Ljudi ? pa gde su vam slike u profilu ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Joj... nisam trebao da naletim na ovu temu... Ali sad sta je, tu je... Moram da odgovorim na provokacije...

a)
sanja:
inco, jel to ja dobro citam da si skicirao neke a neke nisi??? ajde odmah to da ispravis, da ne bude posle "pukla guma a rezerve nema", daleko je espana...

Yep... zamolila me princeza ujutru, da ima sta da stavi u profil, a mene krenulo pa uradio seriju slika (zadnja je koliko se secam kako Haoticni davi 'just a *')... Doduse, sad bih mogao samo Zak-a da nacrtam, jer je to bilo 'davno' pa sam zaboravio likove vecine prisutnih na onom okupljanju (bez uvrede, ali nisam ni ja vise tako mlad da mogu sve da pamtim), jedino sam Zaka video vise nego jednom, i to u svetlosti dana :)

A sad je na redu Gazdarica, kojoj sam obecao da cu da je nacrtam u 'izazovnoj' pozi 's' guza', da je kaznim zbog neznam ni sam vise cega :lol:

No... ima vremena...

Princeza na poslu:
Zak:
Princezo imam tu famoznu skicu i iskreno da ti kazem vise mi se svidja od one koju si stavila u profil...
Onu sa zgodjusnim pogledom sa ledja? Jao...

Sad ce princeza i sale da me ubiju :D

Zak i Lord imaju i tu slicicu 'lascitivne prirode'... Moji animalni instikti ka dokazivanju su u jednom momentu prevladali pa sam morao da to pokazem nekome, a tebe nije bilo celog dana na forumu... No, nakon sto si rekla da je ne sirim, nisam je pokazao nikome...

Nego dosta price... sledeca u nizu skica ce biti Gazdarica :twisted:

Poz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top