Laminat

pele27

Primećen član
Poruka
959
Pozdrav! Zanima me da li iko od vas ima laminat u kuci? Znam da ga mnogi pljuju, ali kada je budzet tanak onda je i laminat bogom dan! Ja bih sutra pocao sa postavljanjem laminata pa se pitam da li ga mogu postaviti NA stari laminat ili da stari cupam? Mada mi je nekako ok da novi stavim na stari pa da imam kao neku bolju izolaciju odozdo...sta vi mislite? Da li je iko tako nesto radio?
 
Pozdrav! Zanima me da li iko od vas ima laminat u kuci? Znam da ga mnogi pljuju, ali kada je budzet tanak onda je i laminat bogom dan! Ja bih sutra pocao sa postavljanjem laminata pa se pitam da li ga mogu postaviti NA stari laminat ili da stari cupam? Mada mi je nekako ok da novi stavim na stari pa da imam kao neku bolju izolaciju odozdo...sta vi mislite? Da li je iko tako nesto radio?

Ama jel` tebi budzet tanak ili nije,pitam se???
Samo nesto gradis,kupujes....a budzet tanak.:confused:
 
Hm..ne znam kako da shvatim tvoj post.....ironija, pljuvacina, podsmeh..ne znam....pa sta ako gradim? I jeste budzet UVEK tanak...i sta sad?

Mozda malo ironije....lepo je kad covek gradi i radi,a da ti je uvek tanak bas budzet nesto i ne verujem.
Vrlo je verovatno da si u proseku,ako ne i iznad malo.
Eto, zelim ti da ovo uvek ne bude zauvek.
Ponekad pomislim da se samo zezas sa svim ovim temama,od kafe aparata,leptir stola,onda sutnes kupovinu stana,pelene, pa sta sve jos ne....
A laminat,ako ovaj stari dobro stoji,ne ugiba se ili sta sl. mozes komotno staviti drugi preko.
Moj prijatelj je tako uradio i sve je u redu,i cini se i da je toplije.
 
Mozda malo ironije....lepo je kad covek gradi i radi,a da ti je uvek tanak bas budzet nesto i ne verujem.
Vrlo je verovatno da si u proseku,ako ne i iznad malo.
Eto, zelim ti da ovo uvek ne bude zauvek.
Ponekad pomislim da se samo zezas sa svim ovim temama,od kafe aparata,leptir stola,onda sutnes kupovinu stana,pelene, pa sta sve jos ne....
A laminat,ako ovaj stari dobro stoji,ne ugiba se ili sta sl. mozes komotno staviti drugi preko.
Moj prijatelj je tako uradio i sve je u redu,i cini se i da je toplije.

Eto..hvala na odgovoru na temu....a koliko znam nije zabranjeno postavljanje raznoraznih tema ovde..a administratori neka ih gase ako imaju, naravno opipljiv razlog, a ne samo to da sam kao dosadan...
 

Back
Top