samo za starije od 26

M

Musko

Gost
Da li nekad u punom sexualnom zanosu,Vas dodatno pali da govorite uvredljive reci patneru (npr.ku^vo...svi su te tu^ali..i sl.)

P.S.1.Ovo je cisto pitanje iz sexa a ne iz ljubavi, ako mozete da prskocite izraze voljena osoba i sl.)
P.S.2.Ako imate potrebu a povodom ove teme da upucujete uvrede i kritike autor-samo napred,meni mozete sve da kazete.
 
NE,NEVIDIM UOPSTE ''CARI'' U TOME!
VISE BI MI PRIJALO DA MI TEPA:KAKO MI JE LEPA GUZA,KAKO SAM USKA,DIVNA KOZA,LJUBAVI ITD.ITD.. :lol: MOJE LICNO MISLJENJE JE,DA OSOBE KOJE VOLE TAKAV NACIN IZRAZAVANJA NISU ''CISTI'' SA SOBOM,I DA IM JE U SUSTINI PODSVESNA ZELJA,DA BUDU BAS SA TAKVOM OSOBOM
 
Hvala ti GOSTCHA na iskrenom odgovoru.Tvoje razmisljanje me je potsetilo na 4 razred srednje skole,cas Srpskog,kada smo obradjivali Geteovog "Faust"-a.Pitao me profesor:Zasto se u Faustu,kao i u mnogim drugim knjizevnim delima intelektualci vezuju za prostituke?
Ja nisam intelektualac,a nikad nisam ni bio sa prostitukom jer me uopste ne uzbudjuje sex sa nekim ko se folira u sexu (mada mogu da razumem neke moje prijatelje koji su bili,njima lepo,prostitukama lep novac,svi zadovoljni).Samo sam par puta kada sam bio sa nekim devojkama (koje su normalne), u zanosu,me palilo da to izgovorim,ali naravno nisam smeo.
 
Volim saputanja na uvo, volim kad mi kazu po nesto "bezobrazno", ali ne bas toliko. Slazem se sa Goscom oko toga. Cak i ja pazim na recnik, pa je najjaca rec koju sam rekla je *bacu! :oops: Eto jos me je sad sramota!
 
Nisam imao prilike za tako nesto ali naj frend mi bas skoro rece da ga u zadnje vreme to strasno pali, naravno nije se ustrucavao da oproba i tu varijantu, pa s obzirom da veoma cesto menja partnerke kaze da se i devojkama to narocito svidja, i jos sto pogrdnije stvari govori to se igra vise zahuktava.
eto
 
Lord of Chaos:
Pa ja licno to ne radim, ali kada bi bila istina (to da je rava i da je sa svima), verovatno bih, ako bih uopste zavrsio u krevetu sa takvom osobom (sto je jako malo moguce)....
Nema to veze kakva je ovde je rec o cistom sexu,ja da kada mi dodju zute minute volim bre da ih masakriram od kite,usput to je isto kao kada ti kazu karaj me konjino konjska kito i tako to huh ajde da se ne unosim :wink:
 
Anonymous:
Lord of Chaos:
Pa ja licno to ne radim, ali kada bi bila istina (to da je rava i da je sa svima), verovatno bih, ako bih uopste zavrsio u krevetu sa takvom osobom (sto je jako malo moguce)....
Nema to veze kakva je ovde je rec o cistom sexu,ja da kada mi dodju zute minute volim bre da ih masakriram od kite,usput to je isto kao kada ti kazu karaj me konjino konjska kito i tako to huh ajde da se ne unosim :wink:
inace to sam bio ja.
 
Hmmmmmmmmm:
Anonymous:
Lord of Chaos:
Pa ja licno to ne radim, ali kada bi bila istina (to da je rava i da je sa svima), verovatno bih, ako bih uopste zavrsio u krevetu sa takvom osobom (sto je jako malo moguce)....
Nema to veze kakva je ovde je rec o cistom sexu,ja da kada mi dodju zute minute volim bre da ih masakriram od kite,usput to je isto kao kada ti kazu karaj me konjino konjska kito i tako to huh ajde da se ne unosim :wink:
inace to sam bio ja.

Ok, kontam, ali mene vredjanje partnerke na taj nacin ne pali. Sad ces ti reci da to nije vredjanje, ali me ne mozes ubediti u tako nesto, neka granica mora da postoji....
 
Lord of Chaos:
Hmmmmmmmmm:
Anonymous:
Lord of Chaos:
Pa ja licno to ne radim, ali kada bi bila istina (to da je rava i da je sa svima), verovatno bih, ako bih uopste zavrsio u krevetu sa takvom osobom (sto je jako malo moguce)....
Nema to veze kakva je ovde je rec o cistom sexu,ja da kada mi dodju zute minute volim bre da ih masakriram od kite,usput to je isto kao kada ti kazu karaj me konjino konjska kito i tako to huh ajde da se ne unosim :wink:
inace to sam bio ja.

