Kako ostvariti svoje perverzne zelje a da ga ne uplasim?HELP
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Kako ostvariti svoje perverzne zelje a da ga ne uplasim?HELP

Početnik
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako ostvariti svoje perverzne zelje a da ga ne uplasim?HELP

Prvo znam da je ova tema milion puta bila na forumu, no ako imate makar malo strpljenje, bice mi drago da cujem vase savete.

Evo , ovako, pre dve godine, smuvali se...bilo nam je fenomenalno...jednostavno srodne duse...On me je uvek gledao kao svetinju,kao umerenu, zenstvenu, i finu devojku, u svakom pogledu takodje i u krevetu. Nikad mi nije trazio vise od onog sto sam mu pruzila...( a moram priznati da sam ga malo zadovoljavala :? )

Prvi put sam zavolela nekog ...ALI u krevetu nisam nikako mogla da budem JA, u smislu nisam mogla da se opustim onoliko koliko sam zelela, jer sam ga mnogo volela
    (Bilo je ekstra ali zelela sam vise "perverzije") jer iskreno receno obozavam seks ops: , ali uvek sam se pravila pred njim da sam fina, mislijuci da ce me vise postovati...
    ZNAM VELIKA JE ZABLUDA! Ali jednostavno , nisam mogla ali toliko sam zelela da mu pokazem moju drugu stranu licnosti...Nije u njemu problem, on je izvaredan ljubavnik, pruza a malo dobija ...Problem je u meni!
    Posle godinu dana, razkinemo neznam ni ja vise zbog cega!!

i sad sledi problem:
    Posle raskida,od toga proslo godinu dana, imala sam par momaka, i tad sam se maksimalno opustila...Sve sto sam pozelela , ostvarila...ali nijednog nisam zavolela(mozda je u tome problem)!
    Ostao je ON u mom srcu , urezan duboku...i pomirili se pre par nedelja, nismo jos spavali zajedno, i zelim da mu konacno pokazem sta "znam" ... ops: Zelim sve da mu uradim (felacio, vezivanje, ma sve perverzije )
    ALI PLASIM SE sta ce da pomisli, jer me NE POZNAJE TAKVU! Zbunicu ga, a najgore bih bilo da mu se zgadim ... neznam kako da pocnem, da li da razgovaram s njim , ALI zelim da ga iznenadim, pa ako mu kazem nece biti to TO!
    Znam da vi muskarci volite sve te "perverzije"(no, po meni to je normalno, nema nista prljavo u seksu) ALI kako da se predstavim a da ga ne uplasim ili razocaram? ipak bice u svakom slucaju iznenadjen jer me neverovatno postuje i voli.
    (nisam klinka, imam 23 , mozda moje pitanje izgleda detinjasto i nezrelo ali ipak jos uvek NEZNAM, ebiga)

HELP PLEASE
    Hvala unapred za moguce savete...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Nemoj odjednom, mislice da si ih promenila mnogo posle njega i da su te oni naucili...

samo postepeno ali URADI sve sto zelis...
    srecno!

Iskusan NaraYan (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

Ma ti samo mislish da je on dobar.
    Lepo mu kazi, ili josh bolje pokazi sve shto zelish i bice vam josh bolje nego pre.
    Mislim da cesh na taj nachin njega ne samo zadovoljiti, vec cesh mu biti i ostati samo TI.
    Sad ostaje samo akcija. 8)

P.S.

Ako ti ne uspe ja sam uvek tu. :wink:

Poznat divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Izgleda da se vas dvoje ne poznajete.
    U stvari niste nikad bili istinski bliski i intimni.
    Kad to postanete, onda nece biti problema!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ovo ko drage savete))
    neshto mi pade na pamet
    kao svi sve znamo
    ma opushteno samo, dovedi i neku drugaricu

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

[quote="jagodica"]ovo ko drage savete))
    neshto mi pade na pamet
    kao svi sve znamo
    ma opushteno samo, dovedi i neku drugaricu

Dovedi " voćku ", to će biti TOTALNA perverzija !!!

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano Re: Kako ostvariti svoje perverzne zelje a da ga ne uplasim?

Citat Original postavio Adrianna
    Zelim sve da mu uradim (felacio, vezivanje, ma sve perverzije )
    А ово је као перверзно :? ? Ма опусти се...уживаће и поштоваће те. Проблем настаје кад желиш праве перверзије више од њега. Е ту губимо поштовање, бар ја (do not give him oral pleasure on 1st date :wink: ).

