Hoću da prodam tri bajsa
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Hoću da prodam tri bajsa

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Hoću da prodam tri bajsa

E, ovako. Imam tri bajsa, koja bih hteo da prodam, kako bih kupio (makar) jedan. Oni nisu u lošem stanju- prošle godine im je urađen generalni servis, posle toga su samo jednom voženi, ali stvar je što su- dosta stari.
    Jedan je poni, naravno, nema brzine, i on ima oko 30 godina, međutim majstor mi je rekao da se, što se tiče kvaliteta delova, u mnogome pokazao kao najkvalitetniji.
    Druga dva su brzinci, stari oko 9 godina, ni kada su kupljeni nisu bili vrh vrhova (City Bike), imaju po 18 brzina, Shimanov menjač,... Pretpostavljam da su od nekog težeg metala (morao bih da proverim kog, jer nisam ih ja kupovao, već su mi ih kao klincu poklonili), mislim da nije aluminijum. U svakom slučaju, dosta su teški, ni pedala nisu baš nešto "prijatna" za vožnju (zapinju, a meni je preterano bio ispadao lanac), kočnice su tu i tamo...
    Na servisu su im zamenjene i unutrašnje i spoljašnje gume i kočnice su sređene, međutim, čak mi je i majstor preporučio da ih se ratosiljam i kupim nešto novije.
    Kakva su iskustva, mogu li ja finansijski išta da izvučem od ta tri? Hvala na odgovorima.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

Podrazumevano Re: Hoću da prodam tri bajsa

Hm..tesko da ce neko iz beograda to hteti da uzme..u nekom manjem mestu pre ili ns..subotica..gde se i voze takvi stariji..gde znaju da je to izdrzljivo..najbolje da das oglas na cikloberzi i ciklonautu
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Pa tako nešto sam i mislio. Najbolje da ode to negde u Vojvodinu, jer, naročito tu gde ja stanujem, a i šire, nije naročito pogodno za bajs. Ja kažem, oni su potpuno ispravni, a i generalno, retko su voženi. Hvala u svakom slučaju.
    Poslednji put ažurirao/la Dust : 17.07.2010. u 16:32

Aktivan član cobi63 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

ne verujem da moze vise da dobije za njih mislim na sva 3 bicikla 50-60 eura
    http://www.63padobranska.org

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

Pa ne greota to su dobri bajsevi..mi smo svojevremeno prodali rogov za 2 soma..star verovatno preko 20god..a uz njega shifru za zakljucavanje 500dindzi..pa ti vidisad mi pade na pamet negde neko seoce pa da se menja za neku zivinu..jaja..sir
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Pa, verovali ili ne, zaista šljakaju sasvim fino, samo što hoću da imam neko udobnije čudo. Ali o tome kad završim biznis sa ovima...

Slične teme

1. Prodam NDH postne marke
    Autor SSSR17 u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.07.2008., 12:32
  2. Kome da prodam?
    Autor nemanja312 u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 05.04.2006., 03:45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor