Snovi..

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
Da li verujete u snove...??

Ako se setite sta se sanjali kad se probudite, pogledate li u sanovnik da vidite sta to znaci...?? :)


E da, i koliko cesto sanjate o ljubavi..? NE znam da li su to neke stvari koje su nama u podsvesti ili nesto sl. ali sam se probudila totalno iznenadjena onim sto sam sanjala...


Kad sam malo bolje razmislila o tome, shvatila sam da su se tu povezale neke stvari o kojima sam ranije razmisljala budna.. :)
 
Upravo sam to jutros uradilla, cim sam ustala, google, sanovnik..
Ali ne, ne verujem u snove, sanovnik gledam jedino posle kosmara ili nepovezanog (ispresecanog) sna..
A, snovi o ljubavi...hmm...retko kad..i bolje je. :)
p.s.- dobro jutro!
 
Ja sam sanjala da treba da se udam za svog zeta, al da se on nije pojavio na svadbi, a meni laknulo jer nisam htela da mi on bude muž.

A noćas da čitam post jednog eminentnog forumaša...:D

Šta sanovnik kaže? :lol:
 
sanovnik mi kaze kako cu se razocarati u osobu kojoj sam mnogo pomogla u zivotu... i da cu danas biti srecna...


a miss smart-dobitak iiiiii Predznak velikih problema.
 
Poslednja izmena:
Da li verujete u snove...??

Ako se setite sta se sanjali kad se probudite, pogledate li u sanovnik da vidite sta to znaci...?? :)


E da, i koliko cesto sanjate o ljubavi..? NE znam da li su to neke stvari koje su nama u podsvesti ili nesto sl. ali sam se probudila totalno iznenadjena onim sto sam sanjala...


Kad sam malo bolje razmislila o tome, shvatila sam da su se tu povezale neke stvari o kojima sam ranije razmisljala budna.. :)

Sanjam, nekada ne umem da protumačim, a nekada jasno, kao npr. bivšeg dečka, sanjala sam njegov lik,
upisala u svesku sa detaljnim opisom:lol: i upoznala ga naknadno:mrgreen:
 
Da li verujete u snove...??

Ako se setite sta se sanjali kad se probudite, pogledate li u sanovnik da vidite sta to znaci...?? :)


E da, i koliko cesto sanjate o ljubavi..? NE znam da li su to neke stvari koje su nama u podsvesti ili nesto sl. ali sam se probudila totalno iznenadjena onim sto sam sanjala...


Kad sam malo bolje razmislila o tome, shvatila sam da su se tu povezale neke stvari o kojima sam ranije razmisljala budna.. :)

Možda zato što i budna sanjaš o ljubavi. :)
 
Da li verujete u snove...??

Ako se setite sta se sanjali kad se probudite, pogledate li u sanovnik da vidite sta to znaci...?? :)

Snovi su dio mene, tako da nema sta da ne vjerujem u njih.
Mogu samo da ih razumijem ili ne.

Ne trazim znacenje sna u sanovniku, vec tumacim osjecaj koji san na mene ostavlja.
Nekada se nesto pokaze kao dobar pokazalac. Recimo, desavalo mi se da me pred ispit probudi smijeh, smijem se do te mjere da ne mogu da dodjem sebi kada se rasanim. I tada sam padala ispit. Ja na to ne gledam kao na neko misticno pretkazanje, vec moju podsvijest koja zna da nisam spremna, dok ja sebe krvnicki ubjedjujem u suprotno. Simpatican je to nacin da ti se podsvijest naruga.

Mene su brinuli snovi koji nemaju tu jasnu manifestaciju kroz suze i smijeh. Snovi kojih se sjecam samo par minuta nakon sto se probudim, a ostavljaju gadan osjecaj tokom dana, a pri tome nemaju veze sa nekim trenutnim opterecenjem.
Jos uvijek sanjam tatino selo, ponekad svoj nekadasnji gradic a Beograd sam prvi put sanjala tek nedavno. I to me je obradovalo. Konacno sam kod svoje kuce. >D
 
Da li verujete u snove...??

Ako se setite sta se sanjali kad se probudite, pogledate li u sanovnik da vidite sta to znaci...?? :)


E da, i koliko cesto sanjate o ljubavi..? NE znam da li su to neke stvari koje su nama u podsvesti ili nesto sl. ali sam se probudila totalno iznenadjena onim sto sam sanjala...


Kad sam malo bolje razmislila o tome, shvatila sam da su se tu povezale neke stvari o kojima sam ranije razmisljala budna.. :)

Meni su se milion puta izdesavala neke banalne situacije iz sna, delic 2,3,5,10 sekundi, al da zastanem i ono...*** ja sam ovo sanjala!

Da li sanjam ljubav...:think: ...ne!
 
