pomoc

maxigirl

Zainteresovan član
Poruka
425
U subotu iz cista mira pala grana drveta sa visine od 13 m i ostetila juga na parkingu. Kasko sam osigurala autou AMSS, jer je na lizingu, ali bih volela da cujem kava su vasa iskustva sa kaskom i na sta da obratim paznju da me ne z..... Ostecen krov, soferke nema, levo krilo i hauba. Bila milicija, napravila uvidjaj, a sutra ce doci i procenitelj iz osiguranja. Dal da mu verujem ako me uputi u neki njihov servis? Da li vredi da prijavim gradskom zelenilu, dal mogu od njih da dobijem neku odstetu?
Hvala
 
Pošto je bila murja, ti si sve odradila kako treba. Mislim da će ti osiguranje ponuditi da se oštećenja poprave u nekom od ovlašćenih servisa (zamena polomljenog, farbanje, vraćanje u koliko-toliko pređašnje stanje) i to ne mora da bude sve na kraju loše, jedino što ćeš neko vreme biti bez auta.
 
A da se i ja nadovezem,ako ti je Yugo star do dve godine onda moras da dobijes sve nove delove sto znaci nema krpljenja i gitovanja.To se odnosi na sve delove na autu.
 
Nek ti je Bog u pomoći. Mism, i da ti daju pare (u nekoj realnoj količini) naićićeš na majstore sa kojima (pogotovo ako dođeš sama) teško se izlazi na kraj (jedino ako ti nisu bliži rod, prvo koleno). Ali, treba čovek da bude i malo optimista, biće to dobro, ono, kad ja kažem... Najbolje ti je da se pojaviš sa (po mogućstvu krupnim i loše raspoloženim) partnerom (mužem, dečkom...) a ako takvog nemaš, onda sa odgovarajućim komšijom, rođakom koji će unapred do detalja da guši majstora o tome kako treba da izgleda auto na kraju...
 
E ***, imam jednog takvog ovde, al samo izgleda opasno. Ako ga pustim da pregovara mozda cu voziti kabriolet!
Sve u svemu hvala na savetu.
Javicu sta sam uradila.
 
E evo novosti. Bio danas procenitelj iz osiguranja i kaže da će nam sve zameniti. :klap: Predlaže neki servis Zastavin u Ruzveltovoj ili tamo negde. Da ne znate nešto o tom servisu? Ja mislila da ga sredim kod Bogunovica. :think:
A da, i tip ništa nije spominjao šlepovanje. Pa ne znam dal i to treba ja da platim il se oni prave ludi?
Pošto učestvujem u šteti 50e.
 
Nemoj u Ruzveltovu molim te... :dash:

Imam juga, isto 2006, i pre dve godine otprilike, pochne da mi ispada menjach iz trece...

Odem tamo u servis (auto u garanciji) , oni kao neshto popravljaju, ovo, ono... i kao, popravili su. Meni o5 ispada menjach iz brzine. :roll: ... i drugi put isto. Tek kada sam im treci put rekao da cu svima glave da im otvorim tim istim menjachem, neko se udostojio da mi promeni neke kug-lagere ispod shto su se izmrvili... :dash:

Znachi, toliko su bezobrazni da nemam rechi. Ne znam za taj drugi servis, Bogunovic, ali verovatno je bolji od ovih slepaca...
 
Nemoj u Ruzveltovu molim te... :dash:

Imam juga, isto 2006, i pre dve godine otprilike, pochne da mi ispada menjach iz trece...

Odem tamo u servis (auto u garanciji) , oni kao neshto popravljaju, ovo, ono... i kao, popravili su. Meni o5 ispada menjach iz brzine. :roll: ... i drugi put isto. Tek kada sam im treci put rekao da cu svima glave da im otvorim tim istim menjachem, neko se udostojio da mi promeni neke kug-lagere ispod shto su se izmrvili... :dash:

Znachi, toliko su bezobrazni da nemam rechi. Ne znam za taj drugi servis, Bogunovic, ali verovatno je bolji od ovih slepaca...

Pa ne znam, al računam da mi je blizu pa ako već budem morala da mu dosađujem.... a i ovlašćen je serviser za fiat.
 
Evo ga jadničak. Kad samo pomislim da nam se deca igraju u tom parku.....dobro smo prošli.
 

Prilozi

  • Slika075.jpg
    Slika075.jpg
    78 KB · Pregleda: 32
imam slican problem , posto komsijski odzak samo sto nije pao a on direktno gleda na moju garazu pretpostavljam da ce pogoditi i kola , sta raditi u tom slucaju ???osim pomeri kola itd.
 
imam slican problem , posto komsijski odzak samo sto nije pao a on direktno gleda na moju garazu pretpostavljam da ce pogoditi i kola , sta raditi u tom slucaju ???osim pomeri kola itd.

mislim, da prvo upozoriš komšiju. On se naravno pravi lud. Onda pozoveš građevinsku inspekciju pa mu oni izdaju rešenje da mora da popravi. A ako padne i ako nisi kasko osiguran, osiguranje ti nece nadoknaditi ništa, tj. moraćeš sam da tužiš komšiju.
 
mislim, da prvo upozoriš komšiju. On se naravno pravi lud. Onda pozoveš građevinsku inspekciju pa mu oni izdaju rešenje da mora da popravi. A ako padne i ako nisi kasko osiguran, osiguranje ti nece nadoknaditi ništa, tj. moraćeš sam da tužiš komšiju.

eeeeeee ovo ti je dobro sa radjavinskom inspekcijom :worth::worth::worth: a nisam kasko osiguran :worth::worth::worth: alavh
 
E, mi popravismo auto posle vise od dve nedelje. Prvo nismo mogli da nadjemo majstore, jer niko nece da radi preko racuna, pa nece juga... pa malo im radnih sati...na kraju zavrsimo kod Ivanovica... radio ga 2 nedelje pa muvao nesto sa haubom...prijavio novu..a stavio staru...provalili ga iz osiguranja pa drz pa ne daj i na kraju ova moja opasna polovina ode i uzme auto, a vi se dalje j....e. Tako jedva izvukosmo jugica... jos nas niko nije zvao da nam trazi pare :tajna:... a racun je nakucan na 57.000 dinara.
 

Slične teme


Back
Top