Hvala na pomoci, treba mi! :)
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Hvala na pomoci, treba mi! :)

Nov član
    Učlanjen
    15.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Hvala na pomoci, treba mi! :)

Pozdrav drushtvo,

shvatio sam da samnom nesto nije u redu, a nemogu nikako da dodjem do zakljucka, sta je to zapravo, da bi mogao da krenem da se lecim.

Naravno radi se o ljubavnom problemu, prvenstveno, ali u sushtini o mom problemu, koje je meni nejasno.

Zivim u inostranstvu, i dolazim cesce za Srbiju. Preko "fejsa" sam upoznao devojku, koja je iz mog kraja, i sa kojom sam imao divno druzenje preko te mreze. Kad sam pre dva meseca dosao u Srbiju, zvao sam je na kafu. Krenuli smo u jedno super druzenje. Intelektualka je, zaista smo imali mnogo toga zajednickog, i satima smo mogli da razgovaramo. Nakon nekoliko nedelja vidjenja i druzenja zavrsili smo, naravno, u krevetu! Bilo je ekstra, bukvalno celu noc smo vodili ljubav. Prespavala je kod mene, i odma nakon budjenja opet vodili ljubav.

Kada je otisla, poceo je neki cudan osecaj u meni da se radja. Neznam dal sam srecan zbog toga, ili tuzan. Bio sam ubijen, umoran - a ne zbog seksa. Vec psihicki utucen. Dva dana kasnije mi stize poruke, odprilike ovog sadrzaja: "Bilo mi je ekstra stobom, NE kajem se, i ne mislim da je bila greska. Ali bi bila greska to ponoviti. Ne treba to tebi ni meni. Nastavljamo druzenje, ako zelis."

Ovako: Racionalno gledano, ona je u pravu. Ja ne zivim u Srbiji, dolazim jednom godisnje, i devojka posto studira, nema nameru da krene samnom. Dakle, racionalno je to sve ok, i slazem se sa njenom porukom. Ali, nesto se izrodilo u meni, neka tuga, neki bes, zasto me odbija?

Nekoliko pitanja: Dal sam se zaljubio u nju? Da li je, zbog nemogucnosti da budem sa njom, samo idealizujem? Dali sam samo povredjen jer me ona takoreci "odbila", i prekinula nasu "vezu". Ja nisam svestan. Dal bi osecao isto prema njoj, da zivim u Srbjii, i da je tu svaki dan, pa cak i da me ostavi?

Jel to meni povredjen ponos jer me devojka ostavila nakon seksa? Toboze, jer se brine da ce previse da se veze za mene, a ja odlazim iz zemlje.

I dont ******* know....

Hvala na nekom misljenju....a mozda ima neko slicnih iskustva.

Veoma poznat yioim (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano Re: Hvala na pomoci, treba mi! :)

Racionalno gledano, ona je u pravu
    slazem se sa njenom porukom
    zbog nemogucnosti da budem sa njom, samo idealizujem
    povredjen ponos jer me devojka ostavila
    sam sebi si dao odgovore samo ih prihvati i mislim da ces za dva dana biti nov covek.
    na karaju karajeva sta pricati unucima

uzivaj...
    ima jedno SRCE...+ 2 ...

Zainteresovan član kontesa.08 (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    30

Citat Original postavio Dzonatan Pogledaj poruku
    Pozdrav drushtvo,

shvatio sam da samnom nesto nije u redu, a nemogu nikako da dodjem do zakljucka, sta je to zapravo, da bi mogao da krenem da se lecim.

Naravno radi se o ljubavnom problemu, prvenstveno, ali u sushtini o mom problemu, koje je meni nejasno.

Zivim u inostranstvu, i dolazim cesce za Srbiju. Preko "fejsa" sam upoznao devojku, koja je iz mog kraja, i sa kojom sam imao divno druzenje preko te mreze. Kad sam pre dva meseca dosao u Srbiju, zvao sam je na kafu. Krenuli smo u jedno super druzenje. Intelektualka je, zaista smo imali mnogo toga zajednickog, i satima smo mogli da razgovaramo. Nakon nekoliko nedelja vidjenja i druzenja zavrsili smo, naravno, u krevetu! Bilo je ekstra, bukvalno celu noc smo vodili ljubav. Prespavala je kod mene, i odma nakon budjenja opet vodili ljubav.

Kada je otisla, poceo je neki cudan osecaj u meni da se radja. Neznam dal sam srecan zbog toga, ili tuzan. Bio sam ubijen, umoran - a ne zbog seksa. Vec psihicki utucen. Dva dana kasnije mi stize poruke, odprilike ovog sadrzaja: "Bilo mi je ekstra stobom, NE kajem se, i ne mislim da je bila greska. Ali bi bila greska to ponoviti. Ne treba to tebi ni meni. Nastavljamo druzenje, ako zelis."

Ovako: Racionalno gledano, ona je u pravu. Ja ne zivim u Srbiji, dolazim jednom godisnje, i devojka posto studira, nema nameru da krene samnom. Dakle, racionalno je to sve ok, i slazem se sa njenom porukom. Ali, nesto se izrodilo u meni, neka tuga, neki bes, zasto me odbija?

Nekoliko pitanja: Dal sam se zaljubio u nju? Da li je, zbog nemogucnosti da budem sa njom, samo idealizujem? Dali sam samo povredjen jer me ona takoreci "odbila", i prekinula nasu "vezu". Ja nisam svestan. Dal bi osecao isto prema njoj, da zivim u Srbjii, i da je tu svaki dan, pa cak i da me ostavi?

Jel to meni povredjen ponos jer me devojka ostavila nakon seksa? Toboze, jer se brine da ce previse da se veze za mene, a ja odlazim iz zemlje.

I dont ******* know....

Da sazmemo cinjenice~devojka je iz tvog kraja,imate mnogo toga zajednickog,mozete satima da razgovarate i kao vrhunac svega provodite predivnu noc zajedno,razmisli malo,sve sto si napisao o njoj je,bar ja mislim,ono sto vecina muskaraca trazi od svoje lepse polovine,dobro,ne mora da bude iz istog kraja,to je nebitno,kako god,nema na svetu beskonacno mnogo ljudi koji nam mogu odgovarati na tako puno polja,imaj to na umu...

Poznat tgdanijela (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    ženski
    Previše je kasno živeti sutra, živi još danas.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio Dzonatan Pogledaj poruku
    Pozdrav drushtvo,

I dont ******* know....

Napisao si da često dolaziš u Srbiju.
    Ovdje u mom kraju, jedan moj komšija je dugo održavao vezu sa djevojkom iz Švedske, koja je dolazila ovdje samo preko ljeta, i par puta ostatak godine. Otac joj je Šveđanin, a majka Srpkinja. Otprilike su tako vezu održavali oko 5 godina i evo nedavno su se vjenčali. Doduše on je odlučio da ode za Švedsku i zajedno žive...
    Lijepa je djevojka, imala je sigurno prilika i u Švedskoj, kao i momak ovdje ... ali eto čekali su jedno drugo ...
    Ako vam je stvarno stalo jedno do drugog, popričaj sa njom, zašto ne bi pokušali i na daljinu ...

Elita Navar (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

mnogi koji zive u srbiji nisu te srece

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Ma nacices ti drugu n_n
    "never give up"

Slične teme

1. Da li zena treba pomoci muskarcu?
    Autor Marijan Lazic u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.08.2008., 20:46
  2. Ako mi je neko voljan pomoći...jako mi treba
    Autor malla-malla u forumu Natalne karte
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21.12.2007., 01:04
  3. Treba mi pomoc,Hvala u napred