EXIT 2010 prosao :) pitate se kakve sad imam veze sa zdravljem ima
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: EXIT 2010 prosao :) pitate se kakve sad imam veze sa zdravljem ima

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano EXIT 2010 prosao :) pitate se kakve sad imam veze sa zdravljem ima

Kako je moguce da i pored aerodromskog obezbedjenja strani posetioci EXIT-a posvercuju drogu i druga opojna psihodelicne supstance sumnjivog porekla ili vec kako ih nasi ograni reda nazivaju, cak do Petrovaradina. Zar aerodromsko obezbedjenje nema pse tragace ili su ih bas tad poslali na godisnji odmor. Tek na cilju to jest Petrovaradinu su uspeli da ih uvate i jos objave u medijima da su neki zadrzani u pritvoru i da im sledi kaznena prijava. I to je prva udarna vest sto ih nisu ranije sprecili. Sada je vec 15-ti jul a svi o tome cute. U seprembru ce da se vrate sa godisnjih odmora i nikom nista pojeo vuk magarca. A ogranizuje se raznoo razne beskorisne tribine o NE uzimanju i stetnosti droga. Sto je jos najtuznije to se desava od prve godine tako da se mogle nadlezni do sada 1000 puta da nabave pse za otkrivanje i da pospese tehnike kako i oni panduri lesinari “strucno zovu”, a pri tome ne koriste nicemu.
    U medijima se objavljuje dasu carinici sprecili sverc 10 tona kokaina to bi i polu blesava osoba ukapirala da nesto nije u redu. A sa druge strane su na sumertime festivalu izmedju ostalog ogranizovali niz predavanja na temu kontracepcija i stetnost gore pomenute teme droga i druge nedozvoljene supstance. Pricam to sto cujem ni jednom nisam bio gore na Djavi u tom periodu.
    Exit je zavrsen 11-og jula danas je za neupucene 15-ti jul dani prolaze a o tome EXIT i svi koji bi trebali a nisu specili drogu da dodje do samog kraja cute. Naravno ja sam tu da ih malo razdrmam. I to se desava od samog pocetka da uspeju da prosvercuju drogu i pored granicnih prelaza sa Madjarskom i Hrvatskom.

Ako moderator zna gde da premesti temu neka ucini.
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Podrazumevano Re: EXIT 2010 prosao :) pitate se kakve sad imam veze sa zdravljem ima

Ako ti nije jasno, a nije, da ti malo objasnim : Srpska policija ( jedan deo ljudi ) je glavni diler narkotika u Srbiji.
    Nuclear Ganja

Iskusan Battlecat (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Podrazumevano Re: EXIT 2010 prosao :) pitate se kakve sad imam veze sa zdravljem ima

Мени је више чудно да оне организације ко Срце , што наговарају људе да се убију и да завештају орагне уопште могу да раде и постоје

Veoma poznat Corto Malteze (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

misim sama droga i zloupotreba iste, pre svega ima veze sa socijalizacijom ličnosti
    a ne sa zdravljem, sa zdravljem ima veze onog trenutka kada se korisnik, tj.
    zloupotrebljač tih supstanci odluči osloboditi droge...tada je droga zdravstveni problem
    sve do tog trenutka droga je problem društva. kapiš?
    e u ovakvoj konstrukciji tvoja tema nema nikakve veze sa zdravljem, već sa
    policijom, carinom, exit festivalom
    u jednoj reči sa politikom
    spremam djaci iz srpski

Atmen nije na forumu
    отпаднут после целог дана на Штранду...
    Početnik Atmen (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

zju, zju zju, koliko gluposti u tako malo postova.. i poneka pametna o sprezi policije i narko mafije..

elem, zašto bi se neki klinac iz Evrope cimao i tresao po aerodromima i carinskim prelazima kad ovde može da nabavi sve vrste droga, po smešno niskim cenama..
    ljudi koji dolaze na EXIT su tu više nego jedanput.. veze su ostale.. oni koji ne dolaze ponovo, upute svoje drugare na ovdašnju bandu..
    mislim.. šta ja ovde objašnjavam??

još nešto.. po procentima, broj navatanih posetioca festivala sa ilegalnim supstancama u odnosu na broj posetilaca uopšte je ZANEMARLJIV! (mojoj ženi su usred menstrualnog ciklusa, pri ulasku na Djavu pokušali da oduzmu BRUFEN ili ANALGIN, ne sećam se baš i ona se iskukala policajki, koja se smilostila i dozvolila joj da pred njom popije jedan komad a ostalo da baci-dakle diskutabilno je šta je sve DROGA na EXITU)..

izvinjavam se za ono sa početka posta.. mislio sam na dezinformacije, nisam mislio nikoga da uvredim!

Atmen nije na forumu
    отпаднут после целог дана на Штранду...
    Početnik Atmen (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

e, na najbitnije nisam odgovorio!!! na foru napada na SRCE kao izvor jadnika za zaveštanje organa!!!!!

SRCE je NGO za pomoć u krizi i prevenciju SUICIDA!!! dali je potrebno dalje objašnjavanje??

PS teorije zavere uglavnom ne kupujem!

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Pa kao bace pogled sta ima u torbi ko nema ni ne gledaju..mozes stavis u gace..carapu de oces
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

popularizacija zabave mladih

Slične teme

1. Kakve veze imamo mi sa generalom Krsticem??
    Autor snoshaj efendija u forumu Politika
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 16.05.2010., 22:26
  2. kakve veze ima?!
    Autor tijana.n u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 17.09.2009., 00:44
  3. Kakve veze ima p predsednika sa istorijom?
    Autor Tuzni_patak u forumu Istorija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 31.07.2004., 23:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •