Продаја девојака за удају

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.google.com/imgres?imgurl...%D0%B0%D1%80%D0%B8&um=1&hl=sr&sa=N&tbs=isch:1
Godišnja prodaja devojaka za udaju
Oko dve hiljade osoba okupilo se na redovnoj godišnjoj prodaji devojaka za udaju u Bugarskoj, prenose agencije.

Na sajmu na otvorenom prodefilovalo je više hiljada mladih Romkinja u svojim najlepšim haljinama i sa svojim najlepšim nakitom.

Ovaj tradicionalni dogadjaj u Bugarskoj omogućava mladim Romkinjama da nadju muža, po mogućnosti dobrostojećeg, koji je spreman da dobro plati za svoju buduću suprugu.

"Dovodimo naše kćerke na ovaj skup kako bi mogle da upoznaju mladiće pošto im je odlazak u noćne klubove zabranjen", objasnila je majka jedne od prisutnih devojaka.

Na sajmu koji se održava u selu Mogila, za lepu devojku treba izdvojiti više hiljada evra. Dogadjaj se tradicionalno održava prve subote po početku uskršnjeg posta.
prodaja-zena-bugarska-01.jpg

prodaja-zena-bugarska-02.jpg

prodaja-zena-bugarska-03.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Бугарска је ушла у ЕУ...
Лепо...самим тим је повећана могућност продаје робе...па и ове...
Али...аман заман...где нађоше ове ругобе...?
Ко ће то купити...Неће их нико, џабе да их дају....
А момци...Боље да остану момци цео живот......
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Samo se prostitutke kupuju.

Mislim da se mnogi tako petljaju i svasta kazu bez da se uopste ikada upustio u njihov svet! Moja najbolja drugarica je polutanka, primijetila sam da se o ciganima misli sve najgore, ona sama mi je pricala kako su njeni rodjaci imali konflikt sa bejzbol palicama, iako je cjela njena familija kucevna imajuci lepe kuce u obrenovcu...........:dontunderstand:
 
Mislim da se mnogi tako petljaju i svasta kazu bez da se uopste ikada upustio u njihov svet! Moja najbolja drugarica je polutanka, primijetila sam da se o ciganima misli sve najgore, ona sama mi je pricala kako su njeni rodjaci imali konflikt sa bejzbol palicama, iako je cjela njena familija kucevna imajuci lepe kuce u obrenovcu...........:dontunderstand:
Ne zanima me njihov svet ako je mimo civilizacijskih normi.
 
Ne zanima me njihov svet ako je mimo civilizacijskih normi.

ja to nikako ne mogu skapirati!? U mostaru su cigani nestali 1988 otac je rekao-----------> ne valja cim su cigani nestali sprema se neka teska nesreca.

Znali su da dolaze u selo opravljaji su kotlove bili su jako ljubazni sa zenama smo ispijale kafe i bacale karte a nekima je i u dlan gledala!

rvati musloshi i shipci su palile srpske kuce i pljackali cigan nije! tolko o civilizaciji i normama

ako si ciganu pomogao u ne volji nikad ti to nece zaboraviti i taj isti ce ti priskoci kad se najmanje nadas da ti vrati jer nije zaboravio............
 

Back
Top