Dr. Jekyll, Mr. Hyde - Which one is takin over?

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
"I got a love disorder and some paranoia
Cause my heart's been broken before ya
I need some anesthetic cause I start to panic
When the feelings get to familiar

And then I get that itch and my eyes begin to twitch
Dr. Jekyll, Mr. Hyde someone is taking over"​

Na koju stranu vi prevagnete u situacijama kada ljubav zada udarac?
Kao raskid, npr.
 
"I got a love disorder and some paranoia
Cause my heart's been broken before ya
I need some anesthetic cause I start to panic
When the feelings get to familiar

And then I get that itch and my eyes begin to twitch
Dr. Jekyll, Mr. Hyde someone is taking over"​

Na koju stranu vi prevagnete u situacijama kada ljubav zada udarac?
Kao raskid, npr.
Kako kad. Zavisi od situacije, osobe i ljubavi :mrgreen:
Nekada iskuliram i odem dalje, a nekada proradi sujeta pa se ne dam, a nekada budem placipic.ka :mrgreen:
 
Ljubav ne bi bila ljubav da ponekad ne zada udarac..i jedina je kojoj ga ne možemo uzvratiti jer kako god bismo udarili,udarili bismo sebe.Kad nas ona udari,nema potrebe da bježimo od toga jer je nemoguće.Zastanimo i pustimo da boli.nema strane na koju ćemo stati.
Pokušajmo samo ne povrijediti ljubav koju imamo u sebi jer ona je ta s kojom ćemo moći prebroditi sve udarce koji jednom dođu..
 
Ljubav ne bi bila ljubav da ponekad ne zada udarac..i jedina je kojoj ga ne možemo uzvratiti jer kako god bismo udarili,udarili bismo sebe.Kad nas ona udari,nema potrebe da bježimo od toga jer je nemoguće.Zastanimo i pustimo da boli.nema strane na koju ćemo stati.
Pokušajmo samo ne povrijediti ljubav koju imamo u sebi jer ona je ta s kojom ćemo moći prebroditi sve udarce koji jednom dođu..

Boli vec TRI GODINE, sto je mnogo-mnogo je...
 
"I got a love disorder and some paranoia
Cause my heart's been broken before ya
I need some anesthetic cause I start to panic
When the feelings get to familiar

And then I get that itch and my eyes begin to twitch
Dr. Jekyll, Mr. Hyde someone is taking over"​

Na koju stranu vi prevagnete u situacijama kada ljubav zada udarac?
Kao raskid, npr.

Draga moja ja sam uvek u zivotu isla logikom ko zna zasto je to dobro...pazi dok se jedna vrata ne zatvore druga ne mogu da se otvore...raskidi su teski ali ipak su prilika za puno novih stvari...svako iskustvo u zivotu je bogatstvo vise, sto vise iskustava to snaznija osoba ipak je svako u osnovi individualac, deo para, porodice ali mora da oslanja na sebe najvise...nikada nemoj da pozelis da izbegnes bol, uzmes taj kamen u ruke i kazes sebi ahaaaa znaci toliko si tezak dobro idemo dalje...ja sam nema nakon raksida, sta tu uopste ima dalje da se prica...ako je kraj onda je kraj, neka vrata u zivotu ne treba nikada zatvoriti a bogme neka sam zatvorila i zakljucala nakon izlaska...drago mi je zbog toga jer bi bilo mucenje ostati u toj zagusljivoj sobi nadalje...svez vazduh je najzdraviji:ok:
 

Draga moja ja sam uvek u zivotu isla logikom ko zna zasto je to dobro...pazi dok se jedna vrata ne zatvore druga ne mogu da se otvore...raskidi su teski ali ipak su prilika za puno novih stvari...svako iskustvo u zivotu je bogatstvo vise, sto vise iskustava to snaznija osoba ipak je svako i osnovi individualac, deo para, porodice ali mora da oslanja na sebe najvise...nikada nemoj da pozelis da izbegnes bol, uzmes taj kamen u ruke i kazes sebi ahaaaa znaci toliko si tezak dobro idemo dalje...ja sam nema nakon raksida, sta tu uopste ima dalje da se prica...ako je kraj onda je kraj, neka vrata u zivotu ne treba nikada zatvoriti a bogme neka sam zatvorila i zakljucala nakon izlaska...drago mi je zbog toga jer bi bilo mucenje ostati u toj zagusljivoj sobi nadalje...svez vazduh je najzdraviji:ok:

Ovo mi se jako svidja, hvala ti, sjajan post vredan razmisljanja o njemu :heart:
 

Back
Top