Palite li se na kontru?

jel ovo tema o meni :mrgreen: :lol:
Ne bejbe,o tebi cu u romantici:cool:

i najviše na subkontru :mrgreen:
Znaci,prvo ona,pa ti njoj,pa opet ona?:confused:
Hebiga zbunjujete me:confused:

Mislis,ona ti udari kontra gard,pa te pali kad joj uzvratis?
Pazi konja,sam sam sebe citirao:rumenko:
tmba tmba tmba tmba
mbat mbat mbat mbat:lol:

palim palim
al na kratko
prvo se palim
a ona popiz.dim :)
I sta radis kad popi.zdis?
 
Pre veze mi je takvo ponasanje ok,vise me privlaci ono sto se teze osvoji,ali u vezi ne,nervira me ako mi protivreci cesto i bez osnova samo da bi kontrirao.
Slicno je oduvek bilo i kod mene.Pre veze me je donekle to privlacilo,ali uvek je postojao tacno jedan momenat,kad verovatno puknem i pomislim:ma ko si ti i ko te hebe?I automatski se hladim u nepovrat.Onda su one mislile da im sad ja udaram kontru,ali u stvari ja sam vec bio pronasao novu koja me nije kulirala.A u vezi i ja ne podnosim,nervira me i u tom periodu sam sklon bahanalijama:lol:
 
Slicno je oduvek bilo i kod mene.Pre veze me je donekle to privlacilo,ali uvek je postojao tacno jedan momenat,kad verovatno puknem i pomislim:ma ko si ti i ko te hebe?I automatski se hladim u nepovrat.Onda su one mislile da im sad ja udaram kontru,ali u stvari ja sam vec bio pronasao novu koja me nije kulirala.A u vezi i ja ne podnosim,nervira me i u tom periodu sam sklon bahanalijama:lol:

Ma sta znam,meni su se dopadale te igrice tokom upoznavanja ali samo do neke granice.Sve preterano je bzv....a bahanalijama nisam sklona cak ni u takvom periodu :)
 

Back
Top