Iza scene : Treci svetski rat u reziji Iluminata

re[ ]De

Aktivan član
Poruka
1.743
SVETSKI RATOVI

Prvi Svetski rat trebalo je, između ostalog, da sruši ruskog Cara, kako su Illuminati i planirali. Prema planu Illuminata, Rusiju je trebalo pretvoriti u ateističku i komunističku zemlju. Kada bi to bilo postignuto, Komunizam bi se postupno širio, slabeći crkvene institucije širom sveta.

Drugi Svetski Rat trebalo je da izbije kao sukob između fašističke ideologije i ostatka sveta. Internacionalni Komunizam trebalo bi da postane snažan isto kao i ostatak hrišćanskog sveta. Kada bi to bilo ostvareno, manipulacija obema stranama ne bi predstavljala problem za Illuminate.

Treći Svetski Rat trebalo bi da izbije između Muslimana i ostatka sveta. Sukob bi bio vrlo iscrpljujući - fizički, psihički, ekonomski i duhovno. Po njegovom završetku, pozornica na koju bi nastupila Jedna Svetska Vlada bila bi pripremljena.

JEDNA SVETSKA VLADA

U posljednjoj fazi zavere, Jedna Svetska Vlada sastojala bi se od nekoliko diktatora - članova Ujedinjenih Nacija, Veća za Inostrane Poslove (američka grupa Illuminata), nekolicine najbogatijih ljudi sveta, i naučnika koji su svojim radom dokazali odanost Illuminatima. Ostatak sveta bio bi organizovan u saveze pod totalnom kontrolom Jedne Svetske Vlade.

Neposredno nakon Prvog Svetskog Rata, Illuminati su u SAD-u osnovali Veće za Inostrane Poslove kojim upravljaju još i danas. U Velikoj Britaniji deluje Britanski Internacionalni Institut, takođe zasnovan i vođen od strane Illuminata. U sklopu tih organizacija postoje i neke manje, no Illuminati upravljaju svakom od njih.
E, sad, ima ljudi koji ne veruju da Illuminati uopšte postoje. Kako da ih razuverimo?

http://www.illuminati.org

http://okruglisto.com/index.php?topic=920.0

Službeni simbol iluminata je piramida moći, koja je inače preuzeta od masona. Taj simbol predstavlja piramidu na čijem vrhu se nalazi oko okruženo svetlosnim zracima.Piramida je staroegipatski okultni simbol koji predstavlja konvergenciju prema vrhuncu prosvetljenja. U ovom slučaju taj vrhunac je "oko koje sve vidi", a zovu ga još i "trinacria". Iluminati su verovali da če najinteligentniji čovek zauzeti mesto oka i vladati pomoću apsolutne moći i razuma.
Izabrani koji ce tek doci (verovatno posle treceg svetskog rata)
 
Treći Svetski Rat trebalo bi da izbije između Muslimana i ostatka sveta. Sukob bi bio vrlo iscrpljujući - fizički, psihički, ekonomski i duhovno. Po njegovom završetku, pozornica na koju bi nastupila Jedna Svetska Vlada bila bi pripremljena.

Veceras sam gledao na TV-u jedan dokumentarac o ovoj Jednoj Svetskoj Vladi koja pokusava da smanji populaciju sa 6 milijadi na 500 miliona! To uspijevaju tako sto truju hranu koju jedemo, zagadjuju vodu koju pijemo. O uticaju TV-a, muzike i filmove je takodje bilo jako puno govora. Jednostavno sam se najezio iako sam znao vecinu stvari.

A u vezi citata. Sta je tvoj stav o ovome (boldovano)?!
 
Veceras sam gledao na TV-u jedan dokumentarac o ovoj Jednoj Svetskoj Vladi koja pokusava da smanji populaciju sa 6 milijadi na 500 miliona! To uspijevaju tako sto truju hranu koju jedemo, zagadjuju vodu koju pijemo. O uticaju TV-a, muzike i filmove je takodje bilo jako puno govora. Jednostavno sam se najezio iako sam znao vecinu stvari.

A u vezi citata. Sta je tvoj stav o ovome (boldovano)?!

ne verujem bas da im je plan da smanje covecantsvo na 500 mil, mozda na 2 milijarde, to bi odokativno bio optimalan broj ljudi.
 