P.S. По овоме што си написала делујеш јако симпатично, сигурно нећеш прећи границу и зато машти на вољу...

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio devojcica_20
    Nemoj odjednom, mislice da si ih promenila mnogo posle njega i da su te oni naucili...

samo postepeno ali URADI sve sto zelis...
    srecno!
    Jedini dobar savet ovde. Muskarci znaju biti strasno ljubomorni kada pomisle da se njihova bivsa-sadasnja draga yebala sa drugima i od njih ucila stvari koje je on nije naucio. Jos ako ju je mnogo voleo, onda.....
    Kao sto devojcica 20 rece, radi sve postepeno. :wink:

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Bez uvrede, ali ti imas jako, jako pogresan pogled na to sta je 'perverzija' :wink: ... Mislim to maltene svi normalni rade u krevetu (a i van njega )...

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Prvo znam da je ova tema milion puta bila na forumu, no ako imate makar malo strpljenje, bice mi drago da cujem vase savete.

Evo , ovako, pre dve godine, smuvali se...bilo nam je fenomenalno...jednostavno srodne duse...On me je uvek gledao kao svetinju,kao umerenu, zenstvenu, i finu devojku, u svakom pogledu takodje i u krevetu. Nikad mi nije trazio vise od onog sto sam mu pruzila...( a moram priznati da sam ga malo zadovoljavala :? )

Prvi put sam zavolela nekog ...ALI u krevetu nisam nikako mogla da budem JA, u smislu nisam mogla da se opustim onoliko koliko sam zelela, jer sam ga mnogo volela
    (Bilo je ekstra ali zelela sam vise "perverzije") jer iskreno receno obozavam seks ops: , ali uvek sam se pravila pred njim da sam fina, mislijuci da ce me vise postovati...
    ZNAM VELIKA JE ZABLUDA! Ali jednostavno , nisam mogla ali toliko sam zelela da mu pokazem moju drugu stranu licnosti...Nije u njemu problem, on je izvaredan ljubavnik, pruza a malo dobija ...Problem je u meni!

i sad sledi problem:
    Posle raskida,od toga proslo godinu dana, imala sam par momaka, i tad sam se maksimalno opustila...Sve sto sam pozelela , ostvarila...ali nijednog nisam zavolela(mozda je u tome problem)!
    Ostao je ON u mom srcu , urezan duboku...i pomirili se pre par nedelja, nismo jos spavali zajedno, i zelim da mu konacno pokazem sta "znam" ... ops: Zelim sve da mu uradim (felacio, vezivanje, ma sve perverzije )
    ALI PLASIM SE sta ce da pomisli, jer me NE POZNAJE TAKVU! Zbunicu ga, a najgore bih bilo da mu se zgadim ... neznam kako da pocnem, da li da razgovaram s njim , ALI zelim da ga iznenadim, pa ako mu kazem nece biti to TO!
    Znam da vi muskarci volite sve te "perverzije"(no, po meni to je normalno, nema nista prljavo u seksu) ALI kako da se predstavim a da ga ne uplasim ili razocaram? ipak bice u svakom slucaju iznenadjen jer me neverovatno postuje i voli.
    (nisam klinka, imam 23 , mozda moje pitanje izgleda detinjasto i nezrelo ali ipak jos uvek NEZNAM, ebiga)

HELP PLEASE
    Ma jedna iskusna zena...

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio Ljuba82
    Zelim sve da mu uradim (felacio, vezivanje, ma sve perverzije )
    А ово је као перверзно :? ? Ма опусти се...уживаће и поштоваће те Проблем настаје кад желиш праве перверзије више од њега. Е ту губимо поштовање, бар ја (do not give him oral pleasure on 1st date :wink: ).

P.S. По овоме што си написала делујеш јако симпатично, сигурно нећеш прећи границу и зато машти на вољу...
    Aj mi objasni sta su PRAVE PERVERZIJE
    I zasto mislis da muskarci gube postovanje ako je riba perverzna vise od njega Mozda zato sto mislis da su MUSKARCI TI KOJI MORAJU BITI PERVERZNI,a zene su tu da budu FINE,DOBRE I CEDNE (Pravi Balaknski stav) .
    I jos nesto...ORAL Zasto da ne na prvom sastanku ako OBOJE TO ZELE
    Eto prve greske u startu:FOLIRANJE...zelis nesto,a foliras se...kao da ne zelis..

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

i sad sledi problem:

HELP PLEASE
    OPUSTI SE I UZIVAJ... :wink:

Obećava karlos (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Devojko, samo polako sa perverzijama! Nikako odjednom i nikakva iznenadjenja! Decko se pomirio sa tobom jer te pamti onakvu kakva si bila dok ste bili prvi put zajedno, zato, pusti neko vreme da prodje pa malo pricaj s njim, pa mic po mic, da vidis reakciju i sto je najbitnije i zbog cega ti ovo govorim, neka misli da ti to sve prvi put s njim radis Pravi se pomalo neiskusna, pa posle kad "razradite" i ucvrstite odnose, cini sta ti padne na pamet i prati kako on reaguje! Ako odmah krenes u egzibicije, moze pomisliti da ti i nisi tako "fina" kako je on mislio i da si se zadnjih godinu dana samo "razvaljivala" u prolaznim vezama!

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Evo , ovako, pre dve godine, smuvali se...bilo nam je fenomenalno...jednostavno srodne duse...On me je uvek gledao kao svetinju,kao umerenu, zenstvenu, i finu devojku, u svakom pogledu takodje i u krevetu. ----->on te gledao ili se ti malo vise izmotavala?
    Nikad mi nije trazio vise od onog sto sam mu pruzila
    ...( a moram priznati da sam ga malo zadovoljavala :? )----->placi, bice ti lakse

Prvi put sam zavolela nekog ...ALI u krevetu nisam nikako mogla da budem JA, u smislu nisam mogla da se opustim onoliko koliko sam zelela, jer sam ga mnogo volela ------>mora da se salis..ovo se ne uklapa..volis ga i normalno bi bilo da zelis da uradis neke stvari koje ranije nisi..ili jesi :?..i opustis se vremenom...ako nisi uspela za 2 god...onda si beznadezna..
    (Bilo je ekstra ali zelela sam vise "perverzije") jer iskreno receno obozavam seks ops: , ali uvek sam se pravila pred njim da sam fina, mislijuci da ce me vise postovati... ------>Zemljo, otvori se...kakve to veze ima s postovanjem? i jesi ili nisi 'to nesto' pre njega sa nekim? odlicno se pravis..fuj..biti s nekim u vezi toliko dugo i izmotavati..well..pathetic.
    ZNAM VELIKA JE ZABLUDA! ----->sto slepac nije progledao.
    Ali jednostavno , nisam mogla ali toliko sam zelela da mu pokazem moju drugu stranu licnosti...
    ------>a imas je? haha..dvolicna..
    Nije u njemu problem, on je izvaredan ljubavnik, pruza a malo dobija ...Problem je u meni!
    ------>exactly..you're damn right..how could you..nervira me kad se neko pravi fin, a u stvari je susta suprotnost..
    Posle godinu dana, razkinemo neznam ni ja vise zbog cega!!----->preterano fino..

i sad sledi problem: ------->tek sad?? ohhh you can't be serious
    Posle raskida,od toga proslo godinu dana, imala sam par momaka, i tad sam se maksimalno opustila...Sve sto sam pozelela , ostvarila...ali nijednog nisam zavolela(mozda je u tome problem)!------>ma cini ti se..a sex u beztezinskom?
    Ostao je ON u mom srcu , urezan duboku...i pomirili se pre par nedelja, nismo jos spavali zajedno, i zelim da mu konacno pokazem sta "znam" ... ops: Zelim sve da mu uradim (felacio, vezivanje, ma sve perverzije )------->wait a second :?...Fellatio..blowjob..pusenje..dodje kao perverzija? ja mislila to oralni sex..ajde anal ok..ali ovo..i vezivanje..paaa...ok..A sto njemu nisi mogla dok niste raskinuli? nisi znala, nisi imala zelju? cekala da raskinete? bila fina?? nejasna si..
    ALI PLASIM SE sta ce da pomisli, jer me NE POZNAJE TAKVU! ------>pa i treba da pomisli, ako si pre njega radila sve i svasta, ne samo to..nego da te sutne k'o praznu kantu...tu poverenje ne postoji.Zbunicu ga, a najgore bih bilo da mu se zgadim ... ------>najbolje bi bilo..
    neznam kako da pocnem, da li da razgovaram s njim , ALI zelim da ga iznenadim, pa ako mu kazem nece biti to TO!------>smorrrr..
    Znam da vi muskarci volite sve te "perverzije"(no, po meni to je normalno, nema nista prljavo u seksu) ALI kako da se predstavim a da ga ne uplasim ili razocaram? ------>yebote nisi valjda stvarno takva kucka..da se predstavis?? hi..my second name's slut...
    ipak bice u svakom slucaju iznenadjen jer me neverovatno postuje i voli.----->wtf..nije normalan.
    (nisam klinka, imam 23 , mozda moje pitanje izgleda detinjasto i nezrelo ali ipak jos uvek NEZNAM, ebiga)----->nezrelije ne moze biti..ako ti je to najveci problem u zivotu..shoot yourself in the foot.1.poverenje si izgubila u startu..pretvaranje *****, ako nisi znala..thats bad..,2.i on je od krvi i mesa ili..?,3.vracanje bivsem dokazuje nesto trece..nije ni bitno

