šliht dana

Pa, kako bi u " Nevenu ", na " daštanju " čika - Petronije rekao : " Već imaš jedno pozitivno brojanje ! ", pošto se i PAMETNO smejanje nadprosečne plavuše, računa kao sasvim pristojan šliht, jer dolazi od srca !!! ( kao jedinog relevantnog organa, sem sistema za BUBANJE gradiva i razmnožavanje ! )
 
Ne znam ni sam sta da kazem na ovo.UW da li je ovo poziv,za suocavanje clanova.Ti bi bas da uzivas u prepucavanju.Bolje nemoj,jer nasa prelepa administratorka ima da dobije slom zivaca,niti da zakljuca teme,jer ce raspravu nastaviti na drugim,niti moze da ih zaustavi,a mora da sankcionise tako nesta.Ja joj predlazem da nabavi veliku varjacu za pekmez,i sve njih po tintari :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
 
Posto sam ja rekao,da me ovo njihovo prepucavanje podseca na spansku seriju,vreme je da i objasnim i zasto. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Spanske serije ne gledam,odnosno pogledao sam samo jednu i to onu cuvenu "kasandru",kada sam shvatio da su sve posle nje iste.Na osnovu nje pokusacu da napravim scenario nove serije ovog prepucavanja.Naravno dok budem ovo pisao,posteno cu da se zezam na racun svih,ali ko se sali zlo ne misli. :wink: :wink: Pa da pocnemo! :D

Prvo Anja i Dokoni su u braku,sa neka bude 10 dece,u prevodu Dokoni nije gubio vreme. :) :) :) Sve je bilo lepo dok se u njihovom zivotu nisu pojavili zanosna i strastvena storm i neodoljivi krvolok.Storm se zaljubljuje u nadaleko poznatog pravnika Dokonog,dok je ona za to vreme obuzela srce cuvenom arhiktekti Krvoloku.Da parodija bude veca Anja ne uspeva iako ima toliko dece da odoli sarmu Krvoloka. :lol: Spletke i sukobi pocinju.Krvolok,pokusava da osvoji prelepu Storm,ali ona nazalost gleda drugog,zbog cega on postaje ljubomoran na svog protivnika. :) Takodje i Dokoni se sukobljava sa Krvolokom,jer njegova Anja izgubila mozak za upravo tim momkom.

Sada prelazimo i na zenski deo ekipe.Naravno i tu dolazi do sukoba izmedju Anje i Storm.Anja je besna,jer ne moze da privuce paznju Krvoloka,jer je ovaj zablentan u njenu protivnicu.Dok Storm sitnim spletkama pokusava da osvoji Anjinog muza.

Prosto divan scenario. :shock: Vreme je da dodelim uloge i ostalim clanovima foruma.Nsbee je kuma,ovima dvoma,koja pokusava da spreci mene,u nameri da pomognem Anji da dodje do krvoloka,jer ja sam njegov prijatelj iz osnovne skole,koji zeli da mu pomogne da shvati da storm nije za njega.Uw i dolceza neka budu surovi bankari koji su stavili hipoteku,na kucu Dokonog i Anje. :P PetaW neka bude prorocica.Ivinjavam se ako sam nekog izostavio,ali ovo je kostur scenarija,a vama prepustam da ga doradjujete,kako vam odgovara. 8) 8) 8) 8) 8)

Da ne bi gnjavio previse,odmah cu da vam kazem i kraj.Jednog lepog dana Anja i Storm su se srele i doslo je do medjusobnog obracuna.U tom trenutku su naisli i Dokoni i Krvolok.Oni su pokusali da ih rastave,ali na kraju se desilo da su upravo zbog toga stradali,a njih dve su zavrile u zatvoru.Kuma nsbee je preuzela staranje o njihovoj deci,a ja izdrzavanje :) :) :D :D :) :D

Na kraju je PetaW bacila kletvu na ovu temu,odnosno stavila je pod kljuc :roll: :roll:

