Slogan za krstaricu

milost

Primećen član
Poruka
789
Ajmo,ko ima najbolji slogan za krstaricu,dobije,besplatno otvaranje teme na ljubav i sex.BUDITE KREATIVNI!!!Mozda vas slogan stave i na majicu,a zanimljivi su predlozi o tome kako bi te majica trebala da izgleda!!!! :lol: :cry: :cry: :lol:
 
milost:
Lens:
DON:
Pa sad,slogan,mrzi me da razmisljam, aplikacija na majici bi mogla da bude....hmmmmm...recimo Bundevina kita,a?
Ne znam gde da kupimo tolike majice :lol:
ma sasice nam valjda nase devojke?Bice nam lepse da ih nosimo,ako znamo da su nam one to urdile sa ljubavlju.Gazdarice,Blondy hocete li?
/me ume šta očeš... čak da šije...
:shock: ili je to nešto čega treba suvremena žena da se stidi?! mislim plava sam :roll: ... ne razumem baš najbolje...
 
blondi:
milost:
Lens:
DON:
Pa sad,slogan,mrzi me da razmisljam, aplikacija na majici bi mogla da bude....hmmmmm...recimo Bundevina kita,a?
Ne znam gde da kupimo tolike majice :lol:
ma sasice nam valjda nase devojke?Bice nam lepse da ih nosimo,ako znamo da su nam one to urdile sa ljubavlju.Gazdarice,Blondy hocete li?
/me ume šta očeš... čak da šije...
:shock: ili je to nešto čega treba suvremena žena da se stidi?! mislim plava sam :roll: ... ne razumem baš najbolje...
Ma neeeeee,blondy,ali posto ste vas dve ovde omiljene face,bas zbog toga,da nam vi napravite.Nema nikakvog vredjanja.
 
milost:
blondi:
milost:
Lens:
DON:
Pa sad,slogan,mrzi me da razmisljam, aplikacija na majici bi mogla da bude....hmmmmm...recimo Bundevina kita,a?
Ne znam gde da kupimo tolike majice :lol:
ma sasice nam valjda nase devojke?Bice nam lepse da ih nosimo,ako znamo da su nam one to urdile sa ljubavlju.Gazdarice,Blondy hocete li?
/me ume šta očeš... čak da šije...
:shock: ili je to nešto čega treba suvremena žena da se stidi?! mislim plava sam :roll: ... ne razumem baš najbolje...
Ma neeeeee,blondy,ali posto ste vas dve ovde omiljene face,bas zbog toga,da nam vi napravite.Nema nikakvog vredjanja.
Vratimo se na temu,a to je slogan.Dajte neku konkretnu ideju,moze i neka pesmica,ovo vazi pogotovo za zacka i blondy.Vi imate najbolje stihove
 
Gazdarica:
milost:
Gazdarica:
Zar ti ja licim na snajdericu...??? :shock: :roll: :?
Ne,ali ako to izadje iz vasih ruku,bilo bi na posebno zadovljstvo da ih nosimo!!! :lol: :lol: 8) 8) :lol: :lol:
Iskljuci mene i tih kombinacija... Nisam ti ja tip zene domacice... Da sijem? Taman posla, ne pada mi na pamet...
Zar bi odbila da sijes kozne jakne od Bundevine nemani? :wink: :oops: :lol:
 

Back
Top