Drzavna Zastava Republike Srbije

Е ПА ВИ ФУКАРЕ НИЈЕДНЕ КОЈИМА ЈЕ СРПСКИ НАЦИОНАЛНИ ГРБ НАЛИК НА ОЧЕРУПАНУ КОКОШКУ МОЖЕТЕ САМО ДА СЕ СЕЛИТЕ ИЗ НАШЕ УЈЕДИЊЕНЕ СРПСКЕ. ЗБОГ ТАКВИХ СМО И ДОШЛИ ДОВДЕ. ШТО СЕ ТИЧЕ КРУНЕ ЊЕ ИМА И НА ПРЕДСЕДНИЧКОЈ ЗАСТАВИ ДАНАШЊЕ РЕПУБЛИКЕ РУСИЈЕ ИАКО ПУТИН НИЈЕ ЦАР ВЕЋ ПРЕДСЕДНИК.
 
Chokolado, sad ti nisi u pravu. Ako mu srpski grb nije lep, može reći da nije lep i gotovo. Ne mora da pravi uvredljiva poređenja, jer mnogim Srbima jeste lep. Taj grb je jedan od simbola srpstva i nije u redu praviti derogativna poređenja, jer se time omalovažava i ono što se tim grbom sibolično predstavlja - srpski narod i srpska država.

A kako bi bilo da tu tvoju sestru od tetke neko poredi sa krmačom, na primer? To bi bilo uvredljivo, zar ne?
 
Đenka:
Chokolado, sad ti nisi u pravu. Ako mu srpski grb nije lep, može reći da nije lep i gotovo. Ne mora da pravi uvredljiva poređenja, jer mnogim Srbima jeste lep. Taj grb je jedan od simbola srpstva i nije u redu praviti derogativna poređenja, jer se time omalovažava i ono što se tim grbom sibolično predstavlja - srpski narod i srpska država.

A kako bi bilo da tu tvoju sestru od tetke neko poredi sa krmačom, na primer? To bi bilo uvredljivo, zar ne?
Ma kontam ja sta ti hoces da kazes, ali glupo bi bilo da sada svi idemo i pretvaramo se da nam se nesto svidja a ne svidja nam se. I ja sam napisala komentar na onog orla na prosloj strani, cudi me da i to nisi prokomentarisao (sigurno nisi video).

Evo ja se ovom prilikom izvinjavam ako sam nekoga uvredila, nije mi bila namera.
Mislim pitanje jeste bilo sta mislite o novoj drzavnoj zastavi pa sam morala odgovoriti sta mislim, mrzim pretvaranja.
 
Video sam tvoje komentare na prvoj strani. Nisam ih komentarisao jer nisam našao ništa uvredljivo u njima. I meni taj orao izgleda "neuhranjeno" :lol: , ali ipak ga ne poredim sa kokoškom, što je takođe smešno, ali i uvredljivo i zlobno poređenje.
Znači, može se biti duhovit u komentaru, a može se biti istovremeno i podrugljiv, uvredljiv i zloban.
 
Ja se izvinjavam zbog psovki,i trudicu se da ih ubuduce ne koristim.Sto se srpske,ali i svake druge drzave tice,to je samo instrument vladajuce klase sa monopolom fizicke prinude za tlacenje naroda,pa sledstveno tome nema oslobodjenja coveka dok postoji ta tvorevina.Nacionalizam i religija imaju identicnu ulogu da drze coveka u okovima i u sluzbi parazitske burzoazije.Sadasnja ruska drzava je samo jos jedna sovinisticka i imperijalna zemlja na pozornici svetskogt trzista.
 
Gediminas:
ТО ТИ МОЖЕШ СА СВОЈОМ СМРДЉИВОМ КОМУНИСТИЧКО-КОМИНТЕРНОВСКОМ ЗАСТАВОМ ДА ОБРИШЕШ СВОЈУ ЂУБРЕТАРСКО-ФЕКАЛИЈСКУ ФАЦУ А

"ЂЕ СЕ ОНО БАРЈАК ВИЈЕ
НА СРЕД ГОРЕ РОМАНИЈЕ
РАЗВИЛА ГА СРПСКА ГАРДА
ДУГА КОСА
ГУСТА БРАДА"

Aли стварно, стварно, зар је могуће да нас има и оваквих?! Човече, наравно да имамо лошу репутацију и да сви беже од нас кад се овако представљамо!!! Јесам и патриота и националиста, али овакви иступи ме терају да се стидим у име целог свог народа!!! Почећу да сумњам да си Србин, заиста, јер не могу да верујем да неко може овако да брука српски народ, а да се притом декларише као Србин! :?
 
