NoBel za odgovor ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Uvek sam tvrdio, a ovde sam se na nekoliko tema o Homoseksualcima uverio, da ima više PEDERA u delu Heterosexualaca, no Homoseksualaca.

Nego nešto drugo sam hteo da pitam ove delije i ostale heroje:

Ko mi odgovori smisleno, argumentovano, zašto mu smeta neko ko je HOMOSEXUALAC ?
Eto u stanju sam da odem u komitet za Nobela, i predam zahtev za istog, ko mi da gore tražen odgovor ?

Izvolite Hetero-Nobelovci :
 
Није ми јасно, како не можеш да схватиш
да мучиш и смараш форумаше, својим бесмисленим темама?
Ево, ја ћу теби дати Нобела.
ако и једна твоја тема на политици, буде имала више од 100 коментара.
 
Uvek sam tvrdio, a ovde sam se na nekoliko tema o Homoseksualcima uverio, da ima više PEDERA u delu Heterosexualaca, no Homoseksualaca.

Nego nešto drugo sam hteo da pitam ove delije i ostale heroje:

Ko mi odgovori smisleno, argumentovano, zašto mu smeta neko ko je HOMOSEXUALAC ?
Eto u stanju sam da odem u komitet za Nobela, i predam zahtev za istog, ko mi da gore tražen odgovor ?

Izvolite Hetero-Nobelovci :

Боли ме ......... за педере и њихову настраност! Немам ништа са њима, нити они са мном и шта мени ту има да смета, нека се трпа ко с ким хоће! Против сам тога да се девијантно и понашање које негира законе природе намеће као друштвено прихватљиво, као и то да се такво понашање пропагира неким тзв "парадама поноса"!
 
Uvek sam tvrdio, a ovde sam se na nekoliko tema o Homoseksualcima uverio, da ima više PEDERA u delu Heterosexualaca, no Homoseksualaca.

Nego nešto drugo sam hteo da pitam ove delije i ostale heroje:

Ko mi odgovori smisleno, argumentovano, zašto mu smeta neko ko je HOMOSEXUALAC ?
Eto u stanju sam da odem u komitet za Nobela, i predam zahtev za istog, ko mi da gore tražen odgovor ?

Izvolite Hetero-Nobelovci :
na pitanje, pitanje...

A zasto mi ne bi smetao..

Toliko puta receno..
Da li i jedno drustvo ima ikakve koristi od derpe-a?????
Naravno da nema, svako drustvo ima upravo probleme sa njima, a i svi ostali..


I na kraju jos jedno pitanje..

Da li ti imas ikakvog drugog posla, sem da se bavis problemima homoseksualaca.???

Prema tome
Pokaj se, dok nije kasno

:pop2:
 
na pitanje, pitanje...

A zasto mi ne bi smetao..

Toliko puta receno..
Da li i jedno drustvo ima ikakve koristi od derpe-a?????
Naravno da nema, svako drustvo ima upravo probleme sa njima, a i svi ostali..


I na kraju jos jedno pitanje..

Da li ti imas ikakvog drugog posla, sem da se bavis problemima homoseksualaca.???

Prema tome
Pokaj se, dok nije kasno

:pop2:

Ovo boldovano je odlično pitanje ?
Civilizacija ima veće koristi od Homoseksualca, no od Heteroseksualca...jer Heteoseksualac pravi decu, oni dalje seru ko foke, uništavaju , prljaju planetu kad i porastu. A šta radi Homoseksualac? Ništan nikome, i zato svakom trea dati penziju kad napuni 50 godina.
 
Ovo boldovano je odlično pitanje ?
Civilizacija ima veće koristi od Homoseksualca, no od Heteroseksualca...jer Heteoseksualac pravi decu, oni dalje seru ko foke, uništavaju , prljaju planetu kad i porastu. A šta radi Homoseksualac? Ništan nikome, i zato svakom trea dati penziju kad napuni 50 godina.
Mislim da bi jedini lek bio da se tvoj kompjuter pokloni nekom homoseksualcu.
 
Uvek sam tvrdio, a ovde sam se na nekoliko tema o Homoseksualcima uverio, da ima više PEDERA u delu Heterosexualaca, no Homoseksualaca.

Nego nešto drugo sam hteo da pitam ove delije i ostale heroje:

Ko mi odgovori smisleno, argumentovano, zašto mu smeta neko ko je HOMOSEXUALAC ?
Eto u stanju sam da odem u komitet za Nobela, i predam zahtev za istog, ko mi da gore tražen odgovor ?

Izvolite Hetero-Nobelovci :

Ovako... ničije seksualno opredjeljenje mi ne smeta dok on to drži kući ili dok kojim slučajem ne bi nešto sa mnom pokušao. To da li je neko homoseksualac mi i nije toliko bitno, ako je on homoseksualac samo u svojoj kući i iza zatvorenih vrata. To mene ne treba ni da interesuje. Meni smetaju ovi što bi paradiraju i da to normalnome svijetu prikazuju kao nešto što je dobro i što je sasvim normalno
 
Ovo boldovano je odlično pitanje ?
Civilizacija ima veće koristi od Homoseksualca, no od Heteroseksualca...jer Heteoseksualac pravi decu, oni dalje seru ko foke, uništavaju , prljaju planetu kad i porastu. A šta radi Homoseksualac? Ništan nikome, i zato svakom trea dati penziju kad napuni 50 godina.

Pa mrzimo mi i Ameriku, ali mućak, njima ne možemo ništa, i njima ne treba zaštita...ali Homoći su u manjini, zato je kretenčina svak, ko nasrće na nekoga ko mu nije nikakva pretnja.

Oдлично. догурао си до броја једанаест.
Ако наставиш да причаш сам са собом, можда достигнеш цифру, коју ти дадох.
Али, молим те, пиши мало смисленије.
Плашим се за твоју безбедност, због глупих одговора.
А и модератори могу да те банују због глупости.
 
Ovako... ničije seksualno opredjeljenje mi ne smeta dok on to drži kući ili dok kojim slučajem ne bi nešto sa mnom pokušao. To da li je neko homoseksualac mi i nije toliko bitno, ako je on homoseksualac samo u svojoj kući i iza zatvorenih vrata. To mene ne treba ni da interesuje. Meni smetaju ovi što bi paradiraju i da to normalnome svijetu prikazuju kao nešto što je dobro i što je sasvim normalno


Dobro, to je u redu, ali vidi, i ja sam se čudio pre što traže paradu, ali kasnije sam shvatio poentu: oni to rade zbog ovih bilmeza koji se mešaju u njihov život i opredeljenje...time žele da pokažu svetu, da oni postoje, i da noko ne sme da ih tuče samo zato što su to šta su.
Nego, da li si ikad čuo da je neki homoseksualac prebio heteroseksualca bilo gde na svetu ?
Naravno da nisi.
Nego vidim da mnogu u srbiji su protivu mirnih homoseksualaca, a ne znaju zašto ?
Evo dajem 1000 evra prvom ko mi večeras da smislen odgovor što mu smetaju homići ?
 
Poslednja izmena:
Dobro, to je u redu, ali vidi, i ja sam se čudio pre što traže paradu, ali kasnije sam shvatio poentu: oni to rade zbog ovih bilmeza koji se mešaju u njihov život i opredeljenje...time žele da pokažu svetu, da oni postoje, i da noko ne sme da ih tuče samo zato što su to šta su.
Nego, da li si ikad čuo da je neki homoseksualac prebio hereroseksualca bilo gde na sveru ?
Naravno da nisi.
Nego vidim da mnogu u srbiji su protivu mirnih homoseksualaca, a ne znaju zašto ?
Evo dajem 1000 evra prvom ko mi včeras da smislen odgovor što mu smetaju homići ?
Biva:mrgreen:
 
Oдлично. догурао си до броја једанаест.
Ако наставиш да причаш сам са собом, можда достигнеш цифру, коју ти дадох.
Али, молим те, пиши мало смисленије.
Плашим се за твоју безбедност, због глупих одговора.
А и модератори могу да те банују због глупости.

Alo mrmotu, pitao sam nešto u postu, temi: znaš li zašto si pritiv homića, i šta ti u kom domenu smetaju ? Razumeš li ti pakistanski '
 
Ovo boldovano je odlično pitanje ?
Civilizacija ima veće koristi od Homoseksualca, no od Heteroseksualca...jer Heteoseksualac pravi decu, oni dalje seru ko foke, uništavaju , prljaju planetu kad i porastu. A šta radi Homoseksualac? Ništan nikome, i zato svakom trea dati penziju kad napuni 50 godina.

:hahaha:

Jasno.... Ovako nema dece da se deru, nema žene da ti sere...
 
Alo mrmotu, pitao sam nešto u postu, temi: znaš li zašto si pritiv homića, i šta ti u kom domenu smetaju ? Razumeš li ti pakistanski '

Па добро....Мрмот је фина животињица.
А сад савет....Мораш мало брже разговарати сам са собом.
Далеко је број сто...
А видиш, ни ја ни остали на форуму не можемо докучити
шта ти у ствари хоћеш,
сам што нудиш неки новац.
 
Dobro, to je u redu, ali vidi, i ja sam se čudio pre što traže paradu, ali kasnije sam shvatio poentu: oni to rade zbog ovih bilmeza koji se mešaju u njihov život i opredeljenje...time žele da pokažu svetu, da oni postoje, i da noko ne sme da ih tuče samo zato što su to šta su.
Nego, da li si ikad čuo da je neki homoseksualac prebio heteroseksualca bilo gde na sveru ?
Naravno da nisi.
Nego vidim da mnogu u srbiji su protivu mirnih homoseksualaca, a ne znaju zašto ?
Evo dajem 1000 evra prvom ko mi včeras da smislen odgovor što mu smetaju homići ?

Vjerovatno se i to dešava, samo što takvi slučajevi ne pridobijaju pažnju u medijima
 
Па добро....Мрмот је фина животињица.
А сад савет....Мораш мало брже разговарати сам са собом.
Далеко је број сто...
А видиш, ни ја ни остали на форуму не можемо докучити
шта ти у ствари хоћеш,
сам што нудиш неки новац.

Pa kad imaš mozak ko borovnica sasušena ?
 
I počelo je
226460_1.jpg

:amen:
 
Ево, да помогнем да тема не нестане.
Далеко је број 100.
До сада Незнанко 8 постова, Слободна Србија 3.
Значи са овим имамо више од пола.
Навали Незнанко, питај нешто себе, па одговори.
 
Kao i što sam i mislio, niko ne zna da odgovori na pitanje, ali zna da brabonja, preti, mlati o homoseksualcima...a oni za 6 svetlosnih godina su od vas pametniji, kulturniji, lepši, vaspitaniji, srećniji milion puta.

Упс...Док сам писао, ти си већ питао себе и одговорио у истом посту.
Не иде то тако, ако хоћеш број,
у једном питај себе,
у другом одговарај себи.
 

Back
Top