VRSNJACI, MATORCI ILI PUNO MLADJI??

NOclasic

Zainteresovan član
Poruka
288
Koja je po vama moguca i podnosljiva razlika u godinama izmedju muskarca i zene. Volite li matorke, matorce; klinke, klince; ili samo vrsnjake? Iznesite i sopstvena iskustva, a ne samo misljenja!!! :wink:

Ovde iskljucujem pedofile i nekrofile: Molim bez bolesnih ideja! :shock:
 
1.Pa puno mladji NE DOLAZE U OBZIR(tu mislim na one mladje od mene jedno 5 god) :roll:
2.Moji vrsnjaci SU OK(sa njima imam zajednici jezik,razumemo se) :wink:
3.Stariji,ali oni DO 38 GOD(preko ne dolazi u obzir,jer bih imala utisak da sam sa mojim "tatom"(uslovno receno,nemojte pogresno da me sgvatite :oops: ).Oni vec imaju izgradjenu licnost,znaju sta hoce,prosli su puno toga u zivotu i znaju KAKO DA PRIVUKU PAZNJU NEKOJ DEVOJCI,nisu isfolirani... 8)
 
Sve je podnosljivo :) dok ne dodje do bliskog kontakta..onda bezim. 'skustvo ..nekoliko meseci mladji od mene..dobro je, bar znam da nisam pedofil..,moje godiste, 4, 5, 6, 10 god.stariji..ne vidim kakve veze ima godiste, vazno da ima mooda i nesto sto nije svakidasnje..uglavnom mooda su opticka varka.
 
Malo stariji od mene du idealni (jedno 5 godina).
Matorci me nimalo ne privlace.
Mladji... Hmmm...
Ima jedan mali mladji od mene 5 godina. Izgleda da mu se mnogo svidjam (dobijam neke signalcice). Mnogo je sladak, pametan, dobar, ali...... Za sada cu ga ostaviti na miru (imam decka). Mozda kad malo poraste. :oops: :wink:
 
zavodljiva1976:
1.Pa puno mladji NE DOLAZE U OBZIR(tu mislim na one mladje od mene jedno 5 god) :roll:
2.Moji vrsnjaci SU OK(sa njima imam zajednici jezik,razumemo se) :wink:
3.Stariji,ali oni DO 38 GOD(preko ne dolazi u obzir,jer bih imala utisak da sam sa mojim "tatom"(uslovno receno,nemojte pogresno da me sgvatite :oops: ).Oni vec imaju izgradjenu licnost,znaju sta hoce,prosli su puno toga u zivotu i znaju KAKO DA PRIVUKU PAZNJU NEKOJ DEVOJCI,nisu isfolirani... 8)
Pa to ti pričam... :wink:
 
DellBoy-011:
zavodljiva1976:
1.Pa puno mladji NE DOLAZE U OBZIR(tu mislim na one mladje od mene jedno 5 god) :roll:
2.Moji vrsnjaci SU OK(sa njima imam zajednici jezik,razumemo se) :wink:
3.Stariji,ali oni DO 38 GOD(preko ne dolazi u obzir,jer bih imala utisak da sam sa mojim "tatom"(uslovno receno,nemojte pogresno da me sgvatite :oops: ).Oni vec imaju izgradjenu licnost,znaju sta hoce,prosli su puno toga u zivotu i znaju KAKO DA PRIVUKU PAZNJU NEKOJ DEVOJCI,nisu isfolirani... 8)
Pa to ti pričam... :wink:

Ma razumemo se,nema sta.... :wink:
 
zavodljiva1976:
1.Pa puno mladji NE DOLAZE U OBZIR(tu mislim na one mladje od mene jedno 5 god) :roll:

Da, bas tako, iako ima zaista zrelih i pametnih, ali to je kao da si u vezi sa nekim ko je u dobu u kom si ti bio/bila pre 5, 6, 7 i vise godina... Ne bih to mogla da podnesem... Do 2, eventualno tri godine mladji je ok :wink:

zavodljiva1976:
2.Moji vrsnjaci SU OK(sa njima imam zajednici jezik,razumemo se) :wink:

Sa vrsnjacima sam imala uglavnom veze, imam je i sada :wink: Idealno!!!

Stariji NE, do 5 god. max, ali i to je sada previse, to su tridesetogodisnjaci... Neeee... Iskusili su mnogo toga ili su ne daj Boze nezreli...

Matorci mi se gade, jer zamisljaju da su sve na ovoj Planeti i da mogu da imaju koju god pozele... A i sama rec kaze da su pedofili, ako vole mnogo mladje devojke... :shock:
 
NOclasic:
Koja je po vama moguca i podnosljiva razlika u godinama izmedju muskarca i zene.

Па рецимо да јој године почињу са 2 :!:

sanja:
cudo kako se klinci od 20 pale na "starije tete", posebno one sa decom. kao, one znaju sta zele, nema smaranja i vezivanja.
a kad ispadnu magarci i prime se, zale se do boga kako su bili "iskorisceni". tuzna prica

А вама као лоше :lol: 8) Ради се о томе да је већина свесна чињенице на чему би се та веза базирала и да нам таква слобода и опуштеност потпуно одговара! Е сад што се неко прими и осети нешто више...
...е да, оно са децом си се гадно заyебала.
 
Biti i sa mladjom osobom i sa starijom osobom je totalno o.k Sad zavisi sta kome odgovara... isto kao i prethodni odgovori. Sto se mene licno tice, godine mi zaista nisu bitne, a sada sam sa devojkom koja je starija od mene nepunih godinu dana i totalno je o.k., a pre nekih dve godine sam bio sa zenom koja je starija od mene 18 godina... mislim bio sam sa njom. Ona je mene smuvala i to "sporta" radi, a sve se zavrsilo zato sto joj je bivsi muz neki idiot pa sam morao da izbegnem probleme, a samim tim i nju :wink:
 

Back
Top