Dosije X

lg009.jpg


America's future is in their hands. God help us. :lol:
 
Kako ko su?! kako ko su! Pa usamljeni revolveraši - John Fitzgerald Byers, Melvin Frohike i Richard Langly Ringo! Inače Molderovi prijatelji koji uvek priskaču u pomoć kada treba hakovati u neki sistem i slično, mislim jesi'l ti kad gledala Dosije-X?!
 
i'm sad...pre 2 god se zavrsavale epizode,a ja baksuz sam imala i ispite u muzickoj i u skoli kontrolne da spremam...ZADNJIH 7 EPIZODA,SA KLJUCEVIMA TAJNI-NISAM ODGLEDALAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :evil:
 
Serija je odlicna, ne, nije; serija je kultna ..obelezila nas je skroz :)
Molder je faca! Skali je Skali..nema takvih likova u drugim serijama...Svidja mi se kod njih to sto mozes da gledas reprizeee i nikad ti je dosadno, predvidljivo...ili nesto trece...
 
Cosmic babe:
Serija je odlicna, ne, nije; serija je kultna ..obelezila nas je skroz :)
Molder je faca! Skali je Skali..nema takvih likova u drugim serijama...Svidja mi se kod njih to sto mozes da gledas reprizeee i nikad ti je dosadno, predvidljivo...ili nesto trece...

mrzi me da pisem ovo isto jer potpuno delim misljenje...

mi smo na obilicevim utakmicama pevali "Nisi jbo skali moldereee moldereee moldereeeee..."(uzeo si trofej paspalje to je te pesma)...
p0z
 
Jednom recju serija je fenomenalna !

Ako ste gledali epizodu o nekim vampirima u nekom gradicu ( nebitno ) . U jednoj sceni neke epizode o vampirima Molder prica/cita Skali sta je saznao/procitao o njima . Tu on kaze da su prvi vampiri u istoriji nastali u Srbiji . Cak pominje i Kisiljevo ( gradic vampira :-D ) i naseg pisca koji je pisao o njima ( nemogu da se setim njegovog imena ) . Prica joj i kako treba da rade isto sto su i Srbi radili da bi se oslobodili vampira . Ja sam se iznenadio kad sam to izvalio . Nisam mogao da verujem kakvu su sitnicu u bacili i kako li su je iskopali . Svaka im cast , a mislim da vise od pola Srba nezna da su vampiri ( ili mit o njima ) nastali bas u Srbiji .
 
14dosijex.JPG


USKORO"DOSIJE X:ŽELIM DA VERUJEM"

Drugi film pravljen prema popularnoj TV seriji - "Dosije iks: želim da verujem" ("The X-Files: I Want to Believe"), biće premijerno prikazan u beogradskim bioskopima početkom avgusta. Film ponovo režira tvorac TV serije, Kris Karter (Chris Carter), a glavne uloge poverene su istim glumcima koji su i proslavili slavne likove Foksa Moldera i Dejnu Skali - Dejvidu Duhovniju (David Duchovny) i Džilijan Anderson (Gillian Anderson).

Prvi film koji je pratio TV serijal pojavio se u bioskopima 1998. godine. Nastavak je očekivan 2001. godine, neposredno nakon završetka devetog serijala TV serije, ali je zapeo čitavih šest godina u pretprodukciji, da bi produkcija započela u decembru 2007. godine u Vankuveru.

O samom zapletu filma se jako malo zna, jer je čitav projekat držan u strogoj tajnosti. Radnja filma odvija se šest godina nakon događaja kojima je serijal okončan, ali neće biti direktno povezana ni sa serijom ni s prethodnim filmom. Nedavno se na brojnim internet stranicama pojavio i prvi trejler. Sudeći po njemu, Molder nastavlja svoju potragu za istinom, dok Skali, strastvena, inteligentna fizičarka, ostaje neraskidivo vezana za Molderova traganja.

Reditelj Kris Karter, koji je napisao i scenario za film, zajedno s Frenkom Spotnicom (Frank Spotnitz), naglašava da ovo neće biti klasičan film o zaverama, već će biti nezavisan od prethodnih i imati izmenjenu tematiku. Takođe, odnos između dva agenta ostaje pod velom tajne i kreće se u dosad neočekivanom smeru.

Pored Andersonove i Duhovnija u filmu igraju i Amanda Pit (Amanda Peet), koja tumači lik sprecijalnog agenta Dakote Vitni, reper Egzibit (Xzibit) i Bili Konoli (Billy Connolly).
:super: :super: :super: :super: :super:
 
e sad, pazi ovamo ako je neko zainteresovan neka se javi na pm, imam celu seriju na dvd-ovima.znaci nije mi u interesu da zaradim na vama nego samo da sto vise ljudi ima tu seriju...
p0z
 
e sad, pazi ovamo ako je neko zainteresovan neka se javi na pm, imam celu seriju na dvd-ovima.znaci nije mi u interesu da zaradim na vama nego samo da sto vise ljudi ima tu seriju...
p0z

znaci dajes besplatno, bas si zlatan.....
ja imam prvih 3 serijala na dvd-u i jeste mi cilj da zaradim na vama ...javi te se naivcine.. mislim moji dragi prijatelji...8)
 
Kao mala sam kao luda gledala Dosije X...A kad bi mama usla u sobu,odmah prebacujem na drugi kanal,jer ona mrzi takve stvari,i misli da plase decu!!:lol:
A ja krisom...i uzivam.
 

Back
Top