Kako danas naci devojku/decka?

John Marston

Domaćin
Poruka
3.717
Primetio sam da je sa sirom upotrebom interneta stvoreno mnostvo novih prijateljstava i veza preko interneta. Ali da li smo postali toliko zavisni od interneta(pre svega mislim na Facebook) da ga imamo cisto kako bi naletela neka riba ili decko kome bi se svideli.
Recimo mnostvo likova koje ja znam, kada ih pitam "kako naci ribu", odgovaraju preko fejsa, krstarice, pa cak i msn-a.

Gledanje tudjeg profila i slika doradjenih Photoshopom? Sastanaka sa ko zna kime...
Da li klinci sada sve vise vremena provode na netu ukrasavajuci fejs profil umesto da izadju napolje, na neku zurku, na letovanje, u grad, u diskoteku, ma bilo gde?

Mozda zato sto je danas jednostavnije reci preko neta sve sto mislis ne stideci se reakcije druge strane, pa na taj nacin nema ispale i blamiranja?

Sta je bilo sa serenadama pod prozorima i jurnjave devojaka.
Setite se samo filma Lajanje na zvezde.

Iako sam poprilicno stidljiv ja sam za varijantu uzivo. Mozda sam zato i prekinuo svaku vezu sa netom osim msn-a i povremeno krstarice.

Sta vi mislite?
 
Ma daj bre, gde da trazim ribu na netu, pa nisam debil ybt...

Takva muvanja su mi...ono, bzw, ali ako se nekome svidja, sto da ne, 'boli me uvo...

Ustvari, mogao bih da nadjem ribu preko neta, ali samo pod uslovom da je iz mog grada, sire, nikako...svejedno se ovde skorom svi znaju...:P

@bezibre!

Idi spavaj. :O

Op, op. nema ni ono "Cao, ja sam Zeljko, mali mi je" vec bi odmak na spavanje sa njim, a? Opasan mali...razmisli ipak o tome da trazis ribu preko neta, padace samo tako...
 
Opasno si redukovao tu vezu sa netom, cekaj bre nemoj tako radikalno.
Pa ne sluzi ti net samo da chatujes i da blentavis tupsone. Skini neki film, pogledaj neki video, iscitavaj aktuelne clanke, nauci trbusni ples,

Mozda sam se pogresno izjasnio. Raskinuo kontakt sa netom vezan za chat i te gluposti.
Inache skidam igrice/filmove non stop. Mislim ne non stop, ali bas dosta.
Uclanjen sam i na par foruma stripovi.com i screenfun. A i na Youtube idem.

@bezibre!

bezibre
 

Back
Top