Štampa
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: Štampa

Poznat
    Učlanjen
    27.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Štampa

U vreme nakon što se prevaziđu brava, tinejdžeri posezaju za malo drukčijom literaturom, onom koja će im pružiti informacije u domenima njihovih interesovanja.
    Koji su časopisi u pitanju? Koje novine stoje u istoj fijoci sa udžbenicima i u pauzi od učenja dopunjuju vašu kulturu?

Evo mojih temeljaca znanja:

Perfektan! Od 2006. pa do dana današnjeg imam skoro sve brojeve. Svaki obavezno dvaput predjem, jer u prvom krugu čitavu energiju utrošim na posmatranje fotografija. Teme o rasizmu, o africi, o afro-americi, o reptilima <3

Časopisi od oca mi, odvojila sam tek par komada za sebe, više sam posmatrač, crpim ideje i tako to, al biće vremena i da se ponešto nauči.

Ove sam tačno kupovala u tinejdž periodu, krajem osnovne škole, tad su me samo filmovi zanimali, sasvim je super časopis, daju potpun rivju o novim filmovima, njihovu ocenu, ima i odeljak o retro filmovima, intervjui, top liste, itd. Uživancija ...

Tipičan ženski, sa fenomenalnim teksovima. O zdravlju, duhovnosti, životu ...

Bomba od časopisa. Ne sećam se ni od koga sam ih dobila, al imam tuce. Jatov časopis, sličan nacionalnoj geografiji. Ima o svemu, o religiji, istoriji, geografiji. A kao najbolje izdvajam to što je tekst na srpskom i engleskom jeziku, uporedo. Sjajan način da se vežba engleski, prevod, šta god. Evo, našla sam i onlajn verziju :
    ( http://www.jat.com/active/sr-latin/home/main_menu/travel_info/jat_review.html )

Ne znam u koju svrhu vi čitate časopise, al za sebe mogu reći, prvenstveno zbog srama što me škola ničemu nije naučila.

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Štampa

Brate, nema toga kod mene ovamo, italijanske i nemacke novine ne razumem, mada jesam citala neke kataloge sto donosili gastarbajteri iz familije, da gledamo slike i da se divimo mi srpski seljaci

Nacionalnu geografiju jedno vreme doduse jesam, to je cale ponekad donosio, kvalitet onog papira je boli glava, al nije mi to novina koju sam rado citala, malo me zamarala
    a ovako cesce kupujem ove zenske mesecnike ponekad, pravi sam komercijalizovani skot jelda, i Politikin zabavnik, ranije sam redovno, bilo mi deo rutine, danas vec vise ne

Domaćin The Good Rebel (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

ja kupujem National Geographic takodje, kupujem i neki casopis Istorija, skoro je poceo da izlazi, jednom mesecno, ali i nije bas nesto...kupovao sam i Screenfun do skoro, skupio sam nekih 50-ak brojeva, a onda su me smorile igrice...
    https://www.facebook.com/izaqulisa

Poznat Petar BSK (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    299

Ponekad prelistam "Novosti"........

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A inace, uopste mi nisu fora ove onlajn novine, onlajn izdanja i stampanih novina, ne mogu uopste da citam tako
    dok ne sednem u fotelju, na krevet, terasu, klupu i osetim papir da suska , e to je tek onda osecaj

Domaćin The Good Rebel (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

ja od dnevnih samo onlajn...da je neki prihvatljiviji format papira pa i ajde...a i papir kasni...
    https://www.facebook.com/izaqulisa

Poznat
    Učlanjen
    27.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

e,da, muški vogue je amazin' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ženski nikad nisam čitala, al ovaj je bomba !
    u italiji je bio 5 evra pre koju godinu, al vredi svaku paru.
    svašta ima, i moda, i dizajn, i interior design, i muzika, i art uopšte, fotografije, ma deblje je od srednjoškolske lektire, a podjednako pametno.

Buduća legenda
    Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

kurir je uzhas, blic je prepunjen glupostima tako da ovaj balansira izmedju jednog i drugog.

Poznat
    Učlanjen
    27.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ja onlajn samo best šop, ovaj review imam u papiru, isti je kvalitet papira ko u nacionalnoj.
    mada nemam nove brojeve, uvek čitam ove stare, po više puta ...

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

U zivotu nisam cula da postoji muski vog, a cak sam i registrovana na vog zvanicnom sajtu.
    edit: Je l se obnazene selebriti zenske slikaju i za naslovnice muskog voga?

Poznat
    Učlanjen
    27.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ne na muškom vogu su samo macani. ja sam za muški vog saznala samo zato što je džekson imao svoj kutak od desetak stranica, i bio na naslovici.
    + imaju neki dodaci, o tkaninama, dezenima, sve na nivou <3

[IMG]http://2.*****************/_O3u6jq90g3w/RvwQmbhaj7I/AAAAAAAACNU/on4TWAe5yOw/s400/mjj.bmp[/IMG]

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Bili se slikao samo za naslovnicu rolingstona, i to '85 al skinuo je gace sto jes jes .

Iskusan Übermensch (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Iskusan Übermensch (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio kejti Pogledaj poruku
    ne na muškom vogu su samo macani. ja sam za muški vog saznala samo zato što je džekson imao svoj kutak od desetak stranica, i bio na naslovici.
    + imaju neki dodaci, o tkaninama, dezenima, sve na nivou <3

[IMG]http://2.*****************/_O3u6jq90g3w/RvwQmbhaj7I/AAAAAAAACNU/on4TWAe5yOw/s400/mjj.bmp[/IMG]
    jao zamisli onu decu koju je silovao.......zali boze detinjstvo...

Iskusan GrimReaper (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    140

Chitao Svet Kompjutera do skoro, ali batalio, ne znam ni zashto.
    Laugh and the world laughs with you. Weep and you weep alone.

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

edit:

Ovo je inace samo kozni kais/pojas

Zainteresovan član The lament of Dido (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Od svoje sedme godine, verni obožavatelj Politikinog Zabavnika (jednom prilikom sam im pisala, i bila sam velike sreće da sam na svoje pitanje dobila čitav jedan opširan članak, koji je bio glavna tema tog broja - Romantizam - pokret tuge i velikih dela).

I Metal Hammer katkad prolistam...
    Poslednji put ažurirao/la The lament of Dido : 15.07.2010. u 21:43
    Zaklela se da će, počne li da igra sa odžačarima po krovovima, samu sebe kišobranom tući do smrti.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Od ovih dnevnih citam gomilu sranja ,ostala navika dok sa petljao sa novinarstvom , nedeljne isto citam razne te satro ozbiljne , al je sve to u sustini njesra , jedino sto valja kod nas je Politikin Zabavnik
    a oni satro muski casopisi tipa CKM , Maksim i satro zenski tipa Glorija i Hello su najvece smece , prema tome je i Skandal cista avangrada ,mada i sve to "citam" u frizeraju ili kad cekam nekoga u kafani kad mi padne pod ruku ...
    ranije sam imao frizerku koja je redovno citala Sabor (iz vremena dok se Grand zvao Zam ) pa me je redovno detaljno obavestavala o desavanjima na estradi ,posebno o Maji Marijani, a sad sam jadan neupucen
    The Show Must Go On...

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ranije sam imao frizerku koja je redovno citala Sabor (iz vremena dok se Grand zvao Zam )
    Brate koliko ti imas godina, 140?

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Zam je postojao, kad ono, devedes pete? Kad je postojalo i ono : jedna pesma jedna zelja i "A sto ne bi moglo"

Veoma poznat Mil00rad (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    177

Pošto se i sam u ekstremnim naletima dosade bavim industrijskim i dizajnom enterijera,redovno upijam ideje odavde:
    "Biti tolerantan prema zlu isto je što i činiti ga".
    "Your country's not worth your tears!"

Poznat
    Učlanjen
    27.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ja sam opsednuta interior designom, al u tom casaviva nešto ne nalazim stvarčice po svom ukusu.
    o enterijeru čitam iz knjiga, imam neke debele knjige, nameštaj od 17. veka pa do 70ih dvadesetog veka.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio kreptosucks Pogledaj poruku
    Brate koliko ti imas godina, 140?
    Citat Original postavio kreptosucks Pogledaj poruku
    Zam je postojao, kad ono, devedes pete? Kad je postojalo i ono : jedna pesma jedna zelja i "A sto ne bi moglo"
    Pa bilo je toi pre nekih 10 godina , kad sam imao nekih 16-17 , ali su to tako upecatljive emisije ko da ih danas gledam , evo i oko drhti kad se setim
    Al gde se seti "A sto ne bi moglo" to valjda vodili onaj cigan Peja sa mini valom , a tetka plava se valjda zvala Zlata ...ultimativni vrhunski tresh
    The Show Must Go On...

Poznat G.H.O.S.T. (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    109

I magazin Mistika...
    Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Pa bilo je toi pre nekih 10 godina , kad sam imao nekih 16-17 , ali su to tako upecatljive emisije ko da ih danas gledam , evo i oko drhti kad se setim
    Al gde se seti "A sto ne bi moglo" to valjda vodili onaj cigan Peja sa mini valom , a tetka plava se valjda zvala Zlata ...ultimativni vrhunski tresh
    Peja, je bote, nisam mogla da se setim. Jeste Peja, a sto ne bi moglo i scena sa sapunicom i parom sto izranja iz poda, dadadada.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •