ljubav ili sex?

Zasto bi ta dva razdvajala. Moze i ljubav i sex zar ne 8)
Mada ne verujem da se u "nasim godinama" moze desiti prava ljubav. Svi smo napaljeni, dokazujemo se, jurimo za sto lepsim devojcicama/decacima, sve se pretvara u strast i zelju...
Sigurno da moze da se desi ljubav i u 14 i u 15 godina, mozda i ranije, ali nije to to.
 
snake:
Zasto bi ta dva razdvajala. Moze i ljubav i sex zar ne 8)
Mada ne verujem da se u "nasim godinama" moze desiti prava ljubav. Svi smo napaljeni, dokazujemo se, jurimo za sto lepsim devojcicama/decacima, sve se pretvara u strast i zelju...
Sigurno da moze da se desi ljubav i u 14 i u 15 godina, mozda i ranije, ali nije to to.
E ja se slazem sa tobom.
 
dandak:
snake:
Zasto bi ta dva razdvajala. Moze i ljubav i sex zar ne 8)
Mada ne verujem da se u "nasim godinama" moze desiti prava ljubav. Svi smo napaljeni, dokazujemo se, jurimo za sto lepsim devojcicama/decacima, sve se pretvara u strast i zelju...
Sigurno da moze da se desi ljubav i u 14 i u 15 godina, mozda i ranije, ali nije to to.
E ja se slazem sa tobom.

E sad cu lepse da spavam... 8)
 
MENI JE LICNO VAZNIJA LJUBAV ALI JA SAM MALCICE STARIJI PA I IMAM MALCICE VISE ISKUSTVA. LJUBAV I SEKS DA STO DA NE ALI SEX SA NEKIM KOGA STVARNO VOLIS TO NADMASUJE CAK I SEX SA ANGELINOM JOULI :wink:
 
AMY-LEE:
mislim da je jasno sta je tinejdzerima bitnije ljubav ili sex?
ja licno mislim ljubav

svakako je ljubav vaznija, ali, da li je tinejdzerima vazniji od sex-a?
malo morgen :wink:
mediji nam ispiraju mozak sexom, mislite da neko ko spava sa deckom/devojkom sa 15 godina to radi iz ljubavi?
zasto se klinke od 13-14god. utezu u minice? zbog ljubavi?
 

Back
Top