Omiljeni gren slem turnir?

Vas omiljeni gren slem turnir?

  • Australian Open

  • Roland Garros

  • Wimbledon

  • US Open


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Støffän Lingua

Aktivan član
Poruka
1.284
Nznm da li vec postoji ovakva tema,ali meni je sinulo u glavu da je otvorim. :D
Koji gren slem turnir vam je omiljeni i zasto?Koje vas lepe uspomene vezu za njega?

Ja najvise volim 'Australian Open'.Publika je sjajna,organizacija na zavidnom nivou,medijski fantasticno sproveden,simpaticna podloga,prvi je u sezoni.... :heart:
Vama? ;)
PS. Ako imate izrazito negativan stav prema nekom od preostalih,koji gren slem turnir nikako ne volite? ;)
 
Poslednja izmena:
Australian Open ... :kafa:

Razlog je jednostavan.
Održava se u januaru kad je kod njih leto, a kod nas jaka zima.
Volim da gledam tenisere kako igraju po onom toplom vremenu.
Bar je njima lepo, dok se mi u Srbiji smrzavamo.
Da znas da im je lepo..... :eek:
Ako nesto ne volim u vezi sa AO,onda su to one paklene vrucine... :D
I daaa,ja volim sto je kod nas zima,jer imam bar sta da gledam kod kuce po ceo dan. :lol:
 
2274495866_bf188b2684.jpg
watch-australian-open-2010_live-stream-online.jpg
arts-graphics-2008_1186360a.jpg


AUSTRALIAN OPEN
 
Poslednja izmena:
Nznm da li vec postoji ovakva tema,ali meni je sinulo u glavu da je otvorim. :D
Koji gren slem turnir vam je omiljeni i zasto?Koje vas lepe uspomene vezu za njega?

Ja najvise volim 'Australian Open'.Publika je sjajna,organizacija na zavidnom nivou,medijski fantasticno sproveden,simpaticna podloga,prvi je u sezoni.... :heart:
Vama? ;)
PS. Ako imate izrazito negativan stav prema nekom od preostalih,koji gren slem turnir nikako ne volite? ;)

izrazito ne volim vimbldon
jer je engleski
 
Rland Garos, zato sto su nasi tamo imali jako velikog uspeha, svima im lezi sljaka pa to mozda i nije cudno nesto... :D
Inace, sljaka mi omiljena podloga tako da je mozda i to razlog, ali je svakako najuzbudljivji USO, vecernji mecevi, potpuno drugaciji turnir od ovih evropskih... :D
 

Back
Top