Seksualno zdravlje - erekcija

Banjski_Švaler

Ističe se
Banovan
Poruka
2.885
Molio bih za medicinski odgovor oko nečeg kada god se započne priča završi na sprdnji sa kojom ne dobijemo odgovor.

Znam da se sundjerasto tkivo puni krvlju iz mozga te smo zato pomalo ošamućeni ali postoje razlike..

1) Po izlasku iz vode većini muškaraca se organ skupi. Računam da je reč o održavanju telesne temperature ali kod nekih više a kod nekih uopšte ne. Ili je do krvotoka?

2) Desilo mi se nekoliko puta, prilikom većeg seksualnog uzbudjenja, da mi je organ bio "veći" dva santimetra nego što je uobičajeno. Daleko da ne prija prizor ali sam zatečen.

3) Zašto nekim muškarcima u opuštenom stanju deluje da je veći a zapravo samo promeni ugao dok se kod drugih koji su po opuštenom izgledali manji može desiti da prestignu prve? Krvotok?

Hvala iako zvuči glupo, još gluplje mi je da nemam pojma a posedujem
 
Poslednja izmena:
3) Zašto nekim muškarcima u opuštenom stanju deluje da je veći a zapravo samo promeni ugao dok se kod drugih koji su po opuštenom izgledali manji može desiti da prestignu prve? Krvotok?

Zaista ne znam zasto, ja spadam u ovu drugu grupu ljudi, i u opustenom stanju je zaista minijaturan :hahaha: dok je u erekciji 4-5 puta veci. Ali ne verujem da je u erekciji nesto drasticno veci od one prve grupacije u trecem pitanju. Hmm.. mozda malo :)
 
Na prvo pitanje ne znam odgovor, a ono iz drugog se desavalo i meni. Kao i vecini muskaraca.
Ok, ja se uplašio da nije neko zagušenje sa krvotokom pa čas hoće čas neće
A na trece pitanje odgovor je: ovi prvi imaju primerak sa osam, a drugi sa 16 ventila i turbo punjacem
Kome da uložim reklamaciju? Porodilištu? ;)
Zaista ne znam zasto, ja spadam u ovu drugu grupu ljudi, i u opustenom stanju je zaista minijaturan :hahaha: dok je u erekciji 4-5 puta veci. Ali ne verujem da je u erekciji nesto drasticno veci od one prve grupacije u trecem pitanju. Hmm.. mozda malo :)
Kod mene je šou kad izlazim iz vode! Kožurica totalno naborana dok se ne osuši.
Eh, objasni to ženama kad odu na nudističku plažu npr.
Još su neke toliko "stidljive" da sede obučene i nastavljaju sa stidom na licu mesta...
Jes da im se ne vidi erekcija ko nama ali samo čuješ "uhhhhh"
Muški su bar virili kroz ogradu a one da vide pa da vide... i da se stide...
A nemaju ništa dole ko mi
Rasulo moralno i posao za nadležne službe / puška sa injekcijom
Čak je i ovde žensko urednik...
 
Poslednja izmena:
Evo primera radi - pričamo o erekciji a žensko mora da crveni jer joj dužnost da čita?
A menzis i ginekologa redovno turaju na LJiS umesto na svoj deo.
To je apsurd što je kinemtografija udesila kako je senzacija izbacivanje semena dok je izbacivanje neoplodjene jajne ćelije nešto intimno.
Uvrnuto
 
Molio bih za medicinski odgovor oko nečeg kada god se započne priča završi na sprdnji sa kojom ne dobijemo odgovor.

Znam da se sundjerasto tkivo puni krvlju iz mozga te smo zato pomalo ošamućeni ali postoje razlike..

1) Po izlasku iz vode većini muškaraca se organ skupi. Računam da je reč o održavanju telesne temperature ali kod nekih više a kod nekih uopšte ne. Ili je do krvotoka?

