Lovna karta 2010. Pomoć
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Lovna karta 2010. Pomoć

Početnik
    Učlanjen
    04.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Lovna karta 2010. Pomoć

Dobio sam novu lovnu kartu od LSS, pa kao i svi fotokopirao je i zajedno sa diplomom poslao u Ministarstvo. Međutim, nemam položen lovački ispit, nego su me pre 4 godine primili na osnovu ,stavke u starom zakonu da lica koja su šumarske, stočarske struke i koja su u svom školovanju imala i položila ispit lovstvo ne moraju polagati lovački ispit. (jedan sam od njih) Umesto fotokopije diplome lovačkog ispita poslao sam fotokopiju fakultetske diplome i fotokopiju indeksa gde se vidi položen ispit. U novom zakonu nisam video ovu stavku, da li ce mi priznati i da li cu morati polagati lovacki ispit da bi dobio novu lovnu kartu?

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano Re: Lovna karta 2010. Pomoć

Citat Original postavio srkipfc Pogledaj poruku
    Dobio sam novu lovnu kartu od LSS, pa kao i svi fotokopirao je i zajedno sa diplomom poslao u Ministarstvo. Međutim, nemam položen lovački ispit, nego su me pre 4 godine primili na osnovu ,stavke u starom zakonu da lica koja su šumarske, stočarske struke i koja su u svom školovanju imala i položila ispit lovstvo ne moraju polagati lovački ispit. (jedan sam od njih) Umesto fotokopije diplome lovačkog ispita poslao sam fotokopiju fakultetske diplome i fotokopiju indeksa gde se vidi položen ispit. U novom zakonu nisam video ovu stavku, da li ce mi priznati i da li cu morati polagati lovacki ispit da bi dobio novu lovnu kartu?
    Синко, има много важнијих животних испита од убијања птица
    Косово је срце Србије

Zainteresovan član dragan2229 (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Podrazumevano Re: Lovna karta 2010. Pomoć

Citat Original postavio srkipfc Pogledaj poruku

Priznaje se i to, ne moras ponovo polagati

Citat Original postavio Ilinoida Pogledaj poruku
    Синко, има много важнијих животних испита од убијања птица

Jel to trol na avataru ? Kako odgovarajuce

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •