Hitno! Zavisnik sam!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SlAyEr_KiD 333

Domaćin
Poruka
3.734
Pre par nedelja, kad je poceo raspust i jer mi je keva jos radila bio sam za kompjuterom redovno oko 9-10 sati, i ona nije stizala da me kontrolise.
Onda sam ja bio na putu io kad sam se vratio saznao sam da je na godisnjem odmoru ***.
I sad mi daje 2 sata da igram igre i 1 sat interneta sto me toliko zivcira.
Mislim ipak sam izgurao svoje, ali mi je ona oduzela internet tako da ne mogu da igram online igru warcraft i omiljenu mapu Dota allstars.
Sada mogu ostale solo igre, ali to mi je kao da ne igram nista.
Kako da poivratim net ***?
 
Onda se igraj krisom sacekaj noc i udri po igricama ujutru se dobro umi da se rasanis stavi naocare i uzivaj, tako niko nece primetiti da si se "igrao". Naravno ne zabavi da izguzvas posteljinu kao da si spavao.
Bicikl je bez veze jer moras da se mucis okrecuci pedale a i stalno ga zakljucavas

Nisi zavisnik ne brini se
 

a pa zato vise i ne dolazim tako cesto na forum, kada je raspust skoro samo da igram igrice.


Onda se igraj krisom sacekaj noc i udri po igricama ujutru se dobro umi da se rasanis stavi naocare i uzivaj, tako niko nece primetiti da si se "igrao". Naravno ne zabavi da izguzvas posteljinu kao da si spavao.
Bicikl je bez veze jer moras da se mucis okrecuci pedale a i stalno ga zakljucavas

Kako kada mi je oduzela kabl za net?
Mogu da igram igre solo, npr poput NFS-a, i te neke pucacine, ali ona zna da to meni nista ne znaci jer sam miljenik online mape dota allstars, pa me je time i poslala u grob.
 
Imam bajs, i ostala glupava sr. ali hocu da igram igrice.
Trazim pomoc, kako da povratim tih 10 sati online igranja.
Kad ti kažem, kajaćeš se zbog toliko izgubljenog vremena. Igrice ti pružaju samo trenutnu zabavu, zaglupljuju te i poslije apsolutno ništa ne ostane od toga.

I nije puno, najviše za računarom sam proveo 22 sata bez prekida, a prosjek igranja igrice bio je 12-15 sati. Spavam i igram. Tako čitavu zimu, prije par godina. E onda vidjeh odoše oči, kičma, popustih u školi, asocijalizovah se. Sad sam "čist" :mrgreen:
 
Kad ti kažem, kajaćeš se zbog toliko izgubljenog vremena. Igrice ti pružaju samo trenutnu zabavu, zaglupljuju te i poslije apsolutno ništa ne ostane od toga.

sa boldovanim se ne slazem.
drzao sma privatne casove dok sam studirao pa sam i napravio neku statistiku (preko 40-oro osnovaca, srednjoskolaca i par studenata)...

osnovci i srednjoskolci koji su pikali igrice su imalo znacajno bolji 'šlif' od onih koji nisu imali interesovanje za racunare (pa makar to bile i igrice).

totalno je ok pikati igrice i biti na netu...samo...bitno je prepoznati kada se pocne sa preterivanjem (a tu roditelji najvise treba da 'pripomognu').
 
Apsolutno garantujem da od WoW-a i DoTA-e ne može mnogo korisnog da se nauči. Igrao sam to duže nego postavljač teme i na sopstvenoj koži naučih. Pozitivno je što se druži, što se uči jezik, ali za vrijeme od 10h koje se provede na toj igrici možda je 1 ili 2h iskorišteni kako treba. Ostalo je dosađivanje, skakanje po gradovima, skupljanje gluposti da budeš što jači itd.
Nekad preći igricu isto kao pročitati knjigu, Brothers in Arms ima savršenu priču naprimjer.
 
