ja sam forumas od...

od kada ste forumas?

  • od pocetka krstarice

  • 2004

  • 2005

  • 2006

  • 2007

  • 2008

  • 2009

  • 2010


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ajde da vidimo ko je koliko star na forumu. bas me interesuje. inace ja postujem sve forumase koji su tu po nekoliko godina,i retko im uzvratim "prostim" recnikom, iako mozda zasluzuju u tom postu.
 
Vidi kako zna...:per:
Pa mislim da je 2003-ća bila godina osnutka...Ima mene i neregeistrovanog,kao gosta:lol:
Tad je još postojala ta kategorija:)...E koga ima kao ''gosta'' taj je pravi hadžija:lol::)
 
pise. ali ovako se stekne neki pregled "starosti" forumasa. mislim na prvi nik. znaci racunaju se i banovani.

i moram da naglasim da sam ljubomoran na forumase koji datiraju iz 2003 ili 2004

Ja nisam, ali istina, ima ih sad vec jako malo.

Interesantno je da sam se ja uclanila dan ranije, dakle 2.4.2007, negde oko pola 12 uvece, ali ne znam zasto mi pokazuje datum kao 3.4.2007, mada nebitno.

P.S. I da, kazu da je 2007 god.sto se tice novih kvalitetnih forumasa bila veoma "plodna".
 
Poslednja izmena:
Ja nisam, ali istina, ima ih sad vec jako malo.

Interesantno je da sam se ja uclanila dan ranije, dakle 2.4.2007, negde oko pola 12 uvece, ali ne znam zasto mi pokazuje datum kao 3.4.2007, mada nebitno.

P.S. I da, kazu da je 2007 god.sto se tice novih kvalitetnih forumasa bila veoma "plodna".

i bila je plodna... evo ja sam iz berbe 2007, ti, zatim...ima ih dosta:hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top