2) Desilo mi se nekoliko puta, prilikom većeg seksualnog uzbudjenja, da mi je organ bio "veći" dva santimetra nego što je uobičajeno. Daleko da ne prija prizor ali sam zatečen.

3) Zašto nekim muškarcima u opuštenom stanju deluje da je veći a zapravo samo promeni ugao dok se kod drugih koji su po opuštenom izgledali manji može desiti da prestignu prve? Krvotok?

Hvala iako zvuči glupo, još gluplje mi je da nemam pojma a posedujem

2.
I meni se desavalo da nekad ne mogu da ga prepoznam,isto imam utisak da je nesto nuobicajeno veci,i kad se to desava obicno teze svrsim:confused:
 
Molio bih za medicinski odgovor oko nečeg kada god se započne priča završi na sprdnji sa kojom ne dobijemo odgovor.

Znam da se sundjerasto tkivo puni krvlju iz mozga te smo zato pomalo ošamućeni ali postoje razlike..

1) Po izlasku iz vode većini muškaraca se organ skupi. Računam da je reč o održavanju telesne temperature ali kod nekih više a kod nekih uopšte ne. Ili je do krvotoka?

2) Desilo mi se nekoliko puta, prilikom većeg seksualnog uzbudjenja, da mi je organ bio "veći" dva santimetra nego što je uobičajeno. Daleko da ne prija prizor ali sam zatečen.

3) Zašto nekim muškarcima u opuštenom stanju deluje da je veći a zapravo samo promeni ugao dok se kod drugih koji su po opuštenom izgledali manji može desiti da prestignu prve? Krvotok?

Hvala iako zvuči glupo, još gluplje mi je da nemam pojma a posedujem
Možda je to bio nečiji tuđ, ali od silnog uzbuđenja, to nisi ni primetio ?!? :eek:
 
U svemu postoje faze,pa i u erekciji.Nekad si super raspolozen,nekad malo manje,a nekad 'onako"...
Tako je i u erekciji.
Sad ce ze zene uvrediti,ali je istina:Nova zenska,mali seni k`o mustang.Nista cudno,zato su svaleri na ceni kod zena.Naravno da to one nece priznati,pa one su verne.:))
 
Manji kujčići bi trebalo da više "narastu" erekcijom dok veći u opuštenom stanju manju rastu
erekcijom, to sam odavno još čuo ali ne znam zašto.
Pretpostavljam da je stvar u tome koliki procenat penisa zauzima sunđerasto tkivo a koliko penilni mišić i ostalo tkivo koje nema svojstvo sunđerastom.
 
ja sam nedavno ovde na forumu postavio pitanje za svoj tada aktuelan problem, jer sam trebao da odem na neki lekarski pregled koji je sadržavao skidanje gaća i pregled i ručno "ispitivanje" one stvari . Evo linka Plašio sam se da mi se ne desi erekcija tokom pregleda, ali nije.

Do kraja mi je zanimljivo bilo to što sam se u ordinaciji, neposredno pred skidanje i tokom pregleda počeo plašiti da mi se u stvari visuljak ne skupi i uvuče, a to zato što je u doktorskoj ekipi u ordinaciji bilo nekoliko zgodnih medicinskih radnica, od kojih je jedna bila baš za erotsku fantaziju.

Kao što sam tamo na temi napisao, nisam siguran koja im je bila funkcija, ali po tome što su radoznalo i netremice posmatrale dok doktor pipka, gurka, vuče... moju alatku, rekao bih da su neke studentkinje ili stažistkinje.

E, sad, ne znam kako se ovaj moj doživljaj uklapa u ovu temu, osim što se pominje erekcija, ali eto...

U stvari znam ! U pitanju je ono pod brojem 2 : stvar je u raspoloženju , situaciji, i "naloženosti" .
Meni je sasvim uobičajeno da ako je u pitanju "ručni rad" , da je erekcija onako bezvezna, tek da se odradi posao, ali ako je u pitanju sex sa partnerkom, uz dobro raspoloženje i veselu predigru, erekcija je "samo što ne pukne" .
 

Back
Top