Daaaaa... Moja greska. Znas da postoje. I to vrlo dobro.
Aj molim te reci zasto ih toliko branis? Zar si toliko vezana za "sistem"?
(sada ocekujem iskren odgovor od tebe)

a zasto ih ti toliko napadas? i ja ocekujem iskren odgovor od tebe :cool:
zasto bih opterecivala mozak sa koekakvim glupostima o reptilima i td, kad nemate bre nijedan jedini konkretan dokaz da to jeste tako?
ps otvoreno podrzavam nwo, jer tacka do koje je doslo covecantsvo je pogubna po nas dalji opstanak. uskoro cemo ostati bez rezervi hrane i vode, o ostalim rezervama da ne govorim, ljudi se mnoze da bi ziveli na racun drzave a to placamo mi, poreski obveznici. neke stvari jednostavno ne mogu da prihvatim i to je to :cool:
 
a zasto ih ti toliko napadas? i ja ocekujem iskren odgovor od tebe :cool:
zasto bih opterecivala mozak sa koekakvim glupostima o reptilima i td, kad nemate bre nijedan jedini konkretan dokaz da to jeste tako?
ps otvoreno podrzavam nwo, jer tacka do koje je doslo covecantsvo je pogubna po nas dalji opstanak. uskoro cemo ostati bez rezervi hrane i vode, o ostalim rezervama da ne govorim, ljudi se mnoze da bi ziveli na racun drzave a to placamo mi, poreski obveznici. neke stvari jednostavno ne mogu da prihvatim i to je to :cool:

Za post scrpitum:
Ako cemo ostati bez rezervi hrane i vode to je samo zbog njih. Jer to je sustina NWO, "napravi stetu pa onda ponudi pomoc!"
Prica o reptilima je i meni prilicno nerealna. Zapravo, nemam pojma ko je to provali niti sam nalazio ista u vezi toga.
Zasto ih napadam!?
Zato sto sam svjestan njihovih akcija. Vode nas sve u propast. Ti si prije priznala da vjeruje da planiraju smanjivanje svjetske populacije sa 6 milijardi na 2 milijarde. I zbog toga podrzavam. Ajmo matematicki.... Koje su ti sanse da ti neces biti u ove 4 milijarde koje ce izumrijeti od gladi (kao sto afrikancima trenutno rade) ili ces umrijeti od neke nove bolesti za koju su oni odgovorni. Mozda ces jednostavno umrijeti od tolike kolicine toxina u njihovim proizvodima. Stvarno ne razumijem kako je ovo za podrzavanje.
 
Za post scrpitum:
Ako cemo ostati bez rezervi hrane i vode to je samo zbog njih. Jer to je sustina NWO, "napravi stetu pa onda ponudi pomoc!"
Prica o reptilima je i meni prilicno nerealna. Zapravo, nemam pojma ko je to provali niti sam nalazio ista u vezi toga.
Zasto ih napadam!?
Zato sto sam svjestan njihovih akcija. Vode nas sve u propast. Ti si prije priznala da vjeruje da planiraju smanjivanje svjetske populacije sa 6 milijardi na 2 milijarde. I zbog toga podrzavam. Ajmo matematicki.... Koje su ti sanse da ti neces biti u ove 4 milijarde koje ce izumrijeti od gladi (kao sto afrikancima trenutno rade) ili ces umrijeti od neke nove bolesti za koju su oni odgovorni. Mozda ces jednostavno umrijeti od tolike kolicine toxina u njihovim proizvodima. Stvarno ne razumijem kako je ovo za podrzavanje.

veruj mi da necu, a zasto... pa.... ne bih o tome javno :cool:
dalje, nisam rekla da verujem vetj da mi nije logicno, ok?
 
Za post scrpitum:
Ako cemo ostati bez rezervi hrane i vode to je samo zbog njih. Jer to je sustina NWO, "napravi stetu pa onda ponudi pomoc!"
Prica o reptilima je i meni prilicno nerealna. Zapravo, nemam pojma ko je to provali niti sam nalazio ista u vezi toga.
Zasto ih napadam!?
Zato sto sam svjestan njihovih akcija. Vode nas sve u propast. Ti si prije priznala da vjeruje da planiraju smanjivanje svjetske populacije sa 6 milijardi na 2 milijarde. I zbog toga podrzavam. Ajmo matematicki.... Koje su ti sanse da ti neces biti u ove 4 milijarde koje ce izumrijeti od gladi (kao sto afrikancima trenutno rade) ili ces umrijeti od neke nove bolesti za koju su oni odgovorni. Mozda ces jednostavno umrijeti od tolike kolicine toxina u njihovim proizvodima. Stvarno ne razumijem kako je ovo za podrzavanje.

