Kuda sa stenetom?

I ja moju mezimicu često nazovem džukelić... Ali to je što kaže mm moj pas, mi znamo o čemu ja pričam...
Žalosno je što ipak ima ljudi koji "pomažu" psima ili mačkama da bi to narod video a ne jer to vole (naročito u selima kao što je ovo moje glupavo) i onda priča narod "ma on je dobar čovek, uzme sve što vidi na ulici pa hrani i neguje..." Ali to je jako daleko od istine... Treba se paziti... I ne bi trebalo suditi na osnovu zanimanja -zaštitar- ne mora isključivo da voli životinje...
Moje iskustvo, ne kažem ništa loše protiv nekoga, samo znam koliko ih ima loših a ljudi veruju da su oni tako jedni dobri, humani ljudi...
 
Ljudi koji rade za novac u azilu vrlo cesto uopste ne vole zivotinje. Velika je sreca da se nadje neko ko voli i hoce da radi u azilu. Cudno je, ali je tako. Uostalom, ne mora da voli, ali mora da se ponasa i radi kako treba. Obicno tu nastaje problem, jer zbog velike potraznje i manjka ponude cesto mora da se "proguta" ponesto, pogotovo sto je plata uglavnom mala, a uslovi rada teski.
 

Back
Top