Apsolutno garantujem da od WoW-a i DoTA-e ne može mnogo korisnog da se nauči. Igrao sam to duže nego postavljač teme i na sopstvenoj koži naučih. Pozitivno je što se druži, što se uči jezik,

tako je. fond engleskih reci se znatno prositi zahvaljujuci igricama i netu.


ali za vrijeme od 10h koje se provede na toj igrici možda je 1 ili 2h iskorišteni kako treba. Ostalo je dosađivanje, skakanje po gradovima, skupljanje gluposti da budeš što jači itd.

ja sam i napisao da je vrlo bitno paljenje crvene lampice kada se predje u preterivanje.


Nekad preći igricu isto kao pročitati knjigu, Brothers in Arms ima savršenu priču naprimjer.

ima dosta igrica sa dobrom pricom...meni licno je Legacy of Kain serijal odlican. pikao sam samo da bih video kraj price...
 
:eek:
dobrooo, bre... zar nemaš ništa pametnije raditi? pogledaj kako je lepo vreme... idi na plažu (ako si iz bg- Ada ti je najbolja kombinacija) ili barem bazen... izađi sa društvom... pusti se kompjutera... on je zlo...
istina... i ja ovde sedim povremeno... ali radim nešto pametno... prevodim pesme, čitam knjige (mada nije mnogo pametno.. tako sam pokvarila oči) ... eventualno se dopisujem sa najboljom drugaricom koja je trenutno na selu... :) ali kada izađem... mnogo se bolje osećam nego da me kida glava od kompa... ;)
 
Brate to ti ne valja nikako. I ja igram igrice, preko 30 komada sam sam narezao na xbox. Maximum koji provedem za konzolom je 5 sati. I to maximum. inace je prosek 3 sata. Komp koristim samo za net. Sve je OK kad je umereno, ali ti preterujes. A WoW ti je jedno obicno sranje.
Kao da poredis recimo knjigu "Lovac na zmajeve" (to mi prvo palo na pamet) i knjigu "Teletabisi" ako uopste postoji, ali razumeo si poentu.
 
Brate to ti ne valja nikako. I ja igram igrice, preko 30 komada sam sam narezao na xbox. Maximum koji provedem za konzolom je 5 sati. I to maximum. inace je prosek 3 sata. Komp koristim samo za net. Sve je OK kad je umereno, ali ti preterujes. A WoW ti je jedno obicno sranje.
Kao da poredis recimo knjigu "Lovac na zmajeve" (to mi prvo palo na pamet) i knjigu "Teletabisi" ako uopste postoji, ali razumeo si poentu.

Ajde ne lupetaj molim te.
 
Ova tema uposte nije ispala meni na korist.
Moze sl0obodno da se zatvori.

Ja sam rekao da mi pomognete kako da vratim tih 10 sati online a ne kak da podrzavate moju kevu.
Od svih vas 2 clana je pomoglo:
NCIS; ZebaKG

@Ostali
Devojke su mi na nekom 4/5 mestu.
Mrzim teren.
Mrzim grad.
Mrzim fudbal,kosarku...Da jedino sto volim je snowboarding, ali nema snega, a ne bih da bas idem na kako se zove onaj najvisi vrh na svetu.....Tamo nesto u Aziji...anyway..
Da, mrzim plazu.Zbog bazena i prljave ade sam dobio pre 2,3 godine meningitis.U avgustu verovatno odem na more.
Ove godine mi je bilo baksuzno kad sam izasao zadnji put sa drustvom jer sam dobio nadrazaj meningi(to ide pre meningitisa).
 
Ja sam rekao da mi pomognete kako da vratim tih 10 sati online a ne kak da podrzavate moju kevu.

ovo je forum i normalno je da forumasi napisu svoje vidjenje tvog problema. mozda bi ti mogao da sagledas svoj problem iz druge perspektive.

Da, mrzim plazu.Zbog bazena i prljave ade sam dobio pre 2,3 godine meningitis.U avgustu verovatno odem na more.
Ove godine mi je bilo baksuzno kad sam izasao zadnji put sa drustvom jer sam dobio nadrazaj meningi(to ide pre meningitisa).

osim ako ti lekari nisu striktno naredili da zivis u 4 zida, tvoj izbor da zivis zatvoren i da ti je jedina zanimacija pikanje igrica je posledica tvog straha da ponovo ne navuces boljku.

dakle, ako si u kuci zbog saveta lekara ok, ako nisi, onda svoje gubljenje vremena neuspesno pokusavas da zamotas u alibi zvani strah od meningitisa. mozda bi trebalo da razmisljas u tom smeru.

uvek moze neko da te pokosi kolima kad prelazis ulicu, uvek moze da ti padne saksija na glavu i da te usere golub u letu...
u kuci se mozes okliznuti kada izlazis iz kade i razbiti glavu, moze te drmnuti struja, mozes dobiti karijes...


PS: da su ti devojke na 4/5 mestu ne bi ti avatar bio kakav je trenutno vec bi stavio profil svog karaktera iz WOW-a ;)
 
ovo je forum i normalno je da forumasi napisu svoje vidjenje tvog problema. mozda bi ti mogao da sagledas svoj problem iz druge perspektive.



osim ako ti lekari nisu striktno naredili da zivis u 4 zida, tvoj izbor da zivis zatvoren i da ti je jedina zanimacija pikanje igrica je posledica tvog straha da ponovo ne navuces boljku.

dakle, ako si u kuci zbog saveta lekara ok, ako nisi, onda svoje gubljenje vremena neuspesno pokusavas da zamotas u alibi zvani strah od meningitisa. mozda bi trebalo da razmisljas u tom smeru.

uvek moze neko da te pokosi kolima kad prelazis ulicu, uvek moze da ti padne saksija na glavu i da te usere golub u letu...
u kuci se mozes okliznuti kada izlazis iz kade i razbiti glavu, moze te drmnuti struja, mozes dobiti karijes...


PS: da su ti devojke na 4/5 mestu ne bi ti avatar bio kakav jeste ;)

Ti si mnogo glup covek..ili zena..mrzi me da procitam kog si pola.
ja sam podlozniji meningitisu od vecine ljudi.
Npr ako sam u grupi sa 20 ljudi koji suizlozeni promaji,mokrih glava,slabog imniteta ja cu prvi dobiti meningitis.
Kost koja lezi izmedju sinusa i odredjenog dela mozga(tu negde) mi je znatno slabija od tvoje.
Nije mi doktor rekao de lezim kuci.
Ne plasim se nicega, ali nije mis svejedno kad sam zdrav i bolestan.

Igram igrice zato sto je tu sve moguce.
mogu da letim,da ubijam koliko hocu, pa kad umrem da ponovo ozivim.Mogu da posedujem magije, kasapim ljude,zivotinje.Mogu da radim sta mi je volja.
U stvarnosti nista od ovoga ne mogu da radim jer bih otisao u zatvor, a poginuo bih bez ponovnog ozivljenja.
 
Ti si mnogo glup covek..ili zena..mrzi me da procitam kog si pola.
ja sam podlozniji meningitisu od vecine ljudi.
Npr ako sam u grupi sa 20 ljudi koji suizlozeni promaji,mokrih glava,slabog imniteta ja cu prvi dobiti meningitis.
Kost koja lezi izmedju sinusa i odredjenog dela mozga(tu negde) mi je znatno slabija od tvoje.
Nije mi doktor rekao de lezim kuci.
Ne plasim se nicega, ali nije mis svejedno kad sam zdrav i bolestan.

Igram igrice zato sto je tu sve moguce.
mogu da letim,da ubijam koliko hocu, pa kad umrem da ponovo ozivim.Mogu da posedujem magije, kasapim ljude,zivotinje.Mogu da radim sta mi je volja.
U stvarnosti nista od ovoga ne mogu da radim jer bih otisao u zatvor, a poginuo bih bez ponovnog ozivljenja.


slazem se da imas OGROMAN problem...samo...nije u pitanju meningitis...:dash:
 
Ajde ne lupetaj molim te.

A cemu taj komentar? Zato sto sam ti rekao istinu?
Sve je dobro u umerenim kolicinama.

Kazes da volis da igras igrice jer tu mozes da letis. Idi uzmi padobran pa skaci sa instruktorom (po mogucstvu zensko), kazes koljes zivotinje, idi pecaj sa drustvom.

A ljude ne mozes da kasapis ali uvek mozes da prebijes nekoga ako te iznervira. To uglavnom uspeva.

A to su ti stvarno bedni izgovori da toliko vremena provodis za kompjuterom? To je tracenje zivota, a zivot je samo jedan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top