sta sam ja u ovoj prici?

Pa opisana situacija: prijateljica u novom ljubavnom zanosu, sve sa dvostrukim brojem fona, pričama o razvodu,...
Hebiga,tako je od kad je sveta i veka.Big dil.
Ako se razvede,pokajace se kad je prodje zanos.
Ako se ne razvede,kajace se sto nije zapocela novi zivot.
Ako je muz otkaci,kajace se sto je to uradila.
Ako je ne otkaci,kajace se sto se udala za sonju.
Ako se oprca malo sa strane,nece se kajati i svi ce biti zadovoljni,opet sem nje,jer je morala da stane sa tim.
Ako se ne oprca,zamisljace svacu dok vodi ljubav sa muzem.
:eek:
Hebote,najbolje da se ubije:hahaha:
 
Hebiga,tako je od kad je sveta i veka.Big dil.
Ako se razvede,pokajace se kad je prodje zanos.
Ako se ne razvede,kajace se sto nije zapocela novi zivot.
Ako je muz otkaci,kajace se sto je to uradila.
Ako je ne otkaci,kajace se sto se udala za sonju.
Ako se oprca malo sa strane,nece se kajati i svi ce biti zadovoljni,opet sem nje,jer je morala da stane sa tim.
Ako se ne oprca,zamisljace svacu dok vodi ljubav sa muzem.
:eek:
Hebote,najbolje da se ubije:hahaha:

treba da se razvede iskljucivo zbog toga sto nije srecna
 
dosla mi drugarica koju nisam videla dugo vremena, i ona je takodje udata, rekla mi je da namerava da se razvede od muza bila sam sokiraTa al me nije cudilo. Ima dva mobila i dve kartice i stalno se dopisuje rekla mi je da je u srbiju upoznala nekog coveka koji je takodje u braku:confused: bilo kako bilo pitala me jel moze da telefonira iz moju spavacu sobu:confused: rekla sam da moze i evo vec 20 minuta prica sa tim tipom:confused:


rekla sam na nameravanje razvoda da se smiri i da spasava brak kako god da ume i da zna

nemoj da se blamiraš.
 
Hebiga,tako je od kad je sveta i veka.Big dil.
Ako se razvede,pokajace se kad je prodje zanos.
Ako se ne razvede,kajace se sto nije zapocela novi zivot.
Ako je muz otkaci,kajace se sto je to uradila.
Ako je ne otkaci,kajace se sto se udala za sonju.
Ako se oprca malo sa strane,nece se kajati i svi ce biti zadovoljni,opet sem nje,jer je morala da stane sa tim.
Ako se ne oprca,zamisljace svacu dok vodi ljubav sa muzem.
:eek:
Hebote,najbolje da se ubije:hahaha:

Aha! Ali ne budimo surovi, neka se ubije od cirke i snošaja!:super:
 
Sto si bre na kraj srca,pa hocemo da pomognemo:rumenko:
Da drugarica uhvati pravac:whistling:

stvarno je vama muskarcima mozak medju nogama a u glavi gde bi vam trebao biti zjapi promaja! sto znaci vama je iskljucivo bitno da mozete da povalite kakva prica stoji iza osobe koju povaljujete to vama nije ni bitno, vi ste stim gori no prostitutka koja casno i posteno radi za pare a vi radite za recke i dobrobit penisu prije nego sto omatorite vi nadjete neku baku da setate po parku i da hranite golubove ne zbog bake vec zbog sebe i aritmije koja vas muci, vi ste bre egoisti :rtfm:
 

Back
Top