ARAPI GRADE SPORTSKE TERENE U LESKOVCU

Poruka
4.285
LESKOVAC - Kompanija iz Ujedinjenih Arapskih Emirata sa partnerima namerava da sagradi sportsko-rekreativni centar na leskovačkom izletištu Pašina česma vredan pet miliona evra, izjavio je član Gradskog veća Saša Pešić.

Ta kompanija, koju predvodi Naser Selem Saleh Abdul Almeri, jedina se javila na konkursu grada za zakup 86 hektara zemljišta na Pašinoj česmi na period od 20 godina.

"Almeri je u razgovoru sa gradonačelnikom i saradnicima izrazio želju da prvu fazu radova započne 15. avgusta ove i završi je maja iduće godine. Prema projektu grada, koji usaglašavamo sa Almerijem, biće to najlepši sportski, rekreativni i zabavni centar u Srbiji", kazao je Pešić agenciji Beta.

Projektom je predviđena izgradnja kompleksa na površini od 15 hektara, a činiće ga dva hotela sa tri i pet zvezdica, petnaestak sportskih terena, među kojima i teren za mini golf, zoološki vrt, trim staze, bazen i veštačko jezero.

Pešić je kazao da ugovor o dodeli lokacije i izgradnji kompleksa biti potpisan posle 23. jula kada Skupština grada bude usvojila Plan detaljne regulacije za gradsko izletište Pašina česma.

"Veoma smo zadovoljni što smo prvi na prostoru bivše Jugoslavije uspeli da privučemo investitora iz Ujedinjenih Emirata", dodao je Pešić.

http://www.kurir-info.rs/srbija/arapi-grade-sportske-terene-u-leskovcu-42403.php
 
Ne, ja vrsim aluziju na vreme bratstva i jedinstva...Kada je sva oprema iz tekstilnih fabrika Leskovca otisla u gradovima bivse Juge...U duhu bratsva i jedinstva.

Za vreme tog "bratstva i jedinstva" se makar nesto i radilo ... Pricaju cale i keva da su od dve tri plate mogli kupit auto ... Sve vece fabrike su radile , zivjelo se ... Od 90-ih pa ovamo , jad, tuga cemer, hal :mrgreen:
 
Za vreme tog "bratstva i jedinstva" se makar nesto i radilo ... Pricaju cale i keva da su od dve tri plate mogli kupit auto ... Sve vece fabrike su radile , zivjelo se ... Od 90-ih pa ovamo , jad, tuga cemer, hal :mrgreen:

Za plate stoji.Ali brate, ovi komunisti su i sakom i kapom odnosili iz Leskovca.Od Malog Mancestera vise ni nadimak nije ostao...:)

edit - odnosili, i davali drugim gradovima.
 
Za vreme tog "bratstva i jedinstva" se makar nesto i radilo ... Pricaju cale i keva da su od dve tri plate mogli kupit auto ... Sve vece fabrike su radile , zivjelo se ... Od 90-ih pa ovamo , jad, tuga cemer, hal :mrgreen:

Очигледно је то "благостање" било ФАЛШ... све је то била политика финансирана споља са Запада - и онда су 1999. све наплатили И ПРЕТВОРИЛИ У ПРАХ И ПЕПЕО... ДА ЈЕ ИШТА ВАЉАЛО И ПРОДУКТИВНО И ПРОФИТАБИЛНО ТАДА - И САДА БИ РАДИЛО, иначе како тумачиш да се све распрсло к'о мехур од сапунице.
 
LESKOVAC - Kompanija iz Ujedinjenih Arapskih Emirata sa partnerima namerava da sagradi sportsko-rekreativni centar na leskovačkom izletištu Pašina česma vredan pet miliona evra, izjavio je član Gradskog veća Saša Pešić.

Ta kompanija, koju predvodi Naser Selem Saleh Abdul Almeri, jedina se javila na konkursu grada za zakup 86 hektara zemljišta na Pašinoj česmi na period od 20 godina.


http://www.kurir-info.rs/srbija/arapi-grade-sportske-terene-u-leskovcu-42403.php


А колико ће ЏАМИЈА ту да изграде и колико ће муслимана ту да довуку? :dash:
 
Ma ne razume on to.
Ja znam neke firme gde rade ljudi za 10.000din.Sramota.

Cekaj, jeste li ih vi birali (zute) ? Jeste !
E sad...

p.s. Pa ti se lepo burazeru spakuj pa put Beograda, Kanade ili nazad u rodno selo pa zivi ko covek. Nesto se ja nebi uzdao u bilo koju vlast da ce u roku njihovog zivota pootvarati fabrike i podignuti proizvodnju i plate, a pogotovu se tome nebi nadao od tih zutih izdajnika.
 

Cekaj, jeste li ih vi birali (zute) ? Jeste !
E sad...

p.s. Pa ti se lepo burazeru spakuj pa put Beograda, Kanade ili nazad u rodno selo pa zivi ko covek. Nesto se ja nebi uzdao u bilo koju vlast da ce u roku njihovog zivota pootvarati fabrike i podignuti proizvodnju i plate, a pogotovu se tome nebi nadao od tih zutih izdajnika.

Zuti,crveni ili crni,svi su isti.
 
Ne, ja vrsim aluziju na vreme bratstva i jedinstva...Kada je sva oprema iz tekstilnih fabrika Leskovca otisla u gradovima bivse Juge...U duhu bratsva i jedinstva.

........za vreme bratstva i jedinstva bar je bila neka strategija razvoja ,tako da su i male sredine dobijale svoj deo kolacha u poslovanju ,u ovo vreme demokratije niko nishta ne proizvodi a svi bi da uvoze zbog liberalizacije uvoza.......
 

Back
Top