provokacija ili...

kakva je ovopesma po vama?

  • smesna

  • profocirajuca


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
jedan kolega forumas postavi ovu pesmu na nekom forumu. ja to cujem,i padnem sa stolice. i rekoh, red je da razveselim moje kolege sa krste ovom pesmom. pesma je veoma neobicna,originalna, ali iznad svega bas smesna. tekst mi nije bio ni bitan, osim refrena...
medjutim neki forumasi su konstatovali da je pesma cista provokaicja, sa cime se ja ne slazem.
evo da napravim anketu, i da cujem sta kazete... anketa nije javna, da bi bili iskreni
 
Адеме, зашто не објасниш ЗАШТО су ти неки форумаши рекли да је песма провокација?

Ајде буди искрен... а форумаши, за сваки случај :cool:, нека прво прегледају тему о победи Србије у ватерполу, и Кафану, па нек онда гласају.
 
Адеме, зашто не објасниш ЗАШТО су ти неки форумаши рекли да је песма провокација?

Ајде буди искрен... а форумаши, за сваки случај :cool:, нека прво прегледају тему о победи Србије у ватерполу, и Кафану, па нек онда гласају.

ja sam tebe pitao zasto je ova pesma toliko provocirajuca za tebe.nisi odgovrila. mozes sada ako zelis.
i dalje stojim da je klip/pesma jedan od najsmesnijih u ovih nekoliko zadnjih nedelja. a ja imam istancan osecaj za humor. meni nije svasta smesno.
cak u vezi izvodjaca razmisljam da li se samo dobro zezaju ili su bas onako.... neodlucan sam...iako sam vise [51:49] za prvu varijanu
 
ja sam tebe pitao zasto je ova pesma toliko provocirajuca za tebe.nisi odgovrila. mozes sada ako zelis.
i dalje stojim da je klip/pesma jedan od najsmesnijih u ovih nekoliko zadnjih nedelja. a ja imam istancan osecaj za humor. meni nije svasta smesno.
cak u vezi izvodjaca razmisljam da li se samo dobro zezaju ili su bas onako.... neodlucan sam...iako sam vise [51:49] za prvu varijanu

Pesma je dno.

Moze, i ne mora da se shvati kao provokacija, ali je za povracati.
 
ja sam tebe pitao zasto je ova pesma toliko provocirajuca za tebe.nisi odgovrila. mozes sada ako zelis.
i dalje stojim da je klip/pesma jedan od najsmesnijih u ovih nekoliko zadnjih nedelja. a ja imam istancan osecaj za humor. meni nije svasta smesno.
cak u vezi izvodjaca razmisljam da li se samo dobro zezaju ili su bas onako.... neodlucan sam...iako sam vise [51:49] za prvu varijanu

Јесам. Још одавно. У Кафани (где си и питао)...
 
Јесам. Још одавно. У Кафани (где си и питао)...

ako je ovo...

Ма, није песма провоцирајућа, него твоје постављање исте на оној теми о ватерполу а сад и овде у Кафани. Дакле, ТА песма је твој одговор на нашу победу у ватерполу... :roll:

Ја сам ти рекла да констатујем твоје провокације, ма колико се ти трудио да их сакријеш или замаскираш...

kazes pesma nije provocirajuca, ali je provokaicja moje postavljanje pesme na onoj temi i u kafani. zasto ja provociram postavljanjem jedne pesme na onoj temi? bilo koje pesme, jer ti kazes da ova pesma nije provocirajuca:dontunderstand::dontunderstand:
 
ako je ovo...



kazes pesma nije provocirajuca, ali je provokaicja moje postavljanje pesme na onoj temi i u kafani. zasto ja provociram postavljanjem jedne pesme na onoj temi? bilo koje pesme, jer ti kazes da ova pesma nije provocirajuca:dontunderstand::dontunderstand:


Опет се правиш невешт... :roll:

Ево зашто је постављање ове песме провоцирајуће:



Разумео сад, или ћеш и даље да се правиш невешт и "добронамеран"? :bye:
 
blue_lock%20main.jpg
 
Опет се правиш невешт... :roll:

Ево зашто је постављање ове песме провоцирајуће:




Разумео сад, или ћеш и даље да се правиш невешт и "добронамеран"? :bye:

a ti vesto zzbegavas odgovor. zasto je ova pesma na onoj temi provokacija? da li zato sto sam je ja postavio, ili sto je pesma takva. ako je do pesme, reci sta je to u njoj? ako je do mene, a pesma nema veze, onda potvrdi da je pesma sasvim normalna, ali ja ne smem postavljati pesme jer to iritira tebe i jos neke forumase. mozda ti obecam da encu vise nikakve pesme postavljati
 
a ti vesto zzbegavas odgovor. zasto je ova pesma na onoj temi provokacija? da li zato sto sam je ja postavio, ili sto je pesma takva. ako je do pesme, reci sta je to u njoj? ako je do mene, a pesma nema veze, onda potvrdi da je pesma sasvim normalna, ali ja ne smem postavljati pesme jer to iritira tebe i jos neke forumase. mozda ti obecam da encu vise nikakve pesme postavljati

:lol:

Невероватно... :lol:

Ајд још једном - није битна песма као песма, него у КОМ КОНТЕКСТУ си је поставио.

Ево још једном за све форумаше:


(на теми: За кога ћете навијати...? СРБИЈУ или ЦРНУ ГОРУ? )
 
ovo ne da je neverovatnio, nego je za riplija:hahaha::hahaha::hahaha:
ajde reci mi u kakvom sam je kontestu postavio, posto ja to ne znam...da cujem tebe.:dash::dash:


Шта има ја теби да објашњавам твоје мрачне пориве, то ти сам најбоље знаш. :lol:

А у каквом си је контексту поставио је очигледно... ево нек се изјасне други форумаши, сад кад смо разјаснили зашто ти је речено да је песма уз ове твоје "честитке" провокација.
 
Шта има ја теби да објашњавам твоје мрачне пориве, то ти сам најбоље знаш. :lol:

А у каквом си је контексту поставио је очигледно... ево нек се изјасне други форумаши, сад кад смо разјаснили зашто ти је речено да је песма уз ове твоје "честитке" провокација.

pa to si mogla odmah reci:hahaha::hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top