Zasluzeno :)

gost 214384

Veoma poznat
Poruka
10.503
Naravno da sam inspirisana nekom temom :D

Koji uslovi treba da se steknu za jednu solidnu forumasku penziju ?
Evo, npr, sta jedan forumas treba za svog forumskog veka da postigne da bi ostvario to pravo?
I kolika i kakva mu penzija sleduje ?

eto.
 
I kolika i kakva mu penzija sleduje ?

U stvari ovo treba prvo da se rascisti, kljucna je stvar. Da se vidi da li uopste ima smisla radovati se toj forumaskoj penziji. Pa ako je cetvorocifrena svota u devizama u pitanju, onda recite koji su uslovi da ispunimo tu penziju, ja cu evo u prevremenu invalidsku , ionako ne cujem dobro.
 
da je bar 10 puta banovan, da je opalio makar jednog supermoderatora i makar 3 moderatora (ne bitan je spol :D), da je makar 5 puta optuzen za proganjanje forumasa, da je makar jednom postavio sliku svog spolnog organchitja na slike i da se jednom smrtno zaljubio na ljisu i to planktonski...:D

a spalicemo ga i pepeo cemo prosuti u jednu od wc solja poslovne zgrade krstarice (ako je uopste ima :D)
 
Forumska invalidska penzija :lol:
Za to valjda neki forumas/forumasica treba telesno ili mentalno da te osteti :hahaha:

Sto se mene tice, za ispracaj zlatan sat, a isplata moze i u butkicama, dok ne prodje ova zakri
 
da je bar 10 puta banovan, da je opalio makar jednog supermoderatora i makar 3 moderatora (ne bitan je spol :D), da je makar 5 puta optuzen za proganjanje forumasa, da je makar jednom postavio sliku svog spolnog organchitja na slike i da se jednom smrtno zaljubio na ljisu i to planktonski...:D

a spalicemo ga i pepeo cemo prosuti u jednu od wc solja poslovne zgrade krstarice (ako je uopste ima :D)

brate...al' sam ja daleko od te peMzije...ispunjavam samo boldovano :(
 
Naravno da sam inspirisana nekom temom :D

Koji uslovi treba da se steknu za jednu solidnu forumasku penziju ?
Evo, npr, sta jedan forumas treba za svog forumskog veka da postigne da bi ostvario to pravo?
I kolika i kakva mu penzija sleduje ?

eto.

Bilo bi lepo da se dobije penzija za iskazivanje mišljenja na netu ali mene sad trenutno interesuje zašto ja ne vidim moje poruke koje sam pisala?
 
da je bar 10 puta banovan, da je opalio makar jednog supermoderatora i makar 3 moderatora (ne bitan je spol :D), da je makar 5 puta optuzen za proganjanje forumasa, da je makar jednom postavio sliku svog spolnog organchitja na slike i da se jednom smrtno zaljubio na ljisu i to planktonski...:D

a spalicemo ga i pepeo cemo prosuti u jednu od wc solja poslovne zgrade krstarice (ako je uopste ima :D)

Bre.. nikad od mene penzionerka :sad2:
 
treba da je puno imaginarno kreso da je groktao po temama i pominjao rec penis i pusi vise nego vazduh ili na primer hleb takodje treba da ima zenu ali je vara sa forumasicama i da svakoj forumasici koja je ruzna al ima dobre sise govori da je riba nevidjena to takodje.
 
Naravno da sam inspirisana nekom temom :D

Koji uslovi treba da se steknu za jednu solidnu forumasku penziju ?
Evo, npr, sta jedan forumas treba za svog forumskog veka da postigne da bi ostvario to pravo?
I kolika i kakva mu penzija sleduje ?

eto.
ja iskreno mislim da svako ko ostavi preko 10 000 postova ovde treba da ide u penziju
jer taj/ta je, brate mili ,vec odavno na forumu kazao sve pametno sto je imao da kaze (ako je i imao) i sad nastavlja da lupeta iz ciste navike
eto..danas sam nesto ozbiljna, pa ozbiljno i odgovaram :confused:
 
da je bar 10 puta banovan, da je opalio makar jednog supermoderatora i makar 3 moderatora (ne bitan je spol :D), da je makar 5 puta optuzen za proganjanje forumasa, da je makar jednom postavio sliku svog spolnog organchitja na slike i da se jednom smrtno zaljubio na ljisu i to planktonski...:D

a spalicemo ga i pepeo cemo prosuti u jednu od wc solja poslovne zgrade krstarice (ako je uopste ima :D)
Potpisujem:ok:
 
ja iskreno mislim da svako ko ostavi preko 10 000 postova ovde treba da ide u penziju
jer taj/ta je, brate mili ,vec odavno na forumu kazao sve pametno sto je imao da kaze (ako je i imao) i sad nastavlja da lupeta iz ciste navike
eto..danas sam nesto ozbiljna, pa ozbiljno i odgovaram :confused:

brate...od mojih 13 soma....pola su fotke..tako da jos imam sta da kazem :mrgreen:
 

Back
Top