Crnci opet divljali po Francuskoj

France fears widespread rioting...

France was on riot alert yesterday after hundreds of Muslim youths went on the rampage in Grenoble.

Shots were fired at police and dozens of shops and cars were set on fire in the Alpine town.

Trams and buses were also held up by gangs brandishing baseball bats and bars, and a service station was looted.

article-1295639-0A7A77A4000005DC-194_634x466.jpg

article-1295639-0A7925C1000005DC-274_634x341.jpg



more
 
Ovog puta u Grenoblu.Čak je na policiju pucano iz automatskog oružja...

To vam je, Dame i Gospodo taj multikulturni i multirasni poredak u koji nas vode gospodari Novog Svetskog Poretka...Francuzi su pravi primer kako taj poredak funkcionise i u sta se polako pretvara Evropa...

Trebalo je da bacaju bombe na njih. Mene optuzuju za rasizam, a ja sam upoznala crnce ko su i sta su, pa, kada predlozim neke mere za resavanje crnackih problema odmah me banuju. Ipak, kao i uvek bih im predlozila: ¨Hey, nigga, pull the trigga!¨
 
Poslednja izmena:
Francuska je gradjanska drzava , a ovo je logican rasplet i sasvim normalno u gradjanskim drzavama .
Francuzi su , uzgred , zaista zasluzili da im se dogode mnogo gore stvari .

Pa eto Francuzi resice to silom potucice nekoliko crnaca a mozda i po nekoga ubiti i opet ce biti grdjanska drzava koja demokratskim sretstvima resila problem.Da se ovo desi u Makedoniju,Europa ce odma proglasiti genocid.A mislim da ni vi ne bi bolje prosli.Mi nemamo prava na odbranu.Jos ce apase koji divljaju i ubiaju proglasiti kao borce za covekova prava.
 
Francuska je gradjanska drzava , a ovo je logican rasplet i sasvim normalno u gradjanskim drzavama .
Francuzi su , uzgred , zaista zasluzili da im se dogode mnogo gore stvari .

Francuska policija je pucala u crnca koji je bežao posle pljačke.
U znak odmazde što su policajci pucali na pripadnika nacionalne manjine,ostali crnci su se udružili i počeli da love belce po Grenoblu usput im paleći automobile.
Multikulturalnost na delu.
 
Uzas... zar imamo i rasiste na forumu? :eek:
Dno dna.
Ponekad mi je stvarno zao sto delim isti vazduh i jezik sa inelektualno-zakrzljalim pojavama i dnom drustva.

Titus nije zakrzljao, Titus je samo covek buducnosti koji je neshvacen u ovom multi-kulti drustvu.

On dolazi iz vremena gde ljudi zive u rupama, i u strahu su od drugih ljudi koji zive u rupi pored. Pa donose rigorozne imigracione zakone gde mozes da udjes u neku rupu samo ako si rodjen u njoj.
 
Poslednja izmena:
Ja bih crncu muslimanu dao sestru da mi ozeni.Crnci su mnogo dobri ljudi i dobri vjernici.Kad sam sreo jednog crnca muslimana iz Gabona plakao sam kao malo dijete jer mi je bila cast upoznati Gabonskog muslimana.I rekao sam mu muslimani su braca i bitcemo uvijek zajedno.
 
Ja bih crncu muslimanu dao sestru da mi ozeni.Crnci su mnogo dobri ljudi i dobri vjernici.Kad sam sreo jednog crnca muslimana iz Gabona plakao sam kao malo dijete jer mi je bila cast upoznati Gabonskog muslimana.I rekao sam mu muslimani su braca i bitcemo uvijek zajedno.
А јел ти дао он марамицу да обришеш сузе и слине:hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
Inace cinjenica je da belci sve ukupno cine tek nekih 6 do 7 % svetske populacije i ne vidim razlog zasto bi sad oni trebalo da budu dominantni u odnosu na druge.
Ако цео свет посматраш као "глобално село" онда добијеш још једног петака од мене. Међутим, постоје у свету и државе и народи који имају нешто мањи однос у корист црнаца, и оне би желеле да такав однос и остане, капиш?
 
Ovog puta u Grenoblu.Čak je na policiju pucano iz automatskog oružja...


To vam je, Dame i Gospodo taj multikulturni i multirasni poredak u koji nas vode gospodari Novog Svetskog Poretka...Francuzi su pravi primer kako taj poredak funkcionise i u sta se polako pretvara Evropa...

Dakle bilo je uredu da Francuzi 300 godina ubijaju Crnce po Africi, ali je užas ako neko skenya Francuza?

Podseti me... ko je ubijao Srpsku decu 1999-e - Crnci ili Francuzi?
 

Back
Top