Jel prati neko Big Brother Show na satelitu???

chokolada:
Francesco:
Ja sam ljubitelj ovog show-a i stvarno bi voleo da mi pisu svi koji znaju ponesto o ovome!!!
Nemam pametnijeg posla nego da gledam kako neko zdere, pere, yebe, grebe, sere.......... i na kraju dobije milion. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Milion!? :shock: Dinara ili eura!? :? Au bre za te pare ću mesec dana da živim u staklenom zvonu na sred Knez Mihajlove!!! 8)
 
sofffy:
Francesco:
sofffy:
ccc,zakljucace ti temu. :lol: :wink:
Znaci ipak pratis cim znas da jedu,seru i yebu se a?Izdala si :lol: seeeeeee
a iako ovo nije bilo upuceno meni ja izjavljujem ekskluzivno da gledam rtl BB. poz :lol: :wink:
E izvini ali greskom sam tebi napisao poruku a hteo sam nekom drugom!Jel redovno pratis big brother?
 
Francesco:
sofffy:
Francesco:
sofffy:
ccc,zakljucace ti temu. :lol: :wink:
Znaci ipak pratis cim znas da jedu,seru i yebu se a?Izdala si :lol: seeeeeee
a iako ovo nije bilo upuceno meni ja izjavljujem ekskluzivno da gledam rtl BB. poz :lol: :wink:
E izvini ali greskom sam tebi napisao poruku a hteo sam nekom drugom!Jel redovno pratis big brother?
da.pa dobro,kad stignem,a to je cesto.gledam ga zbog zdravka :lol: :wink: :oops:
 
Ona debela, mislim da se zove Antonija, upišala se jednom tipu za vrat. Bez zezanja! Dok mu je sedela na ramenima tj. za vratom upišala se u gaće. Kamera zumirala, sve se jasno videlo - mokre pantalone. Još je rekla: "Eto, sad će me cela nacija pamtiti po tome..."

Ona ćelava je uvreda za ženski rod. Izgleda "opasnije" od mnogih mojih drugova!

Jedini kao nešto malo normalan od muških je onaj tetovirani tip sa dugom kosom.

Glupost na kvadrat! Ja sve mislio da će od svega toga nešto biti - kad ono - njesra živo. Jednako loše kao i Big Brother koji je išao na Košavi, u nekom cirkusu (samo mnogo pompeznije i glamuroznije).

Kuda ide ovaj svet sa tim idiotskim reallity glupostima?
 
Đenka:
Ona debela, mislim da se zove Antonija, upišala se jednom tipu za vrat. Bez zezanja! Dok mu je sedela na ramenima tj. za vratom upišala se u gaće. Kamera zumirala, sve se jasno videlo - mokre pantalone. Još je rekla: "Eto, sad će me cela nacija pamtiti po tome..."

Ona ćelava je uvreda za ženski rod. Izgleda "opasnije" od mnogih mojih drugova!

Jedini kao nešto malo normalan od muških je onaj tetovirani tip sa dugom kosom.

Glupost na kvadrat! Ja sve mislio da će od svega toga nešto biti - kad ono - njesra živo. Jednako loše kao i Big Brother koji je išao na Košavi, u nekom cirkusu (samo mnogo pompeznije i glamuroznije).

Kuda ide ovaj svet sa tim idiotskim reallity glupostima?
Djenka prijatelju ono na kosavi je djubre pravo a ovaj hrvatski nisamni video!Mislio sam na nemce jer oni sve to drugacije prave a nisam ih dugo gledao pa reko ajde ako neko prati da mi objasni sta se radi.
 
da,dugokosi Sasha on je super.... :lol: :wink:
on ce pobjediti,sigurno.
Zdravko je meni sladak,ali je ne znam,nekako ljigav... :lol: :wink:
Alen(kojem se antonija popisala za vrat)nije bas neki lik.ok je ali se ne izdvaja po necemu.
Zeljko ,onaj novi, je srbin,a majka mu je umrla kad je imao 3 dana. :cry:
to su muski..... :lol: :wink:
 
Nije nimalo slicno onom sranju na kosavi..ovde je ulozeno mnoogo love.Napravili su im kucu -do j.ja,dali svu im svu potebnu opremu,imaju jakuzzi,tehnicki je sve vrhunski odradjeno,prati ih bukvlno cela hrvatska.Ja sam bila u Crnoj Gpri kad j to pocinjalo,svakog je u kucu dovezao po jedan tuareg! Onda im neki njihov uvoznikpokloni masu gajbi breezera,pa se oni nalocu ko gu`ice..Imate i site,online video,ve je totalno profesionalno,i imaju jako stroga pravila! pogledajte na pretrazivacu-bigbrother rtl hr.
I meni je (bar dok sam pratila) najsimpaticniji bio biker Sasa.
 

Back
Top