idemo u jevropu

da li ste da srbija udje u EU?


  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
Čitaj postove do kraja. :mrgreen:
Ovo bre kao u stripu Alan Ford !

Prema istraživanju Kancelarije za evropske integracije 65 % građana Srbije za integraciju Srbije u Evropsku uniju.

:hahaha1:

Jebaga u relevantnost ovog istraživanja mogu samo Adem i Ljuba da poveruju i po neki sa ekstremnim i fanatičnim mišljenjem o EU.

001a.gif
 
Ovo bre kao u stripu Alan Ford !

Prema istraživanju Kancelarije za evropske integracije 65 % građana Srbije za integraciju Srbije u Evropsku uniju.

:hahaha1:

Jebaga u relevantnost ovog istraživanja mogu samo Adem i Ljuba da poveruju i po neki sa ekstremnim i fanatičnim mišljenjem o EU.

001a.gif

ti mozes da se vadis na broj ispitanikana nji, na mesto, na starosnu dob, na njhov IQ, na pol, na... ja sam samo preneo sta je pisalo...
 
Њихова овогодишња геј парада је ишла под слоганом "Хрватска то може прогутати!" и онда ко то може прогутати,
буде НАГРЂЕН* јЕвропом....:zcepanje:


*баш нагрђен, не награђен :mrgreen:

Mora da im prija da ''gutaju''...
 
Ovo bre kao u stripu Alan Ford !

Prema istraživanju Kancelarije za evropske integracije 65 % građana Srbije za integraciju Srbije u Evropsku uniju.

:hahaha1:

Jebaga u relevantnost ovog istraživanja mogu samo Adem i Ljuba da poveruju i po neki sa ekstremnim i fanatičnim mišljenjem o EU.

001a.gif

Kao prvo, Alan Ford je vrhunski strip! :rtfm:

Ako bi ti htio anketu sa 6 milijuna ispitanika, to bi se već zvalo referendum, a rezultat bi bio isti. :mrgreen:
 
Kao prvo, Alan Ford je vrhunski strip! :rtfm:

Ako bi ti htio anketu sa 6 milijuna ispitanika, to bi se već zvalo referendum, a rezultat bi bio isti. :mrgreen:
Pa ako bi ti i Adem brojali glasove bio bi i veći, mislim da je procenat od 65 % nerealan i da je istraživanje radila Kancelarija koja je sigurno pristrasna.
Neozbiljno je izaći sa takvim procentom i to nekoliko dana pošto je u Strazburu Evropski parlament pozvao na priznavanje nezavisnosti Kosova.
 
Prema istraživanju Kancelarije za evropske integracije, koje je rađeno u junu na uzorku od 1.094 ispitanika

Што је баби мило....:mrgreen:
Ајде да су вршили истраживање који детерџент се највише користи, па да им и поверујемо...:D
 
Pa ako bi ti i Adem brojali glasove bio bi i veći, mislim da je procenat od 65 % nerealan i da je istraživanje radila Kancelarija koja je sigurno pristrasna.
Neozbiljno je izaći sa takvim procentom i to nekoliko dana pošto je u Strazburu Evropski parlament pozvao na priznavanje nezavisnosti Kosova.

Ali to je samo tvoje mišljenje.

Napravi anketu na 1000+ ispitanika, verificiraj je kod nadležne statističke ustanove, pa podastri podatke.

Dotle je sve što kažeš samo guslanje u prazno. :mrgreen:
 
Што је баби мило....:mrgreen:
Ајде да су вршили истраживање који детерџент се највише користи, па да им и поверујемо...:D

То се зна.
Онај домаће производње уз који домаћице добију и ЦД Здравка Чолића.

Значи, према истраживању Канцеларије, нагло је порастао број грађана који би у ЕУ и то последњих месеци .
 

Back
Top