Da li verujete u snove...??

Ako se setite sta se sanjali kad se probudite, pogledate li u sanovnik da vidite sta to znaci...?? :)


E da, i koliko cesto sanjate o ljubavi..? NE znam da li su to neke stvari koje su nama u podsvesti ili nesto sl. ali sam se probudila totalno iznenadjena onim sto sam sanjala...


Kad sam malo bolje razmislila o tome, shvatila sam da su se tu povezale neke stvari o kojima sam ranije razmisljala budna.. :)

Da, verujem zato sto imam taj cudan dar (prokletsvo kako se uzme) da vidim stvari u snu...ludo zvuci, znam ali meni se zaista desava. Ne tako cesto, vrlo retko zapravo ali je upecatljivo jer retko sanjam...tek par puta godisnje...mahom sve znam i pre nego sto mi kazu...necu da vas deprimiram sta mi desilo ove nedelje, ruzna i tuzna prica...O ljubavi retko sanjam i bas mi je krivo zbog toga...volela bih da sanjam vise o njoj...
 
Da li verujete u snove...??

Ako se setite sta se sanjali kad se probudite, pogledate li u sanovnik da vidite sta to znaci...?? :)


E da, i koliko cesto sanjate o ljubavi..? NE znam da li su to neke stvari koje su nama u podsvesti ili nesto sl. ali sam se probudila totalno iznenadjena onim sto sam sanjala...


Kad sam malo bolje razmislila o tome, shvatila sam da su se tu povezale neke stvari o kojima sam ranije razmisljala budna.. :)

nemam ti ja vremena da sanjam, ja brzo spavam da se što više naspavam.
 
Moze se reci da o cemu sanjamo o tome smo razmisljali u toku dana ili noci. Ljudi cesto resavaju konflikte iz zivota u svojim snovima. Neko ce reci da su snovi i neka vrsta predskazanja.
Svako ih tumaci na svoj nacin.
Da imam sanovnik sigurno bih ga cesto otvarala da bih pogledala znacenje svojih snova jer cesto sanjam.
 
Da li verujete u snove...??

Ako se setite sta se sanjali kad se probudite, pogledate li u sanovnik da vidite sta to znaci...?? :)


E da, i koliko cesto sanjate o ljubavi..? NE znam da li su to neke stvari koje su nama u podsvesti ili nesto sl. ali sam se probudila totalno iznenadjena onim sto sam sanjala...


Kad sam malo bolje razmislila o tome, shvatila sam da su se tu povezale neke stvari o kojima sam ranije razmisljala budna.. :)

Verujem u snove..al ne te sto sanjamo dok spavamo nego one sto sanjamo budni
 
Retko se setim sna, jako sam mamuran do prve kafe. Ne verujem u obicne snove, mislim da su odraz svakodnevnice. Ono sto me intrigira su posebni snovi, u takvom snu imam utisak kao da sam budan tj. potpuno svestan dok se odvija. Cudan osecaj, drugaciji. Takvi snovi, kod mene, su metafora, vrlo kratki i uglavnom mi se posle desi ono sto je bila poruka metafore.
 
retko sanjam jer zivim takvom brzinom da nemam vremena za opustanje....zaspim za sekundu i budim se puno puta nocu, sad je cvetanje ambrozije pa slusam sina kako dise....zadnji put kad sam sanjala, sanjala sam pokojnu mamu, poljubila sam je i zagrlila hladnu i znam da ce mi se takva pojavljivati u snovima.....
 
Da li verujete u snove...??
Ako se setite sta se sanjali kad se probudite, pogledate li u sanovnik da vidite sta to znaci...?? :)
Sanjao sam jednom da neću otići na more sa devojkom jer ćemo pre toga raskinuti, pa sam pogledao u sanovnik da vidim šta to znači. Na žalost, značilo je baš to - da neću otići na more zbog raskida... :sad2:
 
Verujem da snovi mogu dosta toga govoriti, da kazem..ipak je to podsvest, dakle negde nase duboko kolektivno nesvesno.Moji snovi su nekako bas intenzivni, sareni i cesto meni nerazumljivi.Volim ja da zvirnem u "Sanovnik", pa zato i postoji ta knjiga o znacenju snova.Nekada sanjam tako lepe sne, a nekada nocne more, kada sam pod stresom ili kada me nesto muci.Nekada ne mogu da se setim sta sanjam.San je kao neotvoreno pismo,ako ne znamo sta je poruka sna bila..zato ga treba umeti rastumaciti.Najvise volim kada sanjam o lepim i romanticnim stvarima..i takvi su divni sni.Ja bih volela da mi se takav san nekada obistini i u javi. Ljubav je divna pojava,emocija..pa makar bila satkana samo i u snovima.:heart:
 

Back
Top