КО СЕ СТИДИ ЧИЧИНОГ БАРЈАКА НИЈЕ НИ ЗАСЛУЖИО ДА СЕ ЗОВЕ СРБИНОМ. А ОНАЈ КОМЕ ЈЕ ВИШЕ ЦРВЕНИ БАРЈАК МИЛИЈИ ОД СРПСКЕ ТРОБОЈКЕ И СРПСКОГ ОРЛА (КОГА ТИ И ТАКВИ НАЗИВАЈУ ОЧЕРУПАНИМ КОКОШКАМА) САМО МОЖЕ ДА БУДЕ УЈА УБАЧЕН У СРПСКЕ РЕДОВЕ. А НА ОВОМ ФОРУМУ МИ УОПШТЕ НЕ ПАДА НА ПАМЕТ ДА ИКОМЕ ДАЈЕМ ХЕМИЈСКУ АНАЛИЗУ КРВИ ДА БИ ДОКАЗИВАО ДАЛ САМ СРБИН ИЛИ НЕ. ПА НИСАМ ВАМ ЈА ШЕКИ ДА ИДЕМ ДО САНУ ДА МИ ИЗДАЈУ СЕРТИФИКАТ ДА НИСАМ У СРОДСТВУ СА ГРАДОНАЧЕЛНИКОМ СПЛИТА
 
Gediminas:
КО СЕ СТИДИ ЧИЧИНОГ БАРЈАКА НИЈЕ НИ ЗАСЛУЖИО ДА СЕ ЗОВЕ СРБИНОМ. А ОНАЈ КОМЕ ЈЕ ВИШЕ ЦРВЕНИ БАРЈАК МИЛИЈИ ОД СРПСКЕ ТРОБОЈКЕ И СРПСКОГ ОРЛА (КОГА ТИ И ТАКВИ НАЗИВАЈУ ОЧЕРУПАНИМ КОКОШКАМА) САМО МОЖЕ ДА БУДЕ УЈА УБАЧЕН У СРПСКЕ РЕДОВЕ. А НА ОВОМ ФОРУМУ МИ УОПШТЕ НЕ ПАДА НА ПАМЕТ ДА ИКОМЕ ДАЈЕМ ХЕМИЈСКУ АНАЛИЗУ КРВИ ДА БИ ДОКАЗИВАО ДАЛ САМ СРБИН ИЛИ НЕ. ПА НИСАМ ВАМ ЈА ШЕКИ ДА ИДЕМ ДО САНУ ДА МИ ИЗДАЈУ СЕРТИФИКАТ ДА НИСАМ У СРОДСТВУ СА ГРАДОНАЧЕЛНИКОМ СПЛИТА

Ццццц...Данас ти је баш лош дан кад си овако нервозан! :?
 
Gediminas:
ПА ЈЕЛ ТИ ИМАШ НЕШТО КОНКРЕТНО ДА КАЖЕШ ИЛИ САМО ЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦ ИЧЕШ.[/b]

Немам више шта да ти кажем. Нисам навикла на такав начин комуникације.
Извини ако грешим, али да си ти само један дан провео на ратишту у последњих петнаест година, не би се ку.чио оваквим небулозама. Волела бих да знам да ли си икада ишта учинио за свој народ, или се све своди само на псовање и пљување сваког ко ти се нађе на путу?
Чинило ми се у пар момената да нам се ставови подударају, да се залажемо за исте ствари, али сад видим да смо ипак небо и земља. Један патриота никада не би дозволио себи да тако каља углед свог народа!
 
Master_Chief:
Ma ja sam za to da se vrne petokraka...sto jes jes.A sto se tice ove zastave nista joj ne smeta,i meni je uvek bio cool ovaj dvoglavi orao,jeste da malo podseca na onog albanskog crnog ali ajde.

Е, ово је типичан пример човека који је одрасао у комунизму. Само такве српски орао (који је мноооого старији од шиптарског), подсећа на шиптарског орла.

Сјебао нас је тај комунизам тотално.
 
Gediminas:
srbijanska zastava vam je deco moja trobojka sa velikim belim dvoglavim orlom na cistoj sredini zastava i krunom i sa gornjim natpisom S VEROM U BOGA i donjim natpisom ZA KRALJA I OTADZBINU.
sve ostale varijante su eksperimenti

А ти, ако си неки Србин, мораш знати да је то српска застава, а не србијанска. Како ми је гадан тај термин... Ко ли га измисли??
 
Liberal:
Gediminas:
srbijanska zastava vam je deco moja trobojka sa velikim belim dvoglavim orlom na cistoj sredini zastava i krunom i sa gornjim natpisom S VEROM U BOGA i donjim natpisom ZA KRALJA I OTADZBINU.
sve ostale varijante su eksperimenti

A ja sam ti je okacio da se vojori odje no je moderatori obrisase al nije mi muka da je okacim jos jednom za tvoju ljubav veljeserbalju.

Evo ti drzavne zastave Srbije.

jollyroger.gif


To je vase pravo lice.

Који несрећник... Нису ми јасне овакве црногорске параноичне психопате.
Па ми волимо Црну Гору.
*ебеш ти оваквог националисту који своју државу зове на италијанском. Само не знам од чега ће те да живите кад би сте се одцепили? Од пљуга или можда од курви које продајете Италији? Веруј ми да можеш само да дркаш на независну Црну Гору, и ништа више...
 
BodoniuS:
Liberal:
Gediminas:
srbijanska zastava vam je deco moja trobojka sa velikim belim dvoglavim orlom na cistoj sredini zastava i krunom i sa gornjim natpisom S VEROM U BOGA i donjim natpisom ZA KRALJA I OTADZBINU.
sve ostale varijante su eksperimenti

A ja sam ti je okacio da se vojori odje no je moderatori obrisase al nije mi muka da je okacim jos jednom za tvoju ljubav veljeserbalju.

Evo ti drzavne zastave Srbije.

jollyroger.gif


To je vase pravo lice.

Који несрећник... Нису ми јасне овакве црногорске параноичне психопате.
Па ми волимо Црну Гору.
*ебеш ти оваквог националисту који своју државу зове на италијанском. Само не знам од чега ће те да живите кад би сте се одцепили? Од пљуга или можда од курви које продајете Италији? Веруј ми да можеш само да дркаш на независну Црну Гору, и ништа више...

У СВАКОМ СЛУЧАЈУ:

"ЧЕТРИ СЛОВА И ДВА ТИЋА ТО ЈЕ КРУНА НЕМАЊИЋА
БРАЋО СРБИ ТО ВАМ ЈЕ КОКАРДА НОСИЛА ЈЕ КРАЉА ПЕТРА ГАРДА"

И

"КО СЕ ОД КОКАРДЕ КРИЈЕ БОЉЕ ДА ГА НИЈЕ
И НЕК СЕ СЕЛИ ИЗ НАШЕ ВОЉЕНЕ СРБИЈЕ"
 
Hellen:
Gediminas:
ПА ЈЕЛ ТИ ИМАШ НЕШТО КОНКРЕТНО ДА КАЖЕШ ИЛИ САМО ЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦ ИЧЕШ.[/b]

Немам више шта да ти кажем. Нисам навикла на такав начин комуникације.
Извини ако грешим, али да си ти само један дан провео на ратишту у последњих петнаест година, не би се ку.чио оваквим небулозама. Волела бих да знам да ли си икада ишта учинио за свој народ, или се све своди само на псовање и пљување сваког ко ти се нађе на путу?
Чинило ми се у пар момената да нам се ставови подударају, да се залажемо за исте ствари, али сад видим да смо ипак небо и земља. Један патриота никада не би дозволио себи да тако каља углед свог народа!

НЕБО И ЗЕМЉА СЕ ИПАК СЈЕДИЊУЈУ КАД ПАДА КИША. ОНДА СУ ЈЕДНО. А ТА КИША ИСПИРА АНТИСРПСКИ ШЉАМ НА ЗЕМЉИ.
 
"ЧЕТРИ СЛОВА И ДВА ТИЋА ТО ЈЕ КРУНА НЕМАЊИЋА
БРАЋО СРБИ ТО ВАМ ЈЕ КОКАРДА НОСИЛА ЈЕ КРАЉА ПЕТРА ГАРДА"

И

"КО СЕ ОД КОКАРДЕ КРИЈЕ БОЉЕ ДА ГА НИЈЕ
И НЕК СЕ СЕЛИ ИЗ НАШЕ ВОЉЕНЕ СРБИЈЕ"

auuuu,bre

U tunelu usred mraka sija zvezda petokraka
petokraka sa pet lista to je znacka komunista
petokraka sa pet pera to je simbol proletera
 
zox:
"ЧЕТРИ СЛОВА И ДВА ТИЋА ТО ЈЕ КРУНА НЕМАЊИЋА
БРАЋО СРБИ ТО ВАМ ЈЕ КОКАРДА НОСИЛА ЈЕ КРАЉА ПЕТРА ГАРДА"

И

"КО СЕ ОД КОКАРДЕ КРИЈЕ БОЉЕ ДА ГА НИЈЕ
И НЕК СЕ СЕЛИ ИЗ НАШЕ ВОЉЕНЕ СРБИЈЕ"

auuuu,bre

U tunelu usred mraka sija zvezda petokraka
petokraka sa pet lista to je znacka komunista
petokraka sa pet pera to je simbol proletera

"КОМУНИСТИ СПРЕМТЕ РАКУ ЗА ШУГАВУ ПЕТОКРАКУ"
 
DeDa:
da se ja pitam(a ne pitam se) ja bi' vratio petokraku. :D

ХВАЛА БОГУ ДА СЕ НЕ ПИТАШ. ТИ ДА СЕ ПИТАШ СВИ СРБИ БИ НОСИЛИ ПЛАВУ ТРАКУ ПРЕКО ЛЕВОГ РУКАВА СА СЛОВОМ "П" КО ШТО СУ ЈЕ НОСИЛИ У НДХ. АКО СЕ ЈА ИКАД БУДЕМ ПИТО, А ЛОПТА ЈЕ ОКРУГЛА, ТИ БОЉЕ ДА НЕСТАНЕШ СА СРПСКЕ ЗЕМЉЕ ПРЕ МОЈЕ ИНАУГУРАЦИЈЕ. ШТО ДАЉЕ ТО БОЉЕ.
 

Back
Top