Clanovima koje nisam spomenuo u ovoj "predivnoj" prici :twisted: :twisted: :twisted: ,prepustam da sami sebi dodele uloge,jer ipak ovo je samo kostur price.Moram priznati da sam se slatko smejao dok sam pisao ovu glupost od posta,a verujem da ce te se i vi nasmejati,ako budete imali nerava da procitate ovo.
 
milost:
Posto sam ja rekao,da me ovo njihovo prepucavanje podseca na spansku seriju,vreme je da i objasnim i zasto. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Spanske serije ne gledam,odnosno pogledao sam samo jednu i to onu cuvenu "kasandru",kada sam shvatio da su sve posle nje iste.Na osnovu nje pokusacu da napravim scenario nove serije ovog prepucavanja.Naravno dok budem ovo pisao,posteno cu da se zezam na racun svih,ali ko se sali zlo ne misli. :wink: :wink: Pa da pocnemo! :D

Prvo Anja i Dokoni su u braku,sa neka bude 10 dece,u prevodu Dokoni nije gubio vreme. :) :) :) Sve je bilo lepo dok se u njihovom zivotu nisu pojavili zanosna i strastvena storm i neodoljivi krvolok.Storm se zaljubljuje u nadaleko poznatog pravnika Dokonog,dok je ona za to vreme obuzela srce cuvenom arhiktekti Krvoloku.Da parodija bude veca Anja ne uspeva iako ima toliko dece da odoli sarmu Krvoloka. :lol: Spletke i sukobi pocinju.Krvolok,pokusava da osvoji prelepu Storm,ali ona nazalost gleda drugog,zbog cega on postaje ljubomoran na svog protivnika. :) Takodje i Dokoni se sukobljava sa Krvolokom,jer njegova Anja izgubila mozak za upravo tim momkom.

Sada prelazimo i na zenski deo ekipe.Naravno i tu dolazi do sukoba izmedju Anje i Storm.Anja je besna,jer ne moze da privuce paznju Krvoloka,jer je ovaj zablentan u njenu protivnicu.Dok Storm sitnim spletkama pokusava da osvoji Anjinog muza.

Prosto divan scenario. :shock: Vreme je da dodelim uloge i ostalim clanovima foruma.Nsbee je kuma,ovima dvoma,koja pokusava da spreci mene,u nameri da pomognem Anji da dodje do krvoloka,jer ja sam njegov prijatelj iz osnovne skole,koji zeli da mu pomogne da shvati da storm nije za njega.Uw i dolceza neka budu surovi bankari koji su stavili hipoteku,na kucu Dokonog i Anje. :P PetaW neka bude prorocica.Ivinjavam se ako sam nekog izostavio,ali ovo je kostur scenarija,a vama prepustam da ga doradjujete,kako vam odgovara. 8) 8) 8) 8) 8)

Da ne bi gnjavio previse,odmah cu da vam kazem i kraj.Jednog lepog dana Anja i Storm su se srele i doslo je do medjusobnog obracuna.U tom trenutku su naisli i Dokoni i Krvolok.Oni su pokusali da ih rastave,ali na kraju se desilo da su upravo zbog toga stradali,a njih dve su zavrile u zatvoru.Kuma nsbee je preuzela staranje o njihovoj deci,a ja izdrzavanje :) :) :D :D :) :D

Na kraju je PetaW bacila kletvu na ovu temu,odnosno stavila je pod kljuc :roll: :roll:

Clanovima koje nisam spomenuo u ovoj "predivnoj" prici :twisted: :twisted: :twisted: ,prepustam da sami sebi dodele uloge,jer ipak ovo je samo kostur price.Moram priznati da sam se slatko smejao dok sam pisao ovu glupost od posta,a verujem da ce te se i vi nasmejati,ako budete imali nerava da procitate ovo.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shvaticu ovo kao real life kompliment, posto znas kako izgledam! :wink:

Lud si k'o struja!

Sita sam se nasmejala!

Nemam komentara!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kako rece moj dragi krvolok (dovoljno dobar sliht? - trudim se da se drzim teme :wink: ), najpametnija sam kad se smejem.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nego, jesam li ja to najveca zlobnica u seriji? Pa zasto to?
 
storm cloud:
milost:
Posto sam ja rekao,da me ovo njihovo prepucavanje podseca na spansku seriju,vreme je da i objasnim i zasto. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Spanske serije ne gledam,odnosno pogledao sam samo jednu i to onu cuvenu "kasandru",kada sam shvatio da su sve posle nje iste.Na osnovu nje pokusacu da napravim scenario nove serije ovog prepucavanja.Naravno dok budem ovo pisao,posteno cu da se zezam na racun svih,ali ko se sali zlo ne misli. :wink: :wink: Pa da pocnemo! :D

Prvo Anja i Dokoni su u braku,sa neka bude 10 dece,u prevodu Dokoni nije gubio vreme. :) :) :) Sve je bilo lepo dok se u njihovom zivotu nisu pojavili zanosna i strastvena storm i neodoljivi krvolok.Storm se zaljubljuje u nadaleko poznatog pravnika Dokonog,dok je ona za to vreme obuzela srce cuvenom arhiktekti Krvoloku.Da parodija bude veca Anja ne uspeva iako ima toliko dece da odoli sarmu Krvoloka. :lol: Spletke i sukobi pocinju.Krvolok,pokusava da osvoji prelepu Storm,ali ona nazalost gleda drugog,zbog cega on postaje ljubomoran na svog protivnika. :) Takodje i Dokoni se sukobljava sa Krvolokom,jer njegova Anja izgubila mozak za upravo tim momkom.

Sada prelazimo i na zenski deo ekipe.Naravno i tu dolazi do sukoba izmedju Anje i Storm.Anja je besna,jer ne moze da privuce paznju Krvoloka,jer je ovaj zablentan u njenu protivnicu.Dok Storm sitnim spletkama pokusava da osvoji Anjinog muza.

Prosto divan scenario. :shock: Vreme je da dodelim uloge i ostalim clanovima foruma.Nsbee je kuma,ovima dvoma,koja pokusava da spreci mene,u nameri da pomognem Anji da dodje do krvoloka,jer ja sam njegov prijatelj iz osnovne skole,koji zeli da mu pomogne da shvati da storm nije za njega.Uw i dolceza neka budu surovi bankari koji su stavili hipoteku,na kucu Dokonog i Anje. :P PetaW neka bude prorocica.Ivinjavam se ako sam nekog izostavio,ali ovo je kostur scenarija,a vama prepustam da ga doradjujete,kako vam odgovara. 8) 8) 8) 8) 8)

Da ne bi gnjavio previse,odmah cu da vam kazem i kraj.Jednog lepog dana Anja i Storm su se srele i doslo je do medjusobnog obracuna.U tom trenutku su naisli i Dokoni i Krvolok.Oni su pokusali da ih rastave,ali na kraju se desilo da su upravo zbog toga stradali,a njih dve su zavrile u zatvoru.Kuma nsbee je preuzela staranje o njihovoj deci,a ja izdrzavanje :) :) :D :D :) :D

Na kraju je PetaW bacila kletvu na ovu temu,odnosno stavila je pod kljuc :roll: :roll:

Clanovima koje nisam spomenuo u ovoj "predivnoj" prici :twisted: :twisted: :twisted: ,prepustam da sami sebi dodele uloge,jer ipak ovo je samo kostur price.Moram priznati da sam se slatko smejao dok sam pisao ovu glupost od posta,a verujem da ce te se i vi nasmejati,ako budete imali nerava da procitate ovo.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shvaticu ovo kao real life kompliment, posto znas kako izgledam! :wink:

Lud si k'o struja!

Sita sam se nasmejala!

Nemam komentara!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kako rece moj dragi krvolok (dovoljno dobar sliht? - trudim se da se drzim teme :wink: ), najpametnija sam kad se smejem.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nego, jesam li ja to najveca zlobnica u seriji? Pa zasto to?
Pa nisi,ali mora neko da ima i tu ulogu.Jedva cekam komentar Petaw.Obesice me :P :P :P
 
Za dnasnji evo mene vama na tapeti.Ljudi koji je divanm osecajh kada svira apsolutno romanticno,i to mom omiljenom klubu rst.Nisam planirao da izadjem,ali eto sudbina me naterala,da naletim na to prelepo bice.Nije posteno,ocu u subotu da izadjem u rst,a ja moram u BG da zarajujem pare.Krvolok ako uspem da sklopim posao,idemo nas dvojica zajedno pokazemo sta su novosadski momci,i da oborimo njihove devojcice sa nogu.Imacemo zensku pratnju,sve je lepo udeseno.Zasto mene vole na mom fakultetu.Zasto sto sam divno otkaceno stvorenje koje misli na sve.Glavna sam faca,nema sta i svi me znajun od prve do cetvrte,a mozda zato sto sam i muska plavusa.Zivela demokratija.Dokoni care,rekao sam kao ne valja pelinkovac,na osnovu ovih mojih postova,moram da povucem to,bome valja a osecaj kao da lebdis.Joj ja sam imao pare kod sebe sutra za upis,bice zanimljivo kada ustanem ujutru i shvatim koliko mi je ostalo.Otvaram javni konkurs za dodelu pomoci,da bi mogao daupisem narednu godinu.Student sam i nema se para. :( Pogotovo kada sve pare potrosite na prelepu konovaricu.Razumite me morao sam da narucuje,jer celo vreme stajala je pored mene.Ako je neko bio tamo ja sam onaj momak koji je bio na spratu ludovao,tacno iznad benda,a ona je stajala tacno tu pored mene.Eh kada bi imao srece nju da upoznam tu na netu.EHHHHHH
 
Videla sam ovu temu josh kada je otvorena...i dopada mi se! Shlihtanje uvek postoji-necemo se lagati... A i svoji smo... :lol: :lol: :lol:
P.S.ako moze bez tog silnog quote...koristite vec pomenuto @ ili citirajte samo deo na koji se odnosi vash odgovor. Hvala! :P :wink:
 
Pera_Zdera

Pon, 18. oktobar 2004 10:44



Metafora je odlicna i videla se iz aviona.


najbolji su mi shlihtovi samom sebi , ne znash shta je jadnije, dali to shto neko nije u stanju da podnese teret sopstvene gluposti pod samo jednim nikom, ili sto neko tako s vremena na vreme ima potrebu da 'potseti' ljude kako je taj i taj, bio bash cool lik i da su mu postovi bash bili zanimljivi... :roll: ...yeee..[/b
 
raindog:
Pera_Zdera

Pon, 18. oktobar 2004 10:44
Metafora je odlicna i videla se iz aviona.

najbolji su mi shlihtovi samom sebi , ne znash shta je jadnije, dali to shto neko nije u stanju da podnese teret sopstvene gluposti pod samo jednim nikom, ili sto neko tako s vremena na vreme ima potrebu da 'potseti' ljude kako je taj i taj, bio bash cool lik i da su mu postovi bash bili zanimljivi... :roll: ...yeee..[/b

:lol: :lol: :lol: Ponekad si cak i duhovita, nasmeja me tvoja mudrost. :wink:
 
Ej, Raindog,

Aj da zakopamo ratne sekire, ako se slazes.
Nisam bas u fazonu nekog klinca iz 4-og osnovne, pa da se prepucavam na neki primitivan nacin. A mislim da to neko prepucavanje nikom nece dobro doneti.
Forum i jeste za razmenu ideja da svako kaze svoje razmisljanje. Naravno da ne mozemo svi biti istih razmisljanja i na istom intelektualnom nivou, ali mi se ne svidja ideja da se pljujem sa nekim.

Ja ti sad pruzih mali prst, a ti kako oces.
Pozdrav.
 

Back
Top