Drzavna Zastava Republike Srbije

Кулиража:
PA ukusi su razliciti, a red je bio da i Mi dobijemo neki znak na zastavi, svi su nesto smislili, jedino Mi samo tri pruge.
A i orao i 4S opet ima malo poduzu tradiciju kod nas, tako da bi bilo glupo stavljati Tadica ili nekog drugog na zastavu :lol:
Ma znam ali onaj orao mi izgleda tako neuhranjen i strasan sa one dve glave,noge su mu raskrecene (kao da ga je neko Boze me oprosti razapeo), a jos mu i vire oni siljati jezici. Ne znas jel' zmija ili 'tica. :lol:
A 4S mi je isto nekako bezveze, ne znam zasto.
Meni inace zastave nisu lepe, jedino mi se svidja brazilijanska. :wink:
 
Gediminas:
srbijanska zastava vam je deco moja trobojka sa velikim belim dvoglavim orlom na cistoj sredini zastava i krunom i sa gornjim natpisom S VEROM U BOGA i donjim natpisom ZA KRALJA I OTADZBINU.
sve ostale varijante su eksperimenti

A ja sam ti je okacio da se vojori odje no je moderatori obrisase al nije mi muka da je okacim jos jednom za tvoju ljubav veljeserbalju.

Evo ti drzavne zastave Srbije.

jollyroger.gif


To je vase pravo lice.
 
begunac:
Liberal:
Koji to isti narod Chokolado?
Mi smo potpuno dva razlicita svijeta, malo toga imamo zajednickog.
Vjera hriscanska nam je zajednicka i nista vise.
...a ti si kao hriscanin?....odavno i pouzdao se zna ko si ti....i zasto se pojavljuijes na forumu....

Crngorac hriscanin koji daje glas za INDEPENDENT STATE OF MONTENEGRO. Nikako srbin, da se znamo... 8)
 
ТО ТИ ЛИБЕРАЛ МОЖЕШ САМОМ СЕБИ ДА КАЖЕШ "ЗБОГОМ СРПСКА ЦРНА ГОРО" И ДА СЕ ИСЕЛИШ НА КИЛИМАНЏАРО А НАС СРБЕ ПУСТИ ДА ЖИВИМО У МИРУ НА НАШОЈ ЗЕМЉИ У СРПСКОЈ ЦРНОЈ ГОРИ
 
ЛИБЕРАЛ, НЕМА ТИ НА ТОЈ СРПСКОЈ ЗАСТАВИ НАТПИСА "ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ, С ВЕРОМ У БОГА". КАД ТО НАЂЕШ ОНДА МОЖЕШ ТАКВУ ЗАСТАВУ ДА СТАВИШ НА ФОРУМ. ЧЕКАМ.
 
Gediminas:
ЛИБЕРАЛ, НЕМА ТИ НА ТОЈ СРПСКОЈ ЗАСТАВИ НАТПИСА "ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ, С ВЕРОМ У БОГА". КАД ТО НАЂЕШ ОНДА МОЖЕШ ТАКВУ ЗАСТАВУ ДА СТАВИШ НА ФОРУМ. ЧЕКАМ.

Mora da su tad serbalji bili nepismeni, nije bilo Karadzica da ih nauci pa eto nijesu napisali, a ne sumnjas valjda u mene znas i sam da samo provjerene informacije ti saljem.
 
МА ЈОК. ОН УОПШТЕ НЕ МРЗИ СРБЕ. ЗА ЊЕГА ОНИ И НЕ ПОСТОЈЕ ПА НЕМА ШТА НИ ДА МРЗИ.
ЕЈ ЛИБЕРАЛ, ТАЈ ТВОЈ ВУК ЈЕ УМРО 1864 А СРБИЈА ПОСТАЛА КРАЉЕВИНА 1882. НАРАВНО ДА ВУК НИЈЕ МОГО ДА ИЗМИСЛИ РОЈАЛИСТИЧКЕ СЛОГАНЕ НА СРПСКОЈ ЗАСТАВИ. САМО ТИ НАЂИ ОНУ ПРАВУ (ЧИЧИНУ) И СТАВИ ЈЕ НА ФОРУМ ДА ЈЕ ЈА ДАУНЛОДИРАМ НА МОЈ ДЕСК ТОП.
 
ТО ТИ МОЖЕШ СА СВОЈОМ СМРДЉИВОМ КОМУНИСТИЧКО-КОМИНТЕРНОВСКОМ ЗАСТАВОМ ДА ОБРИШЕШ СВОЈУ ЂУБРЕТАРСКО-ФЕКАЛИЈСКУ ФАЦУ А

"ЂЕ СЕ ОНО БАРЈАК ВИЈЕ
НА СРЕД ГОРЕ РОМАНИЈЕ
РАЗВИЛА ГА СРПСКА ГАРДА
ДУГА КОСА
ГУСТА БРАДА"
 
Prvo,jeb....te srpska gibanicarsko fasisticka garda.
Drugo,prekinite ljudi sa srbovanjem,zar ne vidite gde nas dovede "velika srbija"(ne daj Markse da se i ostvari ta nakaradna hegemonisticka drzava).
Trece,sto se zastave tice(mislim na trenutno zvanicnu),samo bih pojasnio da nam je drzava trenutno republika,a ne monarhija,tako da ne vidim svrhu krune na ionako vec totalno kicerajskoj dvoglavoj kokoski.
 

Back
Top