Stripovi na Sajmu knjiga
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Stripovi na Sajmu knjiga

Primećen član
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Stripovi na Sajmu knjiga

Da li ćete pazariti nešto stripova na Sajmu knjiga? Šta inače mislite o stripovima na Sajmu knjiga, da li su adekvatno zastupljeni, itd.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Stripovi na Sajmu knjiga

Citat Original postavio alien
    Da li ćete pazariti nešto stripova na Sajmu knjiga? Šta inače mislite o stripovima na Sajmu knjiga, da li su adekvatno zastupljeni, itd.
    ja sam bio u utorak i napunio ranac. stripovima, dabome. uglavnom sam uzimao stara uzdanja, popunjavao kolekciju. nista od engl&fra nisam kupio. ponuda je ok, ali nema vise knjizara koji medj gomilom knjioga prodaju strip albume u bescenje... to mi fali.

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Ja kupio danas Calvin and Hobbes na spskom!!! :wink:

Obećava
    Učlanjen
    07.10.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Jel ima negde Gaston (Gasa) na sajmu knjiga i na kom standu?

Prosle godine sam uzeo zadnje dve epizode(ili kako se vec kaze).

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Citat Original postavio mrJack

Ima neki stand,mislim da se zove Alan Ford,probaj tu!!!!!
    Nalazi se na gornjem spratu!!! :wink:

Obećava
    Učlanjen
    07.10.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio Shinoda
    Citat Original postavio mrJack

Ima neki stand,mislim da se zove Alan Ford,probaj tu!!!!!
    Nalazi se na gornjem spratu!!! :wink:
    Pa tu su bili i prosle godine. I godine pre toga.
    I godine pre te godine...

Svejedno, hvala!

Početnik
    Učlanjen
    16.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Bio sam na sajmu i, naravno, nakupovao se stripova. Sve pohvale upucujem System Comics, koji za razliku od Marketprinta neguju duh stripa i neformalne komunikacije. Prvo neprijatno iznenadjenje na standu Marketprinta bila je cena starih primeraka Stripoteke - 60 din. Alo, ljudi, sajam, stari primerci, remitenda, i vi to sve prodajete po ceni nove Stripoteke. Na moju opasku da oni sami prodaju po tri primerka starih stripoteka za 100 din, nazocni mi je objasnio da je to, tada bila "akcija". Na moj komentar da se i tokom sajmova obicno uprilicuju "akcije" nazocni nije imao komentar. Iskustvo i proslogodisnjeg i ovogodisnjeg sajma mi ukazuje na to da zaposleni u Marketprintu na sajam gledaju kao na priliku da se po dobroj ceni ratosiljaju remitende, uvale jos po koje izdanje izbegavajuci marzu koju inace daju maloprodavcima, dok na poboljsanje odnosa sa javnoscu potpuno zaboravljaju. Rezime - veeeeliki minus Marketprintu i isto toliko veeeliki plus System Comics-u na cijem sam standu prijatno procaskao sa nazocnima o problemima stripa u Srbiji.

Obećava
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Pedya
    Bio sam na sajmu i, naravno, nakupovao se stripova. Sve pohvale upucujem System Comics, koji za razliku od Marketprinta neguju duh stripa i neformalne komunikacije. Prvo neprijatno iznenadjenje na standu Marketprinta bila je cena starih primeraka Stripoteke - 60 din. Alo, ljudi, sajam, stari primerci, remitenda, i vi to sve prodajete po ceni nove Stripoteke. Na moju opasku da oni sami prodaju po tri primerka starih stripoteka za 100 din, nazocni mi je objasnio da je to, tada bila "akcija". Na moj komentar da se i tokom sajmova obicno uprilicuju "akcije" nazocni nije imao komentar. Iskustvo i proslogodisnjeg i ovogodisnjeg sajma mi ukazuje na to da zaposleni u Marketprintu na sajam gledaju kao na priliku da se po dobroj ceni ratosiljaju remitende, uvale jos po koje izdanje izbegavajuci marzu koju inace daju maloprodavcima, dok na poboljsanje odnosa sa javnoscu potpuno zaboravljaju. Rezime - veeeeliki minus Marketprintu i isto toliko veeeliki plus System Comics-u na cijem sam standu prijatno procaskao sa nazocnima o problemima stripa u Srbiji.
    ja bih dodao jos i ovo.
    bio sam na platoovom standu, video sam toliko dobrih stripova po takvim cenama da mi je bilo muka i vrtelo mi se u glavi. kad sam video betmena black & white, drugi deo, veliki format po takvoj ceni da su mi se ruke zatresle u momentu. svi koji su citali prvi broj (izasao u bosni, zvao se crno i bijelo) znaju o cemu se radi i kakav je to dragulj medju stripovima. i onda zamislite drugi deo takvog stripa, pa jos original americko izdanje pa jos veliki format. cene ne mogu da se setim (potrudio sam se da to istisnem iz pamcenja), ali bila je nekoliko hiljada. i dan danas se jedem sto ga nisam uzeo, ali da jesam to bi bilo jedino na sajmu.

Slične teme

1. Popust na Sajmu Turizma!!
    Autor VelikaMala u forumu Putovanja
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.02.2008., 15:41
  2. Stripovi stripovi sveži stripovi
    Autor bonzo u forumu Razno
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 27.03.2007., 22:23
  3. na sajmu...na sajmu heeej
    Autor AntunTun u forumu Strip
    Odgovora: 23