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio Devilishgirl
    Evo , ovako, pre dve godine, smuvali se...bilo nam je fenomenalno...jednostavno srodne duse...On me je uvek gledao kao svetinju,kao umerenu, zenstvenu, i finu devojku, u svakom pogledu takodje i u krevetu. ----->on te gledao ili se ti malo vise izmotavala?
    Nikad mi nije trazio vise od onog sto sam mu pruzila
    ...( a moram priznati da sam ga malo zadovoljavala :? )----->placi, bice ti lakse

Prvi put sam zavolela nekog ...ALI u krevetu nisam nikako mogla da budem JA, u smislu nisam mogla da se opustim onoliko koliko sam zelela, jer sam ga mnogo volela ------>mora da se salis..ovo se ne uklapa..volis ga i normalno bi bilo da zelis da uradis neke stvari koje ranije nisi..ili jesi :?..i opustis se vremenom...ako nisi uspela za 2 god...onda si beznadezna..
    (Bilo je ekstra ali zelela sam vise "perverzije") jer iskreno receno obozavam seks ops: , ali uvek sam se pravila pred njim da sam fina, mislijuci da ce me vise postovati... ------>Zemljo, otvori se...kakve to veze ima s postovanjem? i jesi ili nisi 'to nesto' pre njega sa nekim? odlicno se pravis..fuj..biti s nekim u vezi toliko dugo i izmotavati..well..pathetic.
    ZNAM VELIKA JE ZABLUDA! ----->sto slepac nije progledao.
    Ali jednostavno , nisam mogla ali toliko sam zelela da mu pokazem moju drugu stranu licnosti...
    ------>a imas je? haha..dvolicna..
    Nije u njemu problem, on je izvaredan ljubavnik, pruza a malo dobija ...Problem je u meni!
    ------>exactly..you're damn right..how could you..nervira me kad se neko pravi fin, a u stvari je susta suprotnost..
    Posle godinu dana, razkinemo neznam ni ja vise zbog cega!!----->preterano fino..

i sad sledi problem: ------->tek sad?? ohhh you can't be serious
    Posle raskida,od toga proslo godinu dana, imala sam par momaka, i tad sam se maksimalno opustila...Sve sto sam pozelela , ostvarila...ali nijednog nisam zavolela(mozda je u tome problem)!------>ma cini ti se..a sex u beztezinskom?
    Ostao je ON u mom srcu , urezan duboku...i pomirili se pre par nedelja, nismo jos spavali zajedno, i zelim da mu konacno pokazem sta "znam" ... ops: Zelim sve da mu uradim (felacio, vezivanje, ma sve perverzije )------->wait a second :?...Fellatio..*..pusenje..dodje kao perverzija? ja mislila to oralni sex..ajde anal ok..ali ovo..i vezivanje..paaa...ok..A sto njemu nisi mogla dok niste raskinuli? nisi znala, nisi imala zelju? cekala da raskinete? bila fina?? nejasna si..
    ALI PLASIM SE sta ce da pomisli, jer me NE POZNAJE TAKVU! ------>pa i treba da pomisli, ako si pre njega radila sve i svasta, ne samo to..nego da te sutne k'o praznu kantu...tu poverenje ne postoji.Zbunicu ga, a najgore bih bilo da mu se zgadim ... ------>najbolje bi bilo..
    neznam kako da pocnem, da li da razgovaram s njim , ALI zelim da ga iznenadim, pa ako mu kazem nece biti to TO!------>smorrrr..
    Znam da vi muskarci volite sve te "perverzije"(no, po meni to je normalno, nema nista prljavo u seksu) ALI kako da se predstavim a da ga ne uplasim ili razocaram? ------>yebote nisi valjda stvarno takva kucka..da se predstavis?? hi..my second name's slut...
    ipak bice u svakom slucaju iznenadjen jer me neverovatno postuje i voli.----->wtf..nije normalan.
    (nisam klinka, imam 23 , mozda moje pitanje izgleda detinjasto i nezrelo ali ipak jos uvek NEZNAM, ebiga)----->nezrelije ne moze biti..ako ti je to najveci problem u zivotu..shoot yourself in the foot.1.poverenje si izgubila u startu..pretvaranje *****, ako nisi znala..thats bad..,2.i on je od krvi i mesa ili..?,3.vracanje bivsem dokazuje nesto trece..nije ni bitno
    MOGU LI DA TE POLJUBIM ZA OVAKAV KOMENTAR ops:
    8)

Obećava karlos (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Vidi deku yeeeboooteeee, prica engleeeeski.... sa sve citatima iz "amerikaaaanskih" filmova yebooote....

Obećava Oriental (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Sta ja znam... moje misljenje je da si trebala to sto si htela odavno da mu stavis do znanja da li odmah ili postepeno - tvoja stvar, sad ne znam pravi odgovor. Uglavnom probaj, zbog sebe!

Učlanjen
    15.10.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio karlos
    Vidi deku yeeeboooteeee, prica engleeeeski.... sa sve citatima iz "amerikaaaanskih" filmova yebooote....
    Lakse mi je bilo da citiram doticnog nego ovu iskompleksiranu iznad! Sta si se istripovala sa takvim komentarima i bas sa ovim "citatima iz amer. filmova" bas onaj klasika teenage fazon - najgori. U stvari kapiram riba je puna znanja i iskustava (pauza da vristim od smeha ) I koliko te placaju za ulogu vrhovnog sudije. Sta da ti kazem jadno ..c..c..c

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio Oriental
    Citat Original postavio karlos
    Lakse mi je bilo da citiram doticnog nego ovu iskompleksiranu iznad! Sta si se istripovala sa takvim komentarima i bas sa ovim "citatima iz amer. filmova" bas onaj klasika teenage fazon - najgori. U stvari kapiram riba je puna znanja i iskustava (pauza da vristim od smeha ) I koliko te placaju za ulogu vrhovnog sudije. Sta da ti kazem jadno ..c..c..c
    Zasto mislis da je devojka iskompleksirana
    Zasto mislis da ima ulogu SUDIJE
    Ne branim je,ali je devojka rekla ono sto misli...pa,bre,procitaj malo bolje...
    Devojka koja je postavila ovaj post je stvarno BEZNADEZAN SLUCAJ...

Učlanjen
    15.10.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Ma bre samo su mi tragicni njeni komentari!!!

Učlanjen
    15.10.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

A to da je ova tema i njeni osnovi "posebna" sama po sebi to stoji, kao i devojka koja je postavila.

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

To i ona moze da kaze za tvoje komentare!!!
    No hard feelings .... :wink:

Učlanjen
    15.10.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio zavodljiva1976
    Ma naravno, zato i sluzi forum 8)

Učlanjen
    15.10.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Ne ljutim se ja na tebe, pristrasnost je O.K.
    (look to the cam) 8)

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Ne ljutim se ja na tebe, pristrasnost je O.K.
    (look to the cam) 8)
    Nisam pristrasna,samo sam realna... 8)
    E,da...sta bi sa "look to the cam?"..... :?
    NoClasic se izgubio i ostavio nas.... :?

Slične teme

1. KAKO PRODATI SLIKE, KAKO OSTVARITI SARADNJU?
    Autor IDjUR u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.08.2004., 01:45
  2. Kako ostvariti penziju iz Australije
    Autor Penzos u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.04.2004., 18:02
  3. Ostvarite svoje poslovne zelje
    Autor nenad@ u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 29.10.2003., 16:57

Pravila za slanje poruka