Hoću da prodam tri bajsa

Dust

Domaćin
Banovan
Poruka
4.184
E, ovako. Imam tri bajsa, koja bih hteo da prodam, kako bih kupio (makar) jedan. Oni nisu u lošem stanju- prošle godine im je urađen generalni servis, posle toga su samo jednom voženi, ali stvar je što su- dosta stari.
Jedan je poni, naravno, nema brzine, i on ima oko 30 godina, međutim majstor mi je rekao da se, što se tiče kvaliteta delova, u mnogome pokazao kao najkvalitetniji.
Druga dva su brzinci, stari oko 9 godina, ni kada su kupljeni nisu bili vrh vrhova (City Bike), imaju po 18 brzina, Shimanov menjač,... Pretpostavljam da su od nekog težeg metala (morao bih da proverim kog, jer nisam ih ja kupovao, već su mi ih kao klincu poklonili), mislim da nije aluminijum. U svakom slučaju, dosta su teški, ni pedala nisu baš nešto "prijatna" za vožnju (zapinju, a meni je preterano bio ispadao lanac), kočnice su tu i tamo...
Na servisu su im zamenjene i unutrašnje i spoljašnje gume i kočnice su sređene, međutim, čak mi je i majstor preporučio da ih se ratosiljam i kupim nešto novije.
Kakva su iskustva, mogu li ja finansijski išta da izvučem od ta tri? :D Hvala na odgovorima.
 
Pa tako nešto sam i mislio. Najbolje da ode to negde u Vojvodinu, jer, naročito tu gde ja stanujem, a i šire, nije naročito pogodno za bajs. Ja kažem, oni su potpuno ispravni, a i generalno, retko su voženi. Hvala u svakom slučaju.
 
Poslednja izmena:
Pa ne greota to su dobri bajsevi..mi smo svojevremeno prodali rogov za 2 soma..star verovatno preko 20god..a uz njega shifru za zakljucavanje 500dindzi..pa ti vidi:lol:sad mi pade na pamet negde neko seoce pa da se menja za neku zivinu..jaja..sir:lol:
 

Back
Top