A sto mislis da je glad nacin na koji smanjuju broj stanovnika. Bas je suprotno... U razvijenim zemljama je recimo natalitet dosta nizi nego u nerazvijenim zemljama u kojima covek nema o cemu da misli osim o elementarnim stvarima (hrana i seks)...
Stanovnicima tih bogatijih zemlja je dozvoljeno da ne razmisljaju o golom opstanku nego i nekim drugim stvarima (putovanja, nauka...).
Zar ti je logicno da oni koji hoce da se smanji broj ljudi na zemlji, dozvoljavaju da se ljudi razvijaju u sredinama koje ih teraju da ih bude sve vise i vise?
 
A sto mislis da je glad nacin na koji smanjuju broj stanovnika. Bas je suprotno... U razvijenim zemljama je recimo natalitet dosta nizi nego u nerazvijenim zemljama u kojima covek nema o cemu da misli osim o elementarnim stvarima (hrana i seks)...
Stanovnicima tih bogatijih zemlja je dozvoljeno da ne razmisljaju o golom opstanku nego i nekim drugim stvarima (putovanja, nauka...).
Zar ti je logicno da oni koji hoce da se smanji broj ljudi na zemlji, dozvoljavaju da se ljudi razvijaju u sredinama koje ih teraju da ih bude sve vise i vise?

To sto nemaju visoku stopu nataliteta nije zbog hrane sigurno.
Govorim o tome da su zemlje sa najvesim prirodnim bogatstvima, zemlje koje bi po potencijalu trebale da budu najrazvijenije, zapravo zemlje gdje i najvise ljudi umire od gladi.

starvation.jpg
 
ps otvoreno podrzavam nwo, jer tacka do koje je doslo covecantsvo je pogubna po nas dalji opstanak. uskoro cemo ostati bez rezervi hrane i vode, o ostalim rezervama da ne govorim, ljudi se mnoze da bi ziveli na racun drzave a to placamo mi, poreski obveznici. neke stvari jednostavno ne mogu da prihvatim i to je to :cool:

Ala si ti u zabludi.
Jedno istrazivanje pokazuje da nasa planeta moze da izdrzi ,,ladno`` 100 milijardi stanovnika (Pogledaj koliko ima samo nenaseljenih podrucja na zemlji (ne znam da li je iko primetio ali mi jedva naseljavamo 15% odsto zemlje). To sto se vecina ljudi guzi u Megalopolise i onda misli da ih ima previse to je njihov problem.
Samo oko 20% afrike moglo bi da prehrani oko 80% svih ljudskih potreba ako se iskoristi.
Drzava je tu da bi nama sluzila ne mi njoj.
 
niko im nije kriv sto ne umeju da na pravi nacin iskoriste svoje prirodne resurse. drugim recima, kada bi se malo vise zainteresovali za druge stvari umesto za pravljenje copora dece onda bi situacija bila drugacija :cool:

Ovo je bilo ruzno. Mislis da postoji osoba na svijetu koja bira ovo:

Starving%20Child%205.jpg


Tamo su na vlasti ljudi koje kontrolisu amerikanci, francuzi, britanci...
Pogledaj samo sta je bilo nedavno. SVETSKO PRVENSTVO U JUZNOJ AFRICI.
4 milijarde dolara je ulozeno. Na kontinentu gdje nema niko ni hleb da jede. Je li to narod birao!??!!?
 
Ovo je bilo ruzno. Mislis da postoji osoba na svijetu koja bira ovo:

Starving%20Child%205.jpg


Tamo su na vlasti ljudi koje kontrolisu amerikanci, francuzi, britanci...
Pogledaj samo sta je bilo nedavno. SVETSKO PRVENSTVO U JUZNOJ AFRICI.
4 milijarde dolara je ulozeno. Na kontinentu gdje nema niko ni hleb da jede. Je li to narod birao!??!!?

a gde sam ja to rekla da je narod bilo sta birao?? :rtfm: tvoj generalni problem je sto uopste ne citas moje postove vetj izvlacis zakljucke po sopstvenom nahodjenju.
i sta sad ja treba da radim sa tom slikom? da se rasplacem? ne pada mi na pamet. ali uopste.
i da, tamo su na vlasti ljudi koje niko ziv ne bi uspeo da iskontrolise. kad si vetj ko juzne afrike, sta se desilo u severnoj koreji posle utakmice sa brazilom? pa mi posle reci da i njihovu vladu kontrolise usa... ma daaaaaj....
 

Back
Top