Moralna Milicijonerka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Tako sam juce sa drugaricom nesto filozofirala dok smo pile kafu


ona: ebote jesi videla Natasu?

ja: jesam bas sam i htela pitati sta se kod nje desava? Nikad ljepse nije izgledala zraci joj aura sva je umiljata, jeli ona jos udata?

ona: ma jeste bre i ona nesto mora da ima sa strane dala bi desnu ruku nemoguce je da je ona boodala pored nje koja sve vise i vise pije razlog njenom cvetanju

ja: znas ja tu Natasu nikad nisam gotivila a ima ih jos jedan mali milion sva sreca da mogu da vladam tim emocijama inace bi angazovala detektiva koji ce je uhvati inflagranti pa bi toj njenoj boodali poslala slike!

ona: idi bre looda si:lol:

ja: pa jesam al mi i dalje ide na zivce da se takve sushe guraju u prvim redovima na nedeljnoj sluzbi u crkvi.
 
setih se, leta, junskog roka, mi studenti u kaficu pored fakulteta sedimo pijuckamo pice i cekamo da nam pocne ispit iz psihologije.
Pita moj kolega Misa Mariju (koja je bila jedina udata u grupi): Majo, da li si se razvela?
Marija----> :eek: Nisam, naravno. Otkud ti to? :eek::eek::eek:
Misa-----> sta ja znam, nesto si mi se mnogo proplepslala pa sam pomislio...

Ja tu ostao malo zbunjen. Da li zene poruzne u braku ili sta?
 
setih se, leta, junskog roka, mi studenti u kaficu pored fakulteta sedimo pijuckamo pice i cekamo da nam pocne ispit iz psihologije.
Pita moj kolega Misa Mariju (koja je bila jedina udata u grupi): Majo, da li si se razvela?
Marija----> :eek: Nisam, naravno. Otkud ti to? :eek::eek::eek:
Misa-----> sta ja znam, nesto si mi se mnogo proplepslala pa sam pomislio...

Ja tu ostao malo zbunjen. Da li zene poruzne u braku ili sta?

pa recimo te koje poruzne se definitivno nalaze u doFnima:lol: Maja je ocito happy
 
setih se, leta, junskog roka, mi studenti u kaficu pored fakulteta sedimo pijuckamo pice i cekamo da nam pocne ispit iz psihologije.
Pita moj kolega Misa Mariju (koja je bila jedina udata u grupi): Majo, da li si se razvela?
Marija----> :eek: Nisam, naravno. Otkud ti to? :eek::eek::eek:
Misa-----> sta ja znam, nesto si mi se mnogo proplepslala pa sam pomislio...

Ja tu ostao malo zbunjen. Da li zene poruzne u braku ili sta?

Vi pustite trbuh, a i žene se nekako pretvore u tetke ili što bi rekla moja drugarica jednom prilikom kad smo filozofirale uz pivo: žene što su starije to su im kose kraće a suknje duže :neutral: a je bi ga kad čovek pogleda pored koga stoje i nije im zameriti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top