које звучнике за 70€

Za te pare ne mozes kupiti nista kvalitetno, a da ne spominjemo jacinu.
Moj savet je da sakupis 120-150 eura i kupis nesto kvalitetno.
Cuo sam gomilu zvucnika od Creative, Genius, Altec-a, Trust-a i jos mnogih drugih.
Moj savet je da ne kujes nista za 70 jer ces se pokajati.Veruj mi znam o cemu pricam trazio sam 3-4 meseca zvucnike za komp.
Ja sam se na kraju odlucio za NEO model: SW-X55SL......ima drvenu kutiju za woofer, dotsa je jak (100 W realne snage od toga-60W woofer :) ).
Cena je oko 10 000 din. manje-vise.
 
El Muerte, 621 je za dosta manje pare jeo te Neo zvuchnike za doruchak....Elem, uvek bih se pre odluchio za Logitech, Altec, HK (slabije i jeftinije), nego za Neo zvuchnike...Nije sve u snazi...Sa druge strane, chovek je trazio za te pare najbolje, da ima 150 trazio bi od 150...Svi volite da duplirate cifre i da onda dajete predloge...Fora je da se chovek uklopi u cifru...Ako cifra nije problem, svakako bi Neo, Jazz i te fore bila moja zadnja preporuka...Najskuplji JAZZ system samo brunda, a lepog zvuka nigde...
 
Ne bih slozio sa tobom Rastamann da 621 jede NEO.......mislim, cuo sam sve moguce vrste na nasem trzistu (ukljucujuci 621)i veruj mi ovi koje sam uzeo, cinili su mi se najboljim za te pare.
Uostalom znas i sam da nema nista dobro za 70 eura.
Slazem se sa tobom da nije sve u jacini ali i sam znas da jaci zvucnici po pravilu imaju kvalitetniji zvuk (jako pojacalo-nema sumova, smetnji itd.)
Znas li mozda o kom modelu NEO zvucnika pricam.
Moj predlog SKAZI jeste ako ti trebaju zvucnici za igranje ali istovremeno za slusanje muzike-strpi se sakupi kintu i kupi NEO SW-X55SL. Ali ako ti treba samo zvuk u igrama, onda uzmi koji hoces jer sve je to manje-vise isto. Samo nemoj Genis jer se strasno kvare.A sto se tice Alteca 251 bezi od njega sto dalje....moj brat ih ima, zvuk je los a regulator jacine zvuka nije na centralnom nego na desnom zvucniku a posto nema ni daljinac, smrt je stalno ustajati i paliti-gasiti.Preporucujem od jeftinijih Altec 5100.
 
ramzes022:
samo ALTEC LANSING i neces pogresiti pa makar oni bili i za 70 eura.Ja sam kupio i zvucnike 2100 E i slusalice za DJ i veruj mi nema bolje firme (zbog ove reklame mogli da me caste sa jos nekim stvarima)
Ako ti je stalo do pre svega kvalitetnog a ne i okruzujuceg zvuka uzmi u obzir ove zvucnike.Ja ih imam preko godinu dana i nemam nameru da ih menjam u skorije vreme.Bolji zvuk za te pare neces naci. :shock:
 

Taman da se nadovezem na temu.. da ne otvaram novu..

Volim pre spavanja da slu$am ambijentalu i neku opu$tajucu muzikicu, a ono $to me nervira kod kompa je to $to se u kuci$tu chuju 5 ventilatora i remete ti$inu :)
Planirao sam da pazarim neke ne skupe 5.1 zvuchnike i da na njih osim kompa mogu da u$tekam i neki od USB MP3 plejera.
Pitanje! Koji su najjeftiniji 5.1 sistemi koji mogu da rade nezavisno od kompa.. ako znate radnju ili ime zvuchnog sistema.. 10x

 
Кулиража:
Ako ti bas nije toliko bitan kvalitet, a cena jeste mozda neki Kiyinio, 5.1 kosta oko 50-ak€, negde cak i manje.

misli$ na onaj moj post i pitanje o sistemu koji moze da radi nezavisno od kompa?

btw.. na google nema ni$ta o "Kiyinio".. sigurno si proma$io ime :)

pitanje i dalje ostaje.. neki normalan 5.1 system koji moze da radi nezavisno od kompa... kao pojachalo recimo... ?? zna li neko?

 
cLick - OR - Die:
Кулиража:
Ako ti bas nije toliko bitan kvalitet, a cena jeste mozda neki Kiyinio, 5.1 kosta oko 50-ak€, negde cak i manje.

misli$ na onaj moj post i pitanje o sistemu koji moze da radi nezavisno od kompa?

btw.. na google nema ni$ta o "Kiyinio".. sigurno si proma$io ime :)

pitanje i dalje ostaje.. neki normalan 5.1 system koji moze da radi nezavisno od kompa... kao pojachalo recimo... ?? zna li neko?


U koju radnju valja svratiti a da imaju $iri izbor zvucnika i to pogledati/chuti na licu mesta?
 
cLick - OR - Die:
Кулиража:
Ako ti bas nije toliko bitan kvalitet, a cena jeste mozda neki Kiyinio, 5.1 kosta oko 50-ak€, negde cak i manje.

misli$ na onaj moj post i pitanje o sistemu koji moze da radi nezavisno od kompa?

btw.. na google nema ni$ta o "Kiyinio".. sigurno si proma$io ime :)

pitanje i dalje ostaje.. neki normalan 5.1 system koji moze da radi nezavisno od kompa... kao pojachalo recimo... ?? zna li neko?



probaj sa KINYO a ne lik sto napisa

 
Кулиража:
rastamann:
Chekajte bre, pominjete KINYO i dobre zvuchnike u istoj rechenici...Ahahahahahahha
Ko kaze da su to dobri zvucnici?
Covek je rekao, koliko sam ja razumeo, da mu nije bitan kvalitet vec cena (da je 5.1 i da je sto manja).
I coveku lepo preporucis, a oni ti odmah prebacuju zbog stamparske greske.

Postoje li 5.1 zvuchnici do 80 jura sa daljinskim i da mogu nezavisno da rade od kompa?
 

Back
Top