Kraj je poceo

Pogledajte do kraja, vrlo je zanimljivo:



Zaista zastrasujuce. Znam i da ce mnogi sada replicirati kako je to samo paranoja, ali ja mislim da nije. Pa, bar mi sa Balkana smo imali prilike da osetimo razorne moci uvodjenja NWO. Tako je bilo ocigledno da su oni iscenirali rat devedesetih koji smo, na zalost, pretrpeli i koji je odneo toliko nevinih zrtava. Oni cak vise to i ne kriju. Javno pricaju po novinama kako na male i nemocne zemlje primenjuju politiku "stapa i sargarepe", a mase im i dalje veruju...
 
Ja sam se iskreno najezio... Iako nisam odgledao...

Btw, ne plasim se ni NWO-a niti bilo cega drugog... Ljudi su prolazili kroz svakakva sra*a, ako mi kazete da je ovo period mnogo gori od onog u kome su mom dedi ubili oca, oduzeli imovinu i koji je sa 10 godina morao da pocne da svira po svadbama da bi prehranio porodicu, onda ne znam...
 
Btw, ne plasim se ni NWO-a niti bilo cega drugog... Ljudi su prolazili kroz svakakva sra*a, ako mi kazete da je ovo period mnogo gori od onog u kome su mom dedi ubili oca, oduzeli imovinu i koji je sa 10 godina morao da pocne da svira po svadbama da bi prehranio porodicu, onda ne znam...
Zaista je smesno videti izjavu jednog ceveka koji tvrdi da se ne plasi niceg. Druga stvar, zasto bi se plasio npr rata? Ovo u cemu zive ljudi danas je sranje za mnoge nevidljivo i nesmrdljivo - znaci mirisljavo i lepo upakovano.

CHANGE!

 
jel moze neko da mi nadje snimak onog andjela sto leti medju oblacima, negde je na ovim snimcima, ali pogubih se ne znam sad na kom snimku i gde je taj originalan snimak andjeoskih krila (andjela) sto je snimljen medju oblacima ???
 

Back
Top