Ok, kontam, ali mene vredjanje partnerke na taj nacin ne pali. Sad ces ti reci da to nije vredjanje, ali me ne mozes ubediti u tako nesto, neka granica mora da postoji....

tap,tap, tap spontani aplauz za lorda.
normalno da je to vredjanje i ruzno je.
mislim da te osobe imaju neki problem u glavi , kakav to ne znam i ne zanima me.
licno ako bi mi se desilo tako nesto , ne daj boze, lose bi se zavrsilo.
 
Musko:
Hvala ti GOSTCHA na iskrenom odgovoru.Tvoje razmisljanje me je potsetilo na 4 razred srednje skole,cas Srpskog,kada smo obradjivali Geteovog "Faust"-a.Pitao me profesor:Zasto se u Faustu,kao i u mnogim drugim knjizevnim delima intelektualci vezuju za prostituke?
Ja nisam intelektualac,a nikad nisam ni bio sa prostitukom jer me uopste ne uzbudjuje sex sa nekim ko se folira u sexu (mada mogu da razumem neke moje prijatelje koji su bili,njima lepo,prostitukama lep novac,svi zadovoljni).Samo sam par puta kada sam bio sa nekim devojkama (koje su normalne), u zanosu,me palilo da to izgovorim,ali naravno nisam smeo.

Zanimljivo ti je ovo pitanje, a jos bolje poredjenje sa vezivanjem intelektualaca za prostitutke....Moram da priznam da sam se i sama to pitala dok sam citala te knjige...ili zasto volim bas ovo ili ono, a ne nesto drugo...Najbolje je kada prestanes da se pitas...jer si pronasao partnera sa kojim ne moras to da se pitas...jer gledate na mnoge stvari isto...Ali to ne ide bas lako i vise je pitanje srece nego pameti, na zalost :lol:
E sad po meni , normalno je da nisi smeo tako nesto da izgovoris i nikako ti ne preporucujem da to tek tako uradis, jer ce se lose zavrsiti po vasu vezu, voleo ti nju ili ne, nije bitno. Pretpostavljam da je u pitanju da te to jednostavno pali, a ne znas zasto i plasis se da ce devojka biti sokirana, a ne da je tako nesto stvarno istina, pa da zato zelis da kazes. To znaci da treba da pricate o tome nekom neobaveznom prilikom...a zatim ako se ona slaze, napravite takvu situaciju u kojoj ce sve to da bude vasa i samo vasa "igra" (normalno seksualna :lol: )...Recimo, ona jeste "devojka se ulice" koju si pokupio za jedno vece...ili druga varijanta...ti gost u ekskluzivnom hotelu, a ona francuska sobarica :lol: :lol: U tom slucaju ovo moze da funkcionise, a da se ona ne oseca ugrozeno. Ako se i ona slaze...A sledeci put probate nesto sto ona strasno zeli, a nije smela nikom da kaze... 8). I ne pitate se mnogo, zasto bas to...
Verovatno se mnoge devojke nece sloziti sa mnom, ali ja bih mogla da tako nesto probam, naravno samo sa jednom odredjenom osobom... :wink: :wink: :wink:
 
Medena ,ti ne samo da si medena nego i ...al da te ne hvalim,znas i sama

Hvala ti za ideju za "igru",primenicu je..cim bude prilike.

Intelektualci se vezuju za prostituke,jer su izgubili veru u ljubav(zato i jesu intelektualci jer sumnjaju u sve pa i u ljubav)

Definicija ljubavi VUDI ALENA je:
Bio jedan covek koji se sexualno uzbudjivao da hoda cetvoronoske,a da mu zena jase na ledjima.Placao je prostituke,one su ga jahale,vristale i cikale,a u sebi se pitale,kakav je ovo idiot,sta ja uopste radim na njegovim ledjima.Jednog dana upoznao je zenu koja je obozavala da jase muskarcu na ledjima.To je bila ljubav do kraja zivota
 
leiasw:
Godine nemaju veze sa iskustvom. Moja sestra je starija od mene i ima bas tih 26 god., a (hvala Bogu) nikad nece imati iskustvo kakvo ja imam u nekim (citaj svim) stvarima


O.K. leiasw,ali probaj da zamislis kakvo ces iskustvo(u svemu) imati za 10 god? A ako za 10 god nesteknes nikakvo novo iskustvo ili ne naucis nove stvari,onda si ih dzabe zivela? Isto vazi i za bane-25.Zato ,mislite svojom glavom a postujte misljenje starijih.
 
Musko:
Medena ,ti ne samo da si medena nego i ...al da te ne hvalim,znas i sama

Hvala ti za ideju za "igru",primenicu je..cim bude prilike.

Intelektualci se vezuju za prostituke,jer su izgubili veru u ljubav(zato i jesu intelektualci jer sumnjaju u sve pa i u ljubav)

Definicija ljubavi VUDI ALENA je:
Bio jedan covek koji se sexualno uzbudjivao da hoda cetvoronoske,a da mu zena jase na ledjima.Placao je prostituke,one su ga jahale,vristale i cikale,a u sebi se pitale,kakav je ovo idiot,sta ja uopste radim na njegovim ledjima.Jednog dana upoznao je zenu koja je obozavala da jase muskarcu na ledjima.To je bila ljubav do kraja zivota

A kad primenis neku od mojih ideja, nemoj budes sebican, podeli je sa svima nama, mislim ispricaj nam tu pricicu... :P .
Verovatno su intelektualci oni koji sumnjaju u sve, a najvise u ljubav, nego se sad pitam zasto sam potrosila tolike godine na skolovanje, kad sam od rodjenja ne-intelektualna, naime i posle svega i dalje verujem u ljubav :) . A zamisli, imam preko 26 godina! :D I sve nesto cekam da prestanem da verujem, ali to nikako da dodje :lol:
A ovo za Vudi Alena, nisam znala, dobra definicija (seksualne) ljubavi i sasvim lici na njega 8)
Nego ja imam i jedan predlog. Donekle razumem zasto si ti postavio temu sa napomenom "samo za starije..", medjutim i oni koji imaju misljenje da iskustvo nije povezano sa godinama i da ga neki nikad ne steknu takodje su u pravu. Da se ne bi izgubio smisao teme, i pretvorilo u raspravu koja je (starosna) granica za sticanje iskustva, zasto je to bas 26 god., a ne na primer, itd, itd... jednostavno preskocimo to, ko ima sta da kaze, neka se javi, bez obzira na godine. Slazes se?
 
Imao sam priliku da vidim taj momenat u zivotu jedne krave. .Nazalost bik je bio suvise miran i nije hteo da je opali pa je deda neumoljivo govorio pogrdne reci nebili mu se misko potpalio.Ali nista neke zene pa i neke zivotinje nepadaju na takva sranja.
 
Musko:
Hvala ti GOSTCHA na iskrenom odgovoru.Tvoje razmisljanje me je potsetilo na 4 razred srednje skole,cas Srpskog,kada smo obradjivali Geteovog "Faust"-a.Pitao me profesor:Zasto se u Faustu,kao i u mnogim drugim knjizevnim delima intelektualci vezuju za prostituke?
Ja nisam intelektualac,a nikad nisam ni bio sa prostitukom jer me uopste ne uzbudjuje sex sa nekim ko se folira u sexu (mada mogu da razumem neke moje prijatelje koji su bili,njima lepo,prostitukama lep novac,svi zadovoljni).Samo sam par puta kada sam bio sa nekim devojkama (koje su normalne), u zanosu,me palilo da to izgovorim,ali naravno nisam smeo.

Prijatelju, iskreno ili izbij takve ideje iz glave ili ipak probaj sa prostitutkom. Ja sam ih imao slicnih i kad mi se ucinilo da bi mozda moglo da se nesto proba, umalo nisam dobio tiganjem po glavi. :( Mada mozda ti budes bolje srece, ko zna.
 
Musko:
Da li nekad u punom sexualnom zanosu,Vas dodatno pali da govorite uvredljive reci patneru (npr.ku^vo...svi su te tu^ali..i sl.)

Evo sta se meni, nesrecnku desilo :
Nisam to praktikovao i nije mi padao na pamet, sve dok jedna devojka to od mene nije trazila. Naravno, voleo sam je i tesko mi je bilo da pocnem. Ali, ona se nije predavala, uvek je to trazila i ja se polako, polako naucio i ,ono, nije bilo lose. Zapravo, bicu iskren, prilicno me je palilo, i posle nekog vremena sam bio vec iskusan u tome. :)

Ali avaj. Nevolje tek slede. Kako rece nas Vuk Karadzic: "Lako je nauciti ali je muka oduciti".
Elem, iz nekih sasvim drugih razloga ja raskinem sa tom devojkom, i kad sam poceo da se zabavljam sa drugom, a ja nesrecnik, u krevetu nastavim sa 'onim' recima ! Mozes zamisliti iznenadjenje i hladan tus ! Uzas. Mislim nije me nogirala odmah, ali mi je jasno dala do znanja da ne zeli vredjanja, da nije qrva, i da to tako ne moze ! Odmah je pmislila da sam agresivan, frik i sve sto ide uz to.
 
Da li nekad u punom sexualnom zanosu,Vas dodatno pali da govorite uvredljive reci patneru (npr.ku^vo...svi su te tu^ali..i sl.)

P.S.1.Ovo je cisto pitanje iz sexa a ne iz ljubavi, ako mozete da prskocite izraze voljena osoba i sl.)
P.S.2.Ako imate potrebu a povodom ove teme da upucujete uvrede i kritike autor-samo napred,meni mozete sve da kazete.


Pa ako se jos povrh svega( uvredljivih reci) i osecate kao *****- necete se ni najmanje uvrediti...:) ...
Pa ima li iceg lepseg nego da nekome budete privatna ku..etina? :)) I da samo on zna kolika ste ku..va u stvari..?
 

Back
Top