Dal' se lako ljutite?

Ih, ja prva, ali nema veze :).
Veoma lako se ljutim jer sam navikla da mi se ugadja. U vecini slucajeva je kako ja kazem, na zalost ili na srecu, kako kad :confused:. Zavisi od situacije i naravno sta je u pitanju.
Uglavnom je decko taj koji ispasta, ali navikao je na mene takvu. Ako mi nesto nije po volji ili je uradio nesto sto je mene povredilo, namerno ili ne namerno, promeni mi se ponasanje, pogled....
Koliko god se trudila da to sakrijem, naravno provali me i odmah pocinje da ispituje sta je u pitanju. A sto je najgore ja odmah kazem "nije mi nista" :(. Onda se to posle ispitivanja i razgovora o tome resi i posle sve bude ok.
Sto se tice ukucana samo primete nervozu i naravno kada me pitaju sta mi je nastupa ono moje cuveno "nije mi nista".
Zasto to izgovaram? Pa da nebi ispalo da meni stalno nesto fali i smeta.
Sta da kazem, strasna sam po tom pitanju!
To mi i malo smeta kod sebe, ali sta da radim, takva sam.
U svakom slucaju, trudim se da to promenim.
 
ljutim se kada ima razloga za ljutnju, ne ljutim se bez.... to je lako ili tesko?
elem, na matoru shalterushu u stud. sluzbi :roll:
umalo je izgubila uplatnicu shkolarine i trazila da uplacujem ponovo jer "se ne seca da sam joj je uopste predala"
tako sto im stavim do znanja
 
pa imam dve licnosti u sebi koje se jako razlikuju
jedna se jako lako naljuti ali se lako i odljuti
a ona druga...treba joj puno da se naljuti bas bas.....i tada drnda danima i nikako da se odljuti...bas namcor neka osoba
vise volim sebe kad se brzo naljutim i brzo odljutim...kad me obuzme ona druga...bome sa njom je tesko izaci na kraj
 
Uglavnom sam zen... naljutim se kada je neko agresivan: kada se uvaljuje, kada mi priča šta treba da radim, ili agresivno gura svoju istinu u lice - ja to ne radim drugim ljudima, i ne volim kada mene neko siluje. A primeti se pošto se izderem :lol: Ali to se retko dogadja.
 
Dal' se lako ljutite?
Kada ste se poslednji put naljutile?
Na koga?
Zašto?
Kako drugi primete da ste ljuti?

1. U suštini da... ali se trudim da ne reagujem burno...
2. Juče, ali nisam vikala, već lepo tiho objasnila ženi u čemu je problem...
3. Na koleginicu...
4. Zato što je non-stop ponavljala jedno te isto, ukazujući na grešku koju sam ja napravila(po njenom je greška, po mišljenju starije i iskusnije koleginice je to ispravno)...
5. Uvek se smeškam i ljubazno obraćam... kad uozbiljim ton i počnem da ga podižem, shvate...
 
Dal' se lako ljutite?
Kada ste se poslednji put naljutile?
Na koga?
Zašto?
Kako drugi primete da ste ljuti?

Ne ljutim se lako..mada zavisi ko me ljuti i u kakvim sam odnosima sa tom osobom...
Poslednji put sam se naljutila na saradnicu...pi*ka mi je brisala dva dana sa kalendara da ce ona raditi umesto mene, kao da bude fer isplata obema...:eek: :dash: tek tako sama, bez ikakve najave....:roll: Oce malo sutra...:lol:
Moram bas da budem ljuta da bi se primetilo...zavisi koji je stepen...:lol:

Kad sam bas, bas ljuta..kad je crnjak totalni..tad je najbolje sakriti se iz mog vidokruga...ali zaista...izbegavati me samo tako ako vam je zivot mio...:rumenko: tad samo cutim i sklonim se ali ako me cacnes, gotovo je....
 
Ja se baš lako ljutim...mislim više durim. Planem brzo, ali me brzo prođe.
Ali da se stvarno, stvarno naljutim, to je već duži proces. Ali kada se to desi, onda sečem i nema natrag...ali to je uglavnom sa osobama koje mi nisu toliko bitne.
Svoje voljene častim partijom durenja i to je to...
 
paaaa....
ne znam...ljutim se na druge kad me prave budalom...a kad sma ja stvarno budala ljutim se na sebe...

io nda posandrcam...

i ljutim se kad ljudima ili sebi suvise dopustim..opet zavisi..nekad na sebe, a nekad na njih...lakse mi da se ljutim na druge ponekad...:lol:
 
Dal' se lako ljutite?
Kada ste se poslednji put naljutile?
Na koga?
Zašto?
Kako drugi primete da ste ljuti?

Lako planem, ali se vrlo brzo i smirim
poslednji put me iznervirao majstro koji mi je odrapio cenu za grejalicu
uglavnom su moji izlivi ljutnje relativno mirni, u smislu da ne pravim skandale i velike svadje, pokusavam da se smirim pre nego sto odreagujem, a to nekad uspeva, nekad ne
na meni se sve lako vidi i provali jer sam takva, nista za sakriti
u sustini ne volim da se ljutim, a moja ljutnja je najcesce vrlo opravdana
 
Dal' se lako ljutite?
Kada ste se poslednji put naljutile?
Na koga?
Zašto?
Kako drugi primete da ste ljuti?

Ko ja? Redovno :mafijas:

Istresem svu frustraciju iz sebe i onda mi je lepo.

Ali ne mogu da se naljutim na osobe koje mi nisu bliske ili mi ne znace mnogo u zivotu. Takodje se ne ljutim u vezi sa stvarima na koje ne mogu da uticem (globalno zagrevanje, pad dinara, Kosovo...). Cak i kod onih gde mogu da uticem ne uzbudjujem se preterano. Trpim mudrijase i s*eratore ali do izvesne granice (ipak sam ja lepo vaspitana). Ne trpim budale. I ne trpim da me neko pravi budalom. To me ljuti.
 

Back
Top