Poklon dvogodišnjoj devojčici ... Može mala pomoć : )

Kupis joj neku lutkicu,ili sta slicno,sto je za devojcice.
Njoj ostati u secanju nece sta god da kupis,jer ipak ima samo dve godine.Razmisli da lki se secas necega kad si imao dve god.?
Ili kupis nesto za sta se dete trenutno interesuje,nesto za dvogodisnjake za razvijanje motorike ili tako nesto.

Pa prošle godine sam joj kupio bazen i sada ga koristi , tj. od svega to voli najviše ... Pa bih i sada kupio nešto tako , što će joj ostatu od koristi i kome će se radovati duže vreme .... :)
 
pa,sad,ako imash kinte...fifi kucica.moja cerka se jos igra sa njom..i veoma je kvalitetna plastika....eto,to mi pade na prvu loptu.....razmisli koji se crtaci gledaju sa 2 godine,pa nesto od toga.sve postoji......

Kucao sam na netu nije loša ideja :) , ali možda je bolje pošto je ona manja da ne pojede neku opremu od kućice da joj kupim onog medu sa crtaća i da bude onako ogroman , da bi bio uvek interesantan :think:
 
Neke lego kocke ili šta već moderno postoji na tu temu, a što može da koristi da sama pravi kućice

neotrovne bojice i bojanke, to je prvi korak ka pisanju

meni su plišane igračke napravljene po junacima iz crtaća često veoma ružne i uopšte ne liče na pravi lik (na primer Pepa Prase izgleda da se uplašiš), zato mislim da su plastične igračke bolje
 
Kucao sam na netu nije loša ideja :) , ali možda je bolje pošto je ona manja da ne pojede neku opremu od kućice da joj kupim onog medu sa crtaća i da bude onako ogroman , da bi bio uvek interesantan :think:
Onako ogromne plisane gluposti su moje cere imale na tone(a sada i moja unuka):mrgreen:
I sve su u garazi i tamo zauzimaju mesto.Interesantne su prvih 1-2,3god a posle samo smetaju i pune se prasinom.Ako vec kupujes?! Moja unuka ima 3 god.i voli sve sto ima tockove:per:Medjutim dosta pati za konjicem kojeg nameravamo da joj kupimo.
E tu glupost su imoja deca imala i visila na njoj do bessvesti.
A na kraju je zavrsila kod mojih bratanaca koji su mu dosli glave.
TO je bila naj isplativija igracka:zcepanje:
 
Pepa Pig lutkica , .
Samo ne ona sa deformisanim izrazom lica :sad2:

7-talking-peppa-pig-doll-bedtime-peppa.jpg
 
Poslednja izmena:
Onako ogromne plisane gluposti su moje cere imale na tone(a sada i moja unuka):mrgreen:
I sve su u garazi i tamo zauzimaju mesto.Interesantne su prvih 1-2,3god a posle samo smetaju i pune se prasinom.Ako vec kupujes?! Moja unuka ima 3 god.i voli sve sto ima tockove:per:Medjutim dosta pati za konjicem kojeg nameravamo da joj kupimo.
E tu glupost su imoja deca imala i visila na njoj do bessvesti.
A na kraju je zavrsila kod mojih bratanaca koji su mu dosli glave.
TO je bila naj isplativija igracka:zcepanje:

Odličan predlog...konjić na ljuljanje... :ok:
 
Ko se plaši mede još? :mrgreen:

Elem, uvek kažem da svako dete zaslužuje da bar jednom u životu ima medu u svojoj veličini. Sad je taman još uvek dovoljno mala za takvog medu :D Klinci nekako uvek imaju onu jednu pravu, svoju, plišanu igračku koju godinama razvlače, sa kojom spavaju, pričaju...sve ostale služe samo za prašinu. Pa eto, ako još uvek nije našla tu svoju...
Onaj konjić što je pomenula Florena je super stvar, klinci otkidaju na to i dugo se sa tim igraju.
Možeš i da joj kupiš neki doboš, ili bilo šta što pravi veliku buku, to će joj se takođe svideti provereno. A provereno ćete i roditelji upamtiti :lol:
 

Back
Top