ne smetaju. Vecina je zalosna pa s tim odmah i smesna. :lol:
Hocu ja i da polugoli muskarci lizu auta. :P

zene vozaci su i ovako najcesce... da ne preteram... smushene u saobracaju. ako bi se pojavile takve reklame, bojim se da bi kruzni tokovi bili potpuno paralisani!

secam se reklama za plavi gauloise i oniog macana, kao i u jednoj reklami za nike (bilbord bio kod ck usce), bogami je znalo da ulepsa dan!
 
...sto je super, ako je na reklami stvarno dobar tip. Ali to nije bas cesta pojava u reklamama. Setite se one rugobe sto ledenim dahom napravi klizaliste, a o Mr. Proper radnicima u hotelu ili u Mr. Muscolo-u da ne govorim. Mada ima i izuzetaka, kao onaj kolega iz lifta u Wash & Go.
 
Ima onaj bilbord na ulasku u Bg iz Nisa sa reklamom za gume-sa zenama naravno pored svake gume i pitanje: Koju biste izabrali?

Sta znam, nekako smo navikli na taj sovinizam, lepo neko rece, cim ne znaju kako da prodaju nesto, stave polugole zene na reklamu i uspeh je tu.

Offtopic: ubedljivo najgluplja reklama je sa Mr Properom i Nesom
 
jagodica:
Da li vam smetaju? Secate se one "prilagodljiva svakoj podlozi" za gume... (cura bez gaca pravi spagu)
sad ima nova, za lizing, kada devojka lize auto
Ova prva mi je simpaticna, drugu nisam videla. Mislim da je posao reklame da skrene paznju i ona prva je definitivno to uradila.
A nesto ni ne vidim tu neki problem. Ko voli da gleda gole ili obucene zene neka gleda. One ako vole nek se skidaju. Ko ce da kupi deterdzent za pranje sudova ili gume za kola zbog dobre guze neka kupi. To je vec licni problem.
 
meni vise smeta ona varijanta u reklamama za uloske-"bicete mirisljavi i sigurniji u toki ONIH DANA"...eto kao neprijatno je reci menstruacija, to nije normalno nego ONI DANI...a maltene ti zalepe ulozak na facu, to kao nije neukusno i gde klize oni tamponi onako brzo i zasto sipaju plavu boju na uloske kada je crvena u pitanju:)
i ona reklama za YUPP kad kazu da su od sada svi ulosci u pakovanju propisno dezinfikovani tamo nekom metodom-A STA SU RADILI DO SADA????
 
azdajica:
meni vise smeta ona varijanta u reklamama za uloske-"bicete mirisljavi i sigurniji u toki ONIH DANA"...eto kao neprijatno je reci menstruacija, to nije normalno nego ONI DANI...a maltene ti zalepe ulozak na facu, to kao nije neukusno i gde klize oni tamponi onako brzo i zasto sipaju plavu boju na uloske kada je crvena u pitanju:)
i ona reklama za YUPP kad kazu da su od sada svi ulosci u pakovanju propisno dezinfikovani tamo nekom metodom-A STA SU RADILI DO SADA????

Azdajice:

FENOMENALNO, F E N O M E N A L N O!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :D :) :lol: :wink:
 
Machak69:
azdajica:
meni vise smeta ona varijanta u reklamama za uloske-"bicete mirisljavi i sigurniji u toki ONIH DANA"...eto kao neprijatno je reci menstruacija, to nije normalno nego ONI DANI...a maltene ti zalepe ulozak na facu, to kao nije neukusno i gde klize oni tamponi onako brzo i zasto sipaju plavu boju na uloske kada je crvena u pitanju:)
i ona reklama za YUPP kad kazu da su od sada svi ulosci u pakovanju propisno dezinfikovani tamo nekom metodom-A STA SU RADILI DO SADA????

Azdajice:

FENOMENALNO, F E N O M E N A L N O!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :D :) :lol: :wink:

mozda sam malo preterala, mislim da bi pola muske populacije palo u nesvest kada bi videli crvenu boju da se prosipa po tamo nekim dezinfikovanim uloscima :D :wink:
 
Zato ste nas stavile u Mister proper i NEshu pa da cistimo , te gadljive stvari i plus josh stopericu, pa novinicu u ruke pa na terasicu , josh samo opklade kao na hipodromu da padnu.... :lol: :lol:

Ima Koriscenja svega , sta je IN vidi se u reklami...
 
meni to i nije smetalo :I chak mi je ova sa autom i lepa. mozda u prvom trenutku posto sam citala clanak
mislim uopste to ne registrujem ko neki napad
ne znam
nemam pojma mozda ce sad kad je vidim biti drugacije

ok lazhem i ja mrzim te sovin reklame heheh

od muskih bila je neka za ultraljubichasti neki miris

e da ONI DANI kao misteriozni smo da to je glupo : )) kao zhenske tajne
 
Teki:
pa kako da mi ne smetaju , kada su toliko neukusne , da je to opsta bruka.
kada nemaju pojma kako da nesto reklamiraju , oni snime polugolu zenu za vocni sok, muske carape , omeksivac ...
a kada i to izgustiraju , onda se takmice ko ce zeni dodeliti gluplju ulogu : opsednutost flekama , uloscima i kosom ! :?

Potpuno se slazem! Narocito ovo za opsednutost :lol:
K'o da mi zivot zavisi od ulozaka, kafe, omeksivaca i sl.
A kad smo vec kod glupih reklama, zar vam ne ide vec na zivce ono "tri dana ti i ja sami?" Svaki putkad vidim tu reklamu, ja pomislim: Ajde idite vec jednom, da vas vise ne gledam na TV-u!!!!
 
Gledate li vi vash zenski kutak....
Pa to je nekad golo zensko telo bilo zbog muskaraca i tinejdzera.....

Sad su zene glavna potroshacka populacija i SLIKE SU NAMENJENE ZENAMA....

Pa pogledajte koliko 69 i 03<0 ima na kutku umesto da se sve vrati na stari dobri 03<-0
 
jagodica:
Da li vam smetaju? Secate se one "prilagodljiva svakoj podlozi" za gume... (cura bez gaca pravi spagu)
sad ima nova, za lizing, kada devojka lize auto

to nisu shovinisticke reklame to su reklame bez ukusa i bez mozga i trebalo bi kazniti nekog zbog toga a ima i onih koje su krajnje neukusne tipa jelen pivo kad devojka samo sto nije zavukla flasu u pozadinu tipu koji vozi pivo a on nezna da li da uziva ili kuka? :roll:
 

Back
Top