Borba za svršku

Ko najčešće doživljava orgazam?

  • Ja, a ona nek zapamti gde je stala za sledeći put

  • Ona, jer je nenormalna pa ja posle moram sa Desankom

  • Dogovorimo se da naizmenično neko bude zadovoljan

  • Mi se samo skinemo i gledamo pa se obučemo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Banjski_Švaler

Ističe se
Banovan
Poruka
2.885
Iako sa strane gledano, seksualni čin deluje božanstveno - dva tela, muškarac i žena rade na obostranom zadovoljstvu ipak postavlja pitanje - ko tu ebe a ko je eban?
Biološki gledano muškarac je taj koji treba da doživi orgazam brže zbog biološke funkcije.
Ali, biološku funkciju ostavljamo za "kad doje vreme" te se samo "igramo".
U toj igri nema pravila ko prvi doivljava orgazam jer se svako bori da se bolje namesti za sebe. To se recimo na filmu nevidi - on se radi kalupski.

Kad ona navali dodje mi da je prijavim za silovanje...
 
Iako sa strane gledano, seksualni čin deluje božanstveno - dva tela, muškarac i žena rade na obostranom zadovoljstvu ipak postavlja pitanje - ko tu ebe a ko je eban?
Biološki gledano muškarac je taj koji treba da doživi orgazam brže zbog biološke funkcije.
Ali, biološku funkciju ostavljamo za "kad doje vreme" te se samo "igramo".
U toj igri nema pravila ko prvi doivljava orgazam jer se svako bori da se bolje namesti za sebe. To se recimo na filmu nevidi - on se radi kalupski.

Kad ona navali dodje mi da je prijavim za silovanje...



Znaš li ti što hoćeš i što možeš? Jer bi trebao znati da je seks uzajamnost, predanost i zadovoljstvo, a ne što i koja je čija funkcija ili obaveza, i tko tu koga. A da se probaš prepustiti...
 
Znaš li ti što hoćeš i što možeš? Jer bi trebao znati da je seks uzajamnost, predanost i zadovoljstvo, a ne što i koja je čija funkcija ili obaveza, i tko tu koga. A da se probaš prepustiti...

Za muškarca ne valja da odlaže orgazam zbog lučenja prostate. To znam i bitno mi je zdravlje.
Ona ako ga voli uživaće više, a ako ga doživljava samo kao četku...
 
:hahaha:

Ovo je vrhunac MUSKE MUDROSTI! :rotf:

Pa i one brinu o materici. Sad ako ćeš ti sa Jasnom da shebeš prostatu objasni posle Sandri i Tamari da nešto i ne ide štrcanje... A sve tri brinu o svojim jajnicima i materici...
Ja verujem ono što su kurolozi objasnili za muškarce.
Nego prijatelju vreme je da počneš sa bundevinim semenkama i pomorandžama jer ako ja imam ovoliko godina onda ti imaš...
 
Možemo da uživamo i na taj način. Čak upoznamo telo partnera.
Mnogi muški neće da priznaju da nisu imali erekciju pred novom devojkom jer je "drugačije organizovano jedno te isto"

Ajde bre...
Nemas samo ako ti se ne svidja ili ti nesto stvarno nije dobro
Ima doduse mozda jos jedan razlog, a to je miris. Mi ga ne registrujemo svesno, ali nasa cula da, obradjuju genetsku kompatibilnost i moze se desiti da nase telo "odbija" takvu partnerku, mada je mi zelimo.
 
Alo ljudi, je l' vi vodite ljubav ili rat!? Meni bre ovde vise nista nije jasno - kao da se borite za teritoriju, pa ko ce pre da stigne. Kao Tom Kruz i Nikol Kidman u onom filmu kada se prijave za trku, pa ko pobedi dobija parce zemlje.

Ili ja stvarno zivim u nekom drugom univerzumu?
 
Alo ljudi, je l' vi vodite ljubav ili rat!? Meni bre ovde vise nista nije jasno - kao da se borite za teritoriju, pa ko ce pre da stigne. Kao Tom Kruz i Nikol Kidman u onom filmu kada se prijave za trku, pa ko pobedi dobija parce zemlje.

Ili ja stvarno zivim u nekom drugom univerzumu?
triniti
opet ja
:)
oni zive u vremenu drkanja, sto im dodje trajno stanje
jer da su ikada imali normalan seks
sa uzivanjem
ne bi ni jedna tema ovog tipa bila postavljena ikada
mojne se stresiras :)
 
Iako sa strane gledano, seksualni čin deluje božanstveno - dva tela, muškarac i žena rade na obostranom zadovoljstvu ipak postavlja pitanje - ko tu ebe a ko je eban?

:gace:


А ти не гледаш вести - откад је то резервисано само за мушкарца и жену?
Постоје ту и друге комбинације...
Видим ја, мораћеш да учествујеш на паради поноса, ако ни због чега другог, оно због информисања, а можда добијеш и додатну обуку.
 
Iako sa strane gledano, seksualni čin deluje božanstveno - dva tela, muškarac i žena rade na obostranom zadovoljstvu ipak postavlja pitanje - ko tu ebe a ko je eban?
Biološki gledano muškarac je taj koji treba da doživi orgazam brže zbog biološke funkcije.
Ali, biološku funkciju ostavljamo za "kad doje vreme" te se samo "igramo".
U toj igri nema pravila ko prvi doivljava orgazam jer se svako bori da se bolje namesti za sebe. To se recimo na filmu nevidi - on se radi kalupski.

Kad ona navali dodje mi da je prijavim za silovanje...

dal je bioloska funkcija nekog upishanog dekice da sedi u chosku i smrdi...ima u zivotu nesto vishe od toga...sigurno :confused:
 
:gace:


А ти не гледаш вести - откад је то резервисано само за мушкарца и жену?
Постоје ту и друге комбинације...
Видим ја, мораћеш да учествујеш на паради поноса, ако ни због чега другог, оно због информисања, а можда добијеш и додатну обуку.
nebojsa
imala sam jednog prelepog druga
koji se tako zvao
i bio je homo
ali najlepsi homo ikada vidjen ovde
mnogo sam ga gotivila
sad si me podsetio na njega
hvala ti :)
 

Back
Top