Светски конгрес плавуша

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s176960/Zabava/Ludi_svet/Svetski_kongres_plavusa.html
Svetski kongres plavuša
Ako volite da pričate viceve o plavušama, onda je bolje da krajem oktobra zaobiđete Sofiju jer će tamo biti održan Svetski kongres plavuša.
v176960p0.jpg

Bugarska prestonica će od 21. do 23. oktobra biti domaćin oko 5.000 plavuša iz celog sveta.

"Skup u Sofiji će se boriti za ulazak u Ginosvu knjigu rekorda, a već smo otvorili osam predstavništva u svetu. Centrala se nalazi u Bugarskoj i zato ovde i organizujemo kongres", saopštila je predsednica Međunarodne asocijacije Olga Uskova.

On kaže da je Savet direktora asocijacije sastavljen od pametnih, ambicioznih biznis dama, koje su spremne da rade i pomažu svetu "celim srcem plavuša".

Za sada nije poznato da li će na skupu učestvovati i svetski poznate plavuše kao što su Madona, Pamela Anderson, Šeron Stoun, Nikol Kidman...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Како сам информисан, из прве руке,
Србију ће на овом значајном конгресу представљати дама из клипа...
На жалост, не знам одакле је и које јој је име,
али сам сигуран, да ће имати шта да каже на том скупу.
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
http://www.mondo.rs/s176960/Zabava/Ludi_svet/Svetski_kongres_plavusa.html
Svetski kongres plavuša
Ako volite da pričate viceve o plavušama, onda je bolje da krajem oktobra zaobiđete Sofiju jer će tamo biti održan Svetski kongres plavuša.
v176960p0.jpg

Bugarska prestonica će od 21. do 23. oktobra biti domaćin oko 5.000 plavuša iz celog sveta.

"Skup u Sofiji će se boriti za ulazak u Ginosvu knjigu rekorda, a već smo otvorili osam predstavništva u svetu. Centrala se nalazi u Bugarskoj i zato ovde i organizujemo kongres", saopštila je predsednica Međunarodne asocijacije Olga Uskova.

On kaže da je Savet direktora asocijacije sastavljen od pametnih, ambicioznih biznis dama, koje su spremne da rade i pomažu svetu "celim srcem plavuša".

Za sada nije poznato da li će na skupu učestvovati i svetski poznate plavuše kao što su Madona, Pamela Anderson, Šeron Stoun, Nikol Kidman...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Како сам информисан, из прве руке,
Србију ће на овом значајном конгресу представљати дама из клипа...
На жалост, не знам одакле је и које јој је име,
али сам сигуран, да ће имати шта да каже на том скупу.
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Морао би ту да се направи неки канал, па преглед аутентичности "природних плавуша" да се не прошверцује нека са црним "бусеном" а?
 
...e sto zene mogu sebe da zabiju 300m ispod zemlje prosecnog intelektualnog nivoa...budalastina...smatram nas temeljnijim bicima (izvinjavam se) ali ponekad me sokira nivo idiotizma...bezvezarija...

Извињавам се, не рекосте ваше мишљење
о избору особе која ће Србију представљати на конгресу.
Шта мислите, да ли поседује квалитете?
;)
 
А ништа оно...начитана...паметна....?:hahaha: :hahaha: :hahaha:

...ma da i zeli mir u svetu...i usvojila bi malog Afganistanca...meni to mnogo glupo...'ajde ono idem na izbor za Miss pa mogu da dobijem stipendiju za studije, manekenka sam pa zaradjujem ali da idem sa jos 5000 zena da mi uslikaju boju grive je ispod svakog nivoa...meni odlazi u minus nivo iskreno...
 
Ne vidim kako može biti šovinistička budalaština...

Za budalaštinu se, naravno, slažemo.

Sovinisticka budalastina podrzana zenskom gluposcu:mrgreen:

Sovinisticka jer od kada znam za sebe slusam viceve o lepim i glupim plavusama koje su smisjali muskarci - cist sovinizam, onda se jos blesave zene farbaju u plavo da bi jel bile privlacnije pa se vecina unakazi jer niti imaju ten niti pigment za plavu boju...zato je to zenska glupost a muski sovinizam...sto je sredina siromasnija to je izrazitija ta pojava...ovaj "nas" deo prednjaci u Evropi pa su Turska, Grcka, Srbija, Bosna, CG, Makedonija drzave pune "zutih" zena crnih obrva ali sve je nebitno dok su zute jer je u njihovoj glavi to kao atraktivno. Meni je to bljak jednostavno..skoro sam cekala avion koji je isao za Oslo iz Madrida, 120 plavih ljudi, prirodno plavih, izgledaju prelepo dok su blajhane Spanjolke i Italijanke cudo prirode, ali avaj kod nas se nikada nece shvatiti da je prirodno najlepse...jok blans kosa do struka u bilo kojim godinama, helanke, izmazana koza nekim solarijumom i napucen stav - wau bas smo zenske....bljak bljak bljak...
 

Back
Top