Ljudi ? pa gde su vam slike u profilu ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Robinzon Kruso:
[
ako je Inko i malo pogodio onda moru reci da imas lepe crte lica.......licis na pravi devojcurak.....Ipak mi se vise svidja ovaj portret sto ga je Inko nacrtao.....
Jesam devojcurak i podsecam na lik sa skice, samo su mi usta manja i pucastija i nemam siske.
:D Svaka cast Incu jer je to bilo skiciranje posle samo jednog vidjenja. Ima jos jedna Incova skica mene koja nije za publikovanje, i odmah da kazem da nisam pozirala ako slucajno dospe u javnost. Ali i Sale se slozio da lici na mene iz te perspektive. :oops:
 
sanja:
inco, jel to ja dobro citam da si skicirao neke a neke nisi??? ajde odmah to da ispravis, da ne bude posle "pukla guma a rezerve nema", daleko je espana...
I meni treba da doradi skicu u sliku kada me kako kaze vidi jos jednom! A ovo sam uspela da iskukam i izmolim na brzinu! Cekamo da se vrati sa puta pa onda u red...
Blondika, super slicica! Nego licis mi na nekog... Hm... :wink:
Lens, Sale is THE lucky man!
 
Princeza na poslu:
Robinzon Kruso:
[
ako je Inko i malo pogodio onda moru reci da imas lepe crte lica.......licis na pravi devojcurak.....Ipak mi se vise svidja ovaj portret sto ga je Inko nacrtao.....
Jesam devojcurak i podsecam na lik sa skice, samo su mi usta manja i pucastija i nemam siske.
:D Svaka cast Incu jer je to bilo skiciranje posle samo jednog vidjenja. Ima jos jedna Incova skica mene koja nije za publikovanje, i odmah da kazem da nisam pozirala ako slucajno dospe u javnost. Ali i Sale se slozio da lici na mene iz te perspektive. :oops:
----------------------------------------------
Princezo imam tu famoznu skicu i iskreno da ti kazem vise mi se svidja od one koju si stavila u profil...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top