Sex na Adi

Ja jesam probao i to vise puta na Adi!!! Par puta sa bivsom u plicaku :twisted: :oops: , tada nema i ne sme da bude suvisnih pokreta guzom il se sve vidi, a i ovako mislim da se videlo!!! I jednom sa sadasnjom ribom i to na sred Ade!!! Ona se drzala za dusek sa jedne strane, a ja sa druge, dok sam istovremeno bio medju njenim nogicama :lol: !!! Sve u svemu do dzadza!!!!
 
nE,NISAM PROBALA,NIT' ME NESTO POSEBNO PRIVLACI...kAO STO RECE MOJ DECKO,NIKAKVO UZIVANJE,NA SUVAKA JE..A AKO BIH I PROBALA,BILO BI VAN RADOZNALIH OCIJU,JER NE VOLIM VOAJERE :oops:
 
Baby Wipes:
Stari Lisac:
Baby Wipes:
Da li ste nekada imali sex u vodi i to pred nekoliko stotina ljudi?

Ti jesi ? A lazi mi zasto se popisuhes kao BabyWipes kad si u profilu na Icq napisao da si musko ?
A da i odgovorim na pitanje,Da. :twisted: :?:
Star jesi, ali da si lisac to nisi. Nikada nisam ni rekao da sam zensko.

I ne kazem da si rekao , pitao sam odakle *Baby* u nicku jednog muskarca ? Odgovori ili ne moras , a to da li sam lisac i da li sam star nemoj da uzimas kao predmet razmisljanja.
Pozdrav
 
Me ne da smo probali, vec smo redovno to upraznjavali na "bovama" nedaleko od plaze u Becicima... Trebalo nam je dva-tri pokusaja da ukapiramo kako da odrzimo ravnotezu. Naravno da su prolazili pored nas i plivaci i "aqua" skijasi, sto je sve cinilo samo jos zanimljivijim... Nezaboravno.
 
Voda je vrlo inspirativna...sredina, ali ne i zabokrecina na Adi, a pogotovo ne pred stotinama tudjih ociju...Na Adi NIKAD (Ontario i Loh su nesto drugo :-))
 

Back
Top