Ja nisam tvoja mala i nisam tvoja lutkica

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
"Ne, nisam draga, mila ni fina
zato nisam tvoja nikad ni bila


Ja nisam tvoja mala
i nisam tvoja lutkica

ni tamo neka bez imena
Tako ne gledaj me
sa mnom ne igraj se
ja zgazit' ću te"

(deo pesme "Ja nisam tvoja mala" grupe Colonia)

Elem, jedan drug mi u svakom sms-u pise: mala, lutko, etc. Meni to smeta, uzasno. Pokusala sam da mu na inidirektan nacin to nagovestim, ali ne ide. Takodje, ima obicaj da mi se ne javi sto godina i onda mi fiksni zazvoni u ponoc, tata mi ulazi u sobu ljut i kaze-javi se, neki decko trazi da te cuje, reci mu da malo pripazi na vreme kad zove. I tako svaki put.

Ne znam sta da mislim, ni kako to da protumacim, a najveci mi je problem da nekom, koga gotivim i sa kim necu da se zamerim ako mogu to na finjaka da izbegnem, kazem da mi ne tepa jer mi konkretno od njega to ne prija.

Sa njim imam jos jedan problem, kad sam kupila telefon, stavio mi je sifru na mobilni i sifru da promeni sifru, koju zna on ali ne i ja.

E, to je vec bilo malo mnogo, pa ga neko vreme izbegavam.
 
Eh... deco deco....

:lol:

tema: plaćaš ceh zbližavanja s osobom, s kojom više ne bi da si tako bliska, a ona bi i dalje da bude isto tako bliska s tobom, a verovatno i bliskija :lol:
rešenje ovih disharmoničnih situacija uvek leži u jednom poštenom popiččkavanju, da izvineš :lol:
ok, nezgodno ti je i bla bla, ali pregrmiš to i onda te glava ne boli ;)
 
"Ne, nisam draga, mila ni fina
zato nisam tvoja nikad ni bila

Ja nisam tvoja mala
i nisam tvoja lutkica
ni tamo neka bez imena
Tako ne gledaj me
sa mnom ne igraj se
ja zgazit' ću te"

(deo pesme "Ja nisam tvoja mala" grupe Colonia)

Elem, jedan drug mi u svakom sms-u pise: mala, lutko, etc. Meni to smeta, uzasno. Pokusala sam da mu na inidirektan nacin to nagovestim, ali ne ide. Takodje, ima obicaj da mi se ne javi sto godina i onda mi fiksni zazvoni u ponoc, tata mi ulazi u sobu ljut i kaze-javi se, neki decko trazi da te cuje, reci mu da malo pripazi na vreme kad zove. I tako svaki put.

Ne znam sta da mislim, ni kako to da protumacim, a najveci mi je problem da nekom, koga gotivim i sa kim necu da se zamerim ako mogu to na finjaka da izbegnem, kazem da mi ne tepa jer mi konkretno od njega to ne prija.

Sa njim imam jos jedan problem, kad sam kupila telefon, stavio mi je sifru na mobilni i sifru da promeni sifru, koju zna on ali ne i ja.

E, to je vec bilo malo mnogo, pa ga neko vreme izbegavam.

velkam in da bigest rieliti sou
called "the life"
;)
on tebe smatra malom slatkom tjurkicom i oce da te smandrlja mic po mic
 
"Ne, nisam draga, mila ni fina
zato nisam tvoja nikad ni bila


Ja nisam tvoja mala
i nisam tvoja lutkica

ni tamo neka bez imena
Tako ne gledaj me
sa mnom ne igraj se
ja zgazit' ću te"

(deo pesme "Ja nisam tvoja mala" grupe Colonia)

Elem, jedan drug mi u svakom sms-u pise: mala, lutko, etc. Meni to smeta, uzasno. Pokusala sam da mu na inidirektan nacin to nagovestim, ali ne ide. Takodje, ima obicaj da mi se ne javi sto godina i onda mi fiksni zazvoni u ponoc, tata mi ulazi u sobu ljut i kaze-javi se, neki decko trazi da te cuje, reci mu da malo pripazi na vreme kad zove. I tako svaki put.

Ne znam sta da mislim, ni kako to da protumacim, a najveci mi je problem da nekom, koga gotivim i sa kim necu da se zamerim ako mogu to na finjaka da izbegnem, kazem da mi ne tepa jer mi konkretno od njega to ne prija.

Sa njim imam jos jedan problem, kad sam kupila telefon, stavio mi je sifru na mobilni i sifru da promeni sifru, koju zna on ali ne i ja.

E, to je vec bilo malo mnogo, pa ga neko vreme izbegavam.


:)Zašto te to tako smeta. Mala, to je baš lijepo. Vjerojatno on nema neko bitno mjesto pa te smeta
 
Postoje dragi ljudi kojima ne želimo da se "zamjerimo",koji nam prijaju u određenoj mjeri,ali koji prelaze tu mjeru na način koji nama ne odgovara,koji na smeta..i onda smo u dilemi kako ostati dobar,a reći direktno šta je to što nama stvara mučninu,knedlu u grlu..
NAjgore je "gutati" takvo ponašanje.Potrebno je samo jedno izričito :"Ne".
Kad naučimo tu čarobnu riječ,biće puno bezbolnije i lakše